اینفو طالع بینی ازدواج - مرد آذر

طالع بینی ازدواج بر اساس ماه تولد و جنسیت

مرد متولد آذر صادق و راستگو ، دمدمي مزاج ، در عشق كم اعتنا ، خواهان آزادي و بي قيدي و طرفدار تنوع و مسافرت و بطور خلاصه خطرناكترين شوهردنيا است . حقيقت اين است كه مرد متولد آذر از نظر بعضي ها خيلي دمدمي مزاج است ، لحظه اي او را مي بينيد كه شمشير به دست و سوار بر اسب سفيد به وسط ميدان مي تازد و اندكي بعد او را مشاهده مي كنيد كه خود را نخود هر آشي مي كند و پا به پاي تمام برنامه ها نقشي ايفا مي نمايد . كنجكاوي مرد متولد آذر و بي قراري او در پایان دادن هر چه زودتر به مشكلات چنان زياد است كه به راستي گاهي نمي توان حدي براي او قائل شد .

طبيعي است يك چنين خوشبيني ممكن است خطرناك باشد زيرا در اثر آن چنان به مردم اعتماد مي كند كه غیر قابل تصور است . خوشبختانه براي او و احتمالا براي شما ، مرد متولد آذر آدم فوق العاده خوش شانسي است و اين شانس اغلب در لحظاتي كه خوشبيني هاي بي دليل او برايش گرفتاري ايجاد مي كند ، به داد او مي رسد ، او آنقدر خوش شانس است كه اگر به مس دست بزند ، طلا مي شود و طبيعي است كه آدمي با چنين خوش شانسي خوش بين هم مي شود . خوش شانسي او در مسائل عاشقانه نيز قابل رؤيت است و اگر احيانا پاي عشقي در ميان بيايد كه نتواند عاقبت خوشي براي او داشته باشد ، زود به ريشه آن پي مي برد و دست از آن مي شويد . مرد متولد آذر صاحب بزرگترين كلكسيون دوست و آشنا در دنياست و اين دوستان اغلب دوستان واقعي هستند زيرا به هنگام انتخاب ، مرد متولد آذر به جاي توجه به ظاهر دوستان ، دقت خود را متوجه باطن آنها مي سازد و در مقابل تعداد دشمنان او بسيار محدود است . كساني كه از رك گويي او آزرده خاطر مي شوند ، چند روزي و يا چند هفته اي با او بد مي شوند و در گروه مخالفين در مي آيند ، اما پس از مدتي پي مي برند كه او بدون هيچ گونه قصدی حقيقت تلخ را گفته و منظور آزار و اذيت نداشت است .

همانطور كه قبلا گفته شد ، سياره كسي كه در ماه نهم سال متولد شده ، مشتري است و كسي كه تحت تأثير اين غول منظومه شمسي قرار داشته باشد ، كمي در رفتار و گفتار بي ملاحظه است . در مورد بد زباني و نحوه سخن گفتن او بايد گفت كه مقصود خود را به راستي شبيه تيرهايي كه صورت فلكي او يعني « كماندار» در چنته دارد ، بيان مي دارد . يعني بدون سياست و ملاحظه كلمات را از چله كمان دهان رها مي سازد . كلام او ممكن است درست مانند اين تير قلب شما را جريحه دار كند ، اما اگر قدري مقاومت به خرج دهید ، ‌آن وقت تا آخر عمر از قرار داشتن در جوار مردي كه دل و زبانش يكي است ، چنان احساس آرامشي خواهيد داشت . يكي از اشكالات بزرگي كه اين مرد با آن مواجه است ، پيدا كردن و بكار بردن لغات مناسب در موقع حرف زدن است . در نتيجه اغلب مجبور مي شود گفته هاي خود را با جملات ديگري حل و اصلاح كند . براي مثال او ممكن است در يك گردش عاشقانه در زير مهتاب با لحن مؤثري به شما بگويد : « عزيزم ، بدون شك تو مناسب ترين زني هستي كه يك مرد ممكن است به عنوان دوست خود انتخاب كند » سپس با مشاهده آثار عصبانيت در قيافه شما با دستپاچگي اضافه مي كند كه : « آخر عزيزم ، مرد وقتي اقدام به گرفتن دوست دختر مي كند كه زنش پير و زشت شده است » ، آن وقت سعي مي كند زيباترين دختران دنيا را براي معشوقه بودن پيدا كند . به هر صورت اگر اين اصل مهم خاصي نيست و به هيچ عنوان مايل به آزرده خاطر ساختن كسي نمي باشد ، آن وقت مي توانيد با خيال آسوده در جوار او قرار بگيريد و از داشتن نامزد يا همسر صادقي چون او لذت ببريد . از نظر امور عاطفي بايد بگويم كه عشق در قلب او نه تنها به كندي صورت مي گيرد بلكه هرگز نمي تواند شور عشق به اعماق آن برسد اما شما مي توانيد به همين رسوخ سطحي اعتماد كامل داشته باشيد ، اگر شما به دورويي هايي كه در برخي مردان وجود دارد واقف باشيد ، آن وقت مي بينيد كه خداوند با قرار دادن يك مرد متولد آذر در سر راه شما چه نعمتي را به شما ارزاني داشته است ، آن وقت ديگر وقتي او از عشق هاي قديم خود يا خاطرات خوش گذشته خويش براي شما صحتب مي كند يا گاهي با زخم زبان شما را كمي مي آزارد ، قلبی ناراحت نمي شويد .

