اینفو اینفو

ستاره شناسی

ستاره شناسی

در قرن ۲۰، رشته اخترشناسی به دو رشته اخترشناسی شهودی و فیزیک کیهان نظری تبدیل شد. در اخترشناسی شهودی به دنبال جمع آوری داده‌ها و پردازش آنها و همچنین ساخت و نگهداری ابزارهای اخترشناسی هستیم. در فیزیک کیهان نظری به دنبال
تاثیر اخلاق خوب در میل جنسی

تاثیر اخلاق خوب در میل جنسی

بیشترین، میل جنسی در اقایان و خانم ها، زمانیست که همسرشان خوش اخلاق و مهربان باشد

روابط عاطفی باعث ترشح هورمون های جنسی در هر دو جنس میشود.
یک روز شمسی در مریخ

یک روز شمسی در مریخ

جالب است بدانیم یک روز شمسی در مریخ 24 ساعت و 39 دقیقه و 35 ثانیه است که به آن یک "سول" می گویند، یک سال در مریخ 730 روز بوده و مثل زمین، مریخ بهار، تابستان، پاییز و زمستان دارد. 


یکی از شاهکارهای تیوناکو

یکی از شاهکارهای تیوناکو

یکی از شاهکارهای تیوناکو، پوماپونکو، بولیوی،سه هزار سال پیش تمدن اینکاها، تراش این سنگ و دقت بکار برده، استقرار و حمل ونقل این سنگ یک تیکه بدون تکنولوژی پیشرفته ممکن است آیا؟ 


انفجار هسته ای در هند باستان؟

انفجار هسته ای در هند باستان؟

وقتی باستانشناسان بریتانیایی، هندی و پاکستانی در اواخر 1940 و در اوایل 1950 ، شروع به انجام حفاری در «بیابان سیان» در مرز هندوستان و پاکستان کردند،در این شهرها (موهن جو دارو، هاراپا، کوت دیجی) - شواهد باستانشناسی نشان میداد که مسلما سلاح اتمی در آن دوران استفاده شده است.

رویت یوفو در عکسی از ناسا

رویت یوفو در عکسی از ناسا

عکسی که در بالا مشاهده می کنید تصویری است که ناسا از خورشید در سال 2012 منتشر نمود و همه را در بهت حیرت فرو برد. همانطور كه می بینید  یک بشقاب پرنده در نزدیکی ان دیده می شود.واقعا چطور امکان دارد شی ای در ان فاصله از خورشید باشد و سالم بماند.
بیگانگان باستانی

بیگانگان باستانی

مستند بیگانگان باستانی کاری از شبکه هیستوری امریکا می باشد که تا کنون 8 فصل ان اماده و از شبکه h2 پخش شده است. یک اثر کم نظیر که بطور مفصل و علمی به بحث در مورد حضور موجودات فضایی در زمین از اغاز پیدایش,حیات بروی سیاره خاکی می نماید.این مستند از اشخاص صاحب نظری در این رابطه کمک می گیرد که یکی از انها اریش فون دانیکن معروف و صاحب اثار متعددی از جمله ارابه خدایان می باشد. گوینده مستند هم یکی از بهترین صداپیشگان امریکایی بنام روبرت کلات ورتی با ان صدایی جادویی اش می باشد..
نظریه عجیب زمین مسطح

 نظریه عجیب زمین مسطح

اصطلاح «زمين تخت ها» به طور خاص به انجمني در انگلستان اطلاق مي شود. اين انجمن متشکل از تعدادي شبه دانشمند در زمينه هاي مختلف است؛ از پژوهشگران علوم تجربي گرفته تا علوم نظري و حتي الهيات، همه جور آدمي در ميانشان هست که البته هيچ کدام از اين افراد در صف دانشمندان تراز اول دنيا قرار نمي گيرند ولي بيشترشان فارغ التحصيل معتبرترين دانشگاه هاي جهان در سطوح عالي هستند و مدارک تحصيلي درخشاني دارند.


Powered by Batflat.