اینفو طالع بینی ازدواج - مرد خرداد

طالع بینی ازدواج بر اساس ماه تولد و جنسیت

مرد متولد خرداد اكثرا دو زنه است و حتي در ضمن ماه عسل ممكن است عروس را بگذارد و برود . در زناشويي و معاشرت با زن اهل تنوع و ماجراست وحال و احوال عاشقانه اش بي ثبات و رنگارنگ است . براي فرزندان پدري نرم و مهربان و ملايم است و ممكن است بچه هاي خود را لوس كند . مردي با ذوق ، هنر دوست و غير حسود و كمي بد قول است . عاشق يك چنين مردي شدن موجب مي شود كه احساس مطبوعي از تامين به شما دست بدهد زيرا پيوسته يقين خواهيد داشت كسي را داريد كه هر وقت به وي نيازمند شديد ، به كمكتان بشتابد و هرگز تنهايتان نمي گذارد . تمام ترديدهاي اجتماعي كه قبل از ازدواج با او داشتيد ، سريعا از بين مي روند ، با وجود اين هيچ بعيد نيست كه اگر صبح روز شنبه او را براي خريد نان به خارج بفرستيد ، تا يكشنبه ظهر برنگردد .

اگر مي خواهيد اعصاب آرام و راحتي داشته باشيد ، بی تفاوت باشید و توجه نکنید و هنگامي كه خواست از منزل خارج شود ، گوشه كتش را نچسبيد . وقتي موفق شديد طبيعت نا آرام و رفتار غير قابل پيش بيني اش را درك و قبول كنيد ، ديگر كارها برايتان سهل و ساده مي شوند . دختري كه به عقد يك مرد متولد خرداد مي آيد ، نه تنها مي تواند مطمئن باشد كه شوهرش هرگز در مشكلات و پيچ و خم هاي زندگي او را تنها نمي گذارد ، بلكه در عمل هميشه لااقل دو نفر همراه دارد كه هر دوتايشان همان شوهر او هستند . شما مي دانيد كه او در برج دو پيكر به دنيا آمده است . حتي شخصيت او دوگانه است . او خوش صحبت و مردم دار است . به مهماني رفتن و مهماني دادن و با مردم جوشيدن را دوست مي دارد . دارای شخصیت بسیار جذابی است که بیشتر خانم هایی که فقط یک بار با وی صحبت می کنند مجذوب شخصیت گرم و جذاب او می شوند پس مواظبش باشید . اگر شما نیز جزو یکی از آن خانوم ها هستید ، با وی گرم گرفتید و جذب شخصیت او شده اید و می خواهید با وی ازدواج کنید ، از ابتدا بدانيد كه مردي را براي زندگي انتخاب كرده ايد كه ممكن است ماه عسلش را نصفه كاره رها كند و براي انجام كاري تك و تنها به يك شهر ديگر برود . وزش يك باد و نسيم تصميم و راي او را بر مي گرداند . او به شدت از تنهايي نفرت دارد و هميشه مايل است در جمع باشد . اگر براي مدت درازي تنها بماند ، كارش به گریه کردن خواهد كشيد . يك روز ممكن است نامزد متولد خرداد ماه شما شاد و خندان به ديدنتان بيايد و پيشنهاد كند كه با هم به ديدن يك فيلم كمدي و يا تماشاي يك سيرك برويد ، او براي شما گل ، عطر ، صفحه ، كتاب و كادوهاي دوست داشتني ديگر مي آورد . شما دعوتش را قبول مي كنيد و با هم به گردش مي روید ، ساعات خوشي با سرعت سپري مي شوند و شما از اينكه در كنار مردي اين همه خونگرم وشاد و خوش سر و زبان غرق در شادي و نشاط هستيد و از خوشحالي در پوست نمي گنجيد .

او به صد شيوه مختلف به شما مي گويد كه دوستتان دارد ، شيوه هايي كه نظيرش را هيچ كس ديگري نمی داند . فرداي آن روز تلفن زنگ مي زند و او بدون هيچ دليل قانع كننده اي قرار ملاقات بعدي اش را با شما به هم مي زند و موجب مي شود كه هزار فكر و خيال در قلب و مغز شما به وجود بيايد . آيا اظهار عشقش به شما شوخي بوده است ؟ آيا دوست دختر ديگري پيدا كرده است ؟ آيا كار خلافي از شما سر زده است ؟ آيا گرفتاري خاصي برايش پيش آمده است ؟ چند روز بعد باز سر وكله اش پيدا مي شود ، با ده ها جمله خوش آيند وچهره اي مملو از نشاط ، اگر كوچكترين حركتي از شما مشاهده كند كه دال بر رنجش شما باشد ، سخت متعجب مي گردد ، اما در همان حالت ممكن است از شكل كفش و يا آرايشي كه كرده ايد انتقاد كند ويا با فلان نظريه اي كه ابراز مي داريد ، مخالفت نمايد و حتي بگوييد كه شك دارد كه در جوار يكديگر خوشبخت خواهيد شد . درباره اين رفتار ضد و نقيض و اين كردار مغشوش اصلا تعجب نكنيد و علتش را جستجو نكنيد زيرا خودش هم جواب درستي براي توجيه كردن آن ندارد . اگر شما تاب مقاومت بياوريد و صبر و حوصله داشته باشيد ، هفته بعد بار ديگر خود را با او در تئاتر ، موزه ، سينما ، كتابخانه و يا گالري نقاشي مي بينيد و مجذوب اطلاعات وسيع و عميقش در رشته هاي مختلف علمي و هنري مي شويد . در همان لحظات ناگهان دست شما را در دستش مي گيرد و پيشنهاد مي كند كه با وي ازدواج كنيد ، درست به همين صورت ، خيلي برق آسا ، بی برنامه که لحن كلامش آن چنان صادقانه و نگاهش آن چنان صميمي است كه شما در يك لحظه تمام آن چندگانگي ها ، تمام‌ آن خلف وعده ها ، تمام آن تضادها را فراموش مي كنيد و مي گوييد حاضرم ، در يك چنين موقعيتي ، اگر واقعا خيال شوهر كردن داريد ، كوچكترين ترديدي در جواب مثبت دادن سريع به خودتان راه ندهيد زيرا در غير اين صورت ممكن است او عقيده اش را خيلي زود عوض كند .

از اين گذشته، مرد متولد خرداد ميل ندارد كه هيچكس حتي همسرش و يا نزديك ترين دوستش به خلوت دل او و ضمير مخفي او راه يابد . او راز دروني اش را با هيچكس در ميان نمي گذارد و كسي را به صندوقچه اسرار دل خود محروم نمي كند و اگر شما همسر چنين مردي هستيد ، بهتر است كه براي گشودن اين صندوق اسرار پافشاري و اصرار نكنيد و او را به حال خود رها کنید . مرد متولد خرداد قبل از هر چيز انتظار دارد كه همسرش از نظر روحي پشتيبان او باشد و اگر زني توانست به اين سئوال پاسخ مثبت دهد ، خيلي زود مي تواند او را تحت نفوذ خود بگيرد ، علي الخصوص كه او به هيچ وجه خودخواه نيست. اگر بتوانيد هوش و ذكاوت خود را در قالب زنانه به وي عرضه كنيد ، بر خلاف مردهاي ديگر كه از زن خيلي باهