اینفو طالع بینی ازدواج - مرد دی

طالع بینی ازدواج بر اساس ماه تولد و جنسیت

قدرت طلب ، خانواده دوست ، تو دار و سرد و در عرصه عشق كم حرف و كم تظاهر از ويژگيهاي مهم مرد متولد دي ماه است . پدري جدي و خشك اما مهربان و دلسوز ، او مقام را به ثروت ترجيح مي دهد . مرد متولد دي ديواري به ظاهر غير قابل عبور به دور خود مي كشد ، او در عين حال تا حدي خشن و بسيار مصمم است . اگر چه در بدو امرچنين به نظر مي رسد كه خواهان دوري جستن از ديگران و تنهایی است اما نه تنها در حقيقت اين چنين نيست ، بلكه اگر خوب دقت كنيد ، متوجه می شوید كه بسيار هم جاه طلب و شهرت پرست است . احتمالا اولين چيزي كه در يك مرد متولد دي نظر شما را به خود جلب مي كند ، زبان نيش دار اوست ، اما اندكي بعد مي بينيد كه در اين مورد نيز دوگانگي خاصي در او وجود خواهد داشت . به اين ترتيب كه متوجه مي شويد كلمات و جملات ناخوش آيند او از روي قصد و نيت خاصي نيست و اندكي پس از آنكه يك چنين جملاتي از دهانش خارج شد ، سعي مي كند آن را رفع و رجوع كند . اگر بتوانيد پا به خلوت درون يك مرد متولد دي بگذاريد ، با كمال تعجب در نهاد او موجودي مي بينيد سرشار از شادي و نشاط و دستخوش رؤياهاي طلايي و آرزومند دستيابي به بي قيدي و آزادي هاي بي حد و حصر كه همه اين تمايلات و آرزوها به طور سر بسته در وجود او مخفي مانده و به ندرت عرض وجود مي كند . در هفته ها و حتي ماه هاي اول آشنايي خود با يك مرد متولد دي اين توهم به شما دست مي دهد كه رسيدن به منصب عالي را بر هر چيز ديگري ترجيح مي دهد و اگر از وي پرسيده شود كه بين شما و يك مقام برجسته بايد يكي را انتخاب كند بدون كوچكترين ترديد مقام را انتخاب خواهد كرد ، اما اگر فقط قدري حوصله به خرج بدهيد ، ‌خواهيد ديد كه قضاوت شما تا چه حد اشتباه آميز بوده است و در سينه او چه قلب گرم و عاشق پيشه اي در حال تپيدن است . پس از پي بردن به حقيقت امر بهتر است به آنچه كه دستگيرتان شده اكتفا كنيد . به عبارت ديگر هرگز انتظار نداشته باشيد كه گفتار و رفتار وي نشان دهنده اين انتخاب دروني باشد زيرا مرد متولد دي كمتر به عشق خود اعتراف مي كند .

در حقيقت سياره زحل با قدرت خود هرگز اجازه نخواهد داد كه اعترافات صادقانه بر زبان متولد دي ماه ظاهر بشود و انديشه ها و تمايلات باطني او آشكار گردد . مرد متولد دي چنين وانمود مي كند كه اصلا نيازي به تعريف و تمجيد ندارد و حتي به هنگام شنيدن تعريف و تمجيد هم به شدت مانع از ظاهر شدن رضايت خاطر و شادماني عميق خويش مي گردد ، اما حقيقت اين است كه او با تمام وجود خواهان آن است كه مرتبا به وي بگوييد كه چه مرد خوب ، باهوش ، خوش قد و قامت ، خواستني و جالبي است . مرد متولد دي مقام و منصب را به ثروت ترجيح مي دهد و به صورت قلبی تمایل دارد مدير كل و وزير باشد تا يك بازرگان ثروتمند اما گمنام . حتي ثروت براي او وسيله كسب قدرت و شهرت است . در زندگي مرد متولد دي نكته جالبي وجود دارد كه منحصر به خود اوست و آن اين است كه در جواني بسيار جدي است ولي به تدريج كه پا به سن مي گذارد ،‌ نرم مي شود تا جايي كه در ميانسالي ، تبديل به يك آدم خوش مشرب و اجتماعي مي شود ، به اين ترتيب اگر شما همسر او هستيد ، با مشكل خاصي در زندگي خود مواجه می شوید و از يك نظر مدار زندگي شما بر خلاف زنان ديگر در حركت معكوس مي چرخد ، به اين ترتيب كه زنان ديگر بايد در اوايل زندگي دندان روي جگر بگذارند و سر به هوايي هاي شوهر خود را تحمل كنند . به اين اميد كه پس از پا به سن گذاشتن سر به راه و آرام خواهد شد ، در حالي كه شما درست برعكس در ابتداي زندگي خيالتان از بابت سر به هوايي و هوس بازي آقا كاملا راحت خواهد بود اما هر چه كه آقا پا به سن بگذارد ، خطر عاشق شدنش نیز بيشتر می شود . او به طور حتم به شما پيشنهاد نخواهد كرد كه ماه عسل خود را در پاريس بگذرانيد ، اما هيچ بعيد نيست كه سي سال بعد با اصرار از شما بخواهد كه سفري به تاج محل هندوستان بكنيد زيرا شنيده است كه شب هاي مهتابي آن بسيار عاشقانه است . يك چنين حالتي لااقل از يك نظر بسيار خوب است و آن پيش نيامدن احتمال طلاق و جدايي در ده سال اول زندگي است . در سال هاي اول زندگي هيچ زني به اندازه شما خيالش از جانب همسرش راحت نخواهد بود ، اما البته اين احتمال وجود دارد كه بعدها فيل او ياد هندوستان كند كه در اين حالت نيز موضوع به دو دليل بزرگ ، هرگز جدي نخواهد بود . اول اينكه در سنين ميان سالي ديگر آن شور و هيجان جواني در وي وجود ندارد و دوم اينكه مرد متولد دي واقعا عاشق خانه و خانواده است .