دمدمي مزاجي مرد متولد مرداد در روابط عاشقانه اي كه در دوران تجرد و جواني با جنس مخالف بر قرار مي سازد ، به خوبي مشاهده مي گردد و به قول معروف هر روز را با يكي سر مي كند و اگر در اين ميان كسي پيدا شد كه اين رابطه را جدي گرفت و خواست قدمي فراتر بگذارد ، به احتمال قوي از عكس العمل طنز آميز او افسرده خاطر مي گردد . از امتيازاتي كه موجب جلب اين مرد به طرف يك زن مي گردد ، هوشمندي است و مرد متولد این ماه هرگز حاضر نيست با زني سبك سر دوستي خيلي نزديك داشته باشد و و يا احيانا با او پاي سفره عقد بنشيند . از اينكه مورد سؤال هاي متعدد قرار بگيرد ، بيزار است و اگر ميخواهيد او را هميشه از آن خود بدانيد ، سعي نكنيد زنجیر به پاهايش ببندید يا در حقش حسادت به خرج بدهيد و بخواهيد كه از همه اسرار دل او باخبر شويد . او را آزاد بگذاريد ، به صداقت و رك گويي وي تكيه كنيد و خيالتان از هر جهت راحت باشد .

براي آنكه عزيز ترين زن دنيا براي او باشيد ، راه هاي ديگري هم وجود دارد که به بدین شرح است :  سعي كنيد پيوسته هوشيار باشيد ، بگذاريد او فرمانرواي خانه باشد ، به او عشق بورزيد ، او را در سفر و كوهنوردي همراهي كنيد ، دست و دلباز باشيد ، احساسات به خرج بدهيد ، ناز و كرشمه داشته باشيد و در نهایت هرگز نخواهيد كه مانع آزادي و رفت و آمد او بشويد . لطفا زود قضاوت نكنيد ، در مورد اين قسمت اخير او حاضر است همين امتياز را براي شما قائل بشود ، فقط كافي است به او گوشزد كنيد كه شما هم روح آزادمنشي داريد . هرگز با افكار انقلابي او مخالفت نكنيد و يادتان باشد كه پس از ازدواج با مردي كه تحت تأثير صورت فلكي كماندار است ، بيش از هر زن ديگري در معرض خطر طلاق و از دست دادن شوهر خود قرار گرفته ايد .

هميشه بين او و ساير اعضاي خانواده مثل خواهران ، برادران ، پدر و مادر نوعي جدايي آشكار مشاهده مي گردد . او درست مثل متولدين ماه هاي ديگر با پدر و مادر و برادر و خواهر خود رفت و آمد مي كند و نسبت به آنها علاقه مندي نشان مي دهد ، اما هرگز مايل نيست و اجازه نمي دهد كه آن ها در زندگي خصوصي او دخالت بكنند . شما هم اگر زن عاقل باشيد ، مي توانيد از اين موضوع سرمشق خوبي بگيريد و هرگز به دنياي خيلي اختصاصي او قدم نگذاريد . از جمله چيزهاي عجيبي كه بايد در منزل يك شوهر متولد آذر داشته باشيد ، يك چمدان كاملا آماده براي مسافرت است زيرا بدون شك مسافرت هاي زيادي انجام خواهيد داد . شما در اين مسافرت ها مي توانيد با خيال راحت سگ و گربه خود را هم همراه ببريد زيرا شوهرتان عاشق حيوانات است . در اين مسافرت ها او خواهان آزادي بيشتري است ، پس با كمال سخاوتمندي بر تعداد شب هايي كه او مي تواند بيرون بماند ، بيفزاييد و طبق معمول يادتان باشد كه صبح روز بعد سوالي درباره صداقت و وفاداري از او نكنيد . اگر مرد متولد آذر عصباني بشود ، به صورت موجود خطرناك و غير قابل كنترلي در مي آيد و به قول معروف تا عقده خود را خالي نكند ، آرام نمي گيرد . بين زحمت ترميم خرابي هايي كه او به هنگام عصباينت به بار مي آورد و زحمت خودداري از متهم كردن او به نادرستي ، انجام اين آخري به مراتب راحت تر از ديگري است .

متولد آذر مردي است كه كودكان خود را خيلي زياد براي انجام كارهاي ورزشي به گردش مي برد و به اين دليل روابط او با پسرهايش نزديكتر از دخترها براي ورزش ، مخصوصا ورزش هايي نظير كوه نوردي دارند و بهتر مي توانند پابه پاي او قدم بردارند ، از سوي ديگر بچه هاي پسر هم او را خيلي به خود نزديك و صميمي احساس مي كنند به نحوي كه پس از سن سيزده ، چهارده سالگي نوعي حالت رفاقت بين آن ها پيدا مي شود و هر قدر بچه ها بزرگتر مي شوند ، اين رفاقت عميق تر و افزون تر مي گردد . او گاهي موجب ناراحتي بچه هايش مي شود زيرا بچه ها نسبت به اسرار خود سخت حساس هستند و وقتي با سوالات پشت سر هم پدر خود مواجه شدند ، ناراحت مي گردند . تنها موردي كه پدر متولد آذر از خود خشونت و سختي نشان مي دهد ، موقعي است كه از بچه هاي خود دروغ بشنود . يادتان باشد كه به خاطر بچه ها او را فراموش نكنيد و وقتي ديديد كه مي خواهد با شما و در كنار شما باشد ، بچه ها را فورا فراموش كنيد .

بازگشت به صفحه قبل


Powered by Batflat.