اینفو طالع بینی مصری متولدین مرداد ماه

طالع بینی مصری متولدین مرداد ماه


 شناخت شخصیت افراد متولد مرداد ماه با طالع بینی مصری

 

متولدين اين ماه به طور كلي از لحاظ جسمي و روح از بالاترين امتياز برخوردار مي‎باشند. در اين افراد صفات منفي يا مثبت در حداكثر قرار گرفته و شخصيت اين افرائ به گونه‎اي است كه در هر بعد تربيت و تشويق شوند به نهايت آن خواهند رسيد .

اينان از نظر فييكي افرادي قوي – تنومند – بلندقد – اغلب چشم و ارو مشكي مي‎باشند. چنانچه اين افراد مسير زندگي در جريان امور احساسي و عاطفي قرار بگيرند، هنرمند – شاعر – نقاش – هنرپيشه – مجسمه‎ساز – نويسنده و بازيگر موفقي خواهند شد.چنانچه در امور نظامي گري تربيت شوند، سراداران و فرماندهاني موفق و دلير خواهند شد. چنانچه در سياست تربيت شوند، سياستمداراني قابل و زبردست خواهند شد. در هر حال اين افراد در هر زمينه‎اي كه آموزش ببينند، در آن زمينه به تحصص و توفيقات بالايي دست مي‎يابند .

متولدين دهه اول اين ماه اغلب تندرو و افراطي – حراف – در امور اقتصادي عموماً موفق – در زندگي زناشويي گاه مواجه با مشكل – داراي خصلت‎هاي خوب – راستگو و درستكار – مشاور در امور خانوادگي – بعضاً مصلحين و قاضياني خوب – اغلب داراي مشاغل آزاد – به علت صادق بودن، ناموفق در امور مالي و اقتصادي – در امور خانوادگي منصف و وفادار – با تقوا – اغلب داراي وجهه اجتماعي خوب – داراي شخصيت مثبت – حل و فصل كننده اختلافات خانوادگي – خيرخواه – خوشرو با چهره‎اي شاد – در مواجهه با مشكلات صبور – شريكي قابل اعتماد – مقيد به خانواده و فاميل دوست – در تربيت فرزندان اغلب موفق – داراي طبعي بذله‎گو – گاه جاه طلب – عموماً در پست‎هاي مديريت در پست‎هاي مديريت و سرپرستي موفق و ...

متولدين دهه دوم اين ماه داراي صفات خوب – اغلب داراي رشد و تكامل معنوي – داراي سلامت طبيعي – داراي عمري نه چندان زياد – در امور اقتصادي و اجتماعي و خانوادگي نه چندان موفق – داراي شخصيتي مطلوب – در پاسخ به خشم، خشمگين در پاسخ به محبت، خوشرو و مهربان – اغلب عاقل و هوشمند – سخاوتمند – داراي طبعي لطيف و علاقمند به امور فرهنگي و هنري – بعضاً شاعر – نويسنده – هنرپيشه و مشاغل مرتبط با اينها – داراي حس زيباشناسي و هنري – بي توجه به ماديات – طالب زندگي سالم و شاد و ....

متولدين دهه سوم اين ماه اغلب داراي تناسب اندام و تعادل جسماني – در برخورد با مسائل واقع‎بين – در مواجهه با ناملايمات اغلب داراي عكس‎العملي متعارف – در مسائل خانوادگي و مشكلات مربوط به آن تا حد امكان با گذشت و صبور – علاقمند به طبيعت – كوه و دشت و صحرا – علاقمند به زندگي طبيعي و اغذيه طبيعي – اغلب داراي خانواده‎اي پر اولاد – عموماً در تلاش و كوشش – ذاتاً مخالف با سكون و بطالت – افرادي پويا و متغير – علاقمند به سير و سفر – عموماً داراي مشاغلي متنوع .

متولدين اين دهه از ماه اسد، اغلب داراي رشد مغزي و جمجمه بزرگ مي‎باشند. اينان داراي حافظه‎اي خوب، در امور محاسباتي موفق – در امور اجتماعي و اقتصادي متفكر – در صورت سياستمدار بودن گرايش به ديكتاتوري – داراي استعداد مديريت خانوادگي و مصلحت‎گرا مي‎باشد .

بازگشت به صفحه قبل


Powered by Batflat.