كافي است فقط يك اتفاق ناگوار براي كنترل يكي از اعضاي خانواده وي روي بدهد تا ببينيد چطور كنترل ظاهري خود را از دست مي دهد و عشق پوشيده و درونی وي ناگهان آشكار مي شود . مرد متولد دي به طور مطلق دختري را براي همسري انتخاب مي كند كه مادري نمونه و زني خانه دار باشد . او در عين حال از زن خود انتظار دارد كه خيلي خوش لباس و شيك و هميشه مرتب باشد . مطمئن باشيد كه اگر فقط يك روز سر و وضع شما مرتب نباشد یا به طور مستقیم عکس العمل نشان می دهد و یا در رفتارش می توانید این ناراحتی را حس کنید .

همين كه شما را در انجام كارهاي منزل و رسيدگي به امور بچه ها مختار گذاشته ، كافي است تا كه عشق و علاقه خود را به شما ثابت كند و ديگر نيازي به اين نيست كه اين مطلب را به زبان هم بياورد . به عنوان پدر ، او واقعا يك رئيس با جذبه است و خود را در رأس خانواده احساس مي كند و اين احساس تابع زمان و مكان نيست ، به اين معني كه چه در سر ميز غذا در منزل و چه بر سر سفره اي كه در يك گردش خانوادگي روي علف هاي بيابان پهن مي شود ،‌ او در بالاي سفره مي نشيند و موقعيت برتر خود را حفظ مي كند . پدر متولد دي از بچه هاي خود مي خواهد كه كودكاني مطيع و با نظم باشند ، درمقابل به خواسته هاي ايشان مثل خريد يك دوچرخه و يا بر پا كردن يك جشن تولد بزرگ جواب مثبت مي دهد حتي اگر انجام يك چنين كارهايي فشار زيادي به بودجه خانواده وارد بياورد . پدر متولد دي مراقب رفتار و كردار كودكان خود مي باشد و هيچ نكته اي را فراموش نمي كند . رفتار او با بچه هايش خشك و رسمي به نظر مي رسد و شما براي عوض كردن يك چنين رويه اي اولا بايد مرتبا به وي گوشزد كنيد كه با بچه ها خيلي خشك و رسمي نباشد و از طرف ديگر به بچه ها ياد بدهيد كه از ابراز علاقه به پدرشان كوتاهي نكنند ، چون او تشنه احترام و محبت است و اداي احترام در حق او موجب تقويت اعتماد به نفس در وجودش مي شود .

مرد متولد دي هرگز از روي هوس ازدواج نمي كند و به همين دليل كمتر اتفاق مي افتد كه كار او با همسرش به جدايي بكشد . بر طبق آمار موجود ، مردان متولد دي خيلي كمتر از متولدين ماه هاي ديگر كارشان به دادگاه و طلاق مي افتد ، با وجود اين بايد توجه دقيق داشته باشيد كه هرگز او را در اين بن بست قرار ندهيد . اگر روزي به اين نتيجه برسد كه همسر مناسبي براي او نيستيد و يا خطايي از شما مشاهده كرد كه به نظر وي به هيچ وجه قابل بخشش نبود ، در آن صورت هرگز شانس دوم به شما نخواهد داد و سريعا رابطه خود را با شما قطع خواهد كرد . به عبارت ديگر ، براي مرد متولد دي زناشويي در هر مرحله توأم با حساب و كتاب است .

از نظر امور جنسي ظاهرا سردتر از مردان ديگر به نظر مي رسد ، در حالي كه اين سرد مزاجي ظاهري است ، به اين معني كه او فقط از نظر زباني و ابراز علاقه سردتر از سایر مردان است و درغير صورت مي توان گفت كه از ديگران يك قدم هم جلوتر است . زناني كه در عرصه عشق به شوهر چرب زبان و عاشق پيشه نيازمند هستند ، از برخورد با مرد متولد دي احساس كمبود مي كنند زيرا شخصيت او با رفتار عاشق پيشانه سازگاري ندارد . او بر خلاف اغلب مردها هر قدر بيشتر پا به سن مي گذارد ، سرزنده تر و شاداب تر مي شود و از اين نظر مسير زندگي شما در خلاف جهت اغلب زن هاي ديگر است . او هرگز در نقش يك عاشق دل خسته ظاهر نمي شود ، اما شعله علاقه هرگز در دل وي خاموش نخواهد شد . حمايت مرد متولد دي از همسر و فرزندانش زياد و جدي است و اين مرد با گذشت زمان تغيير پيدا مي كند . براي او شما هميشه همان دختر جواني هستيد كه در روزهاي اول آشنايي با او بوده ايد و فرزندانش نيز هميشه كودكان او هستند حتي اگر خود صاحب كودكان متعدد باشند و به شغل وزارت برسد .

بازگشت به صفحه قبل


Powered by Batflat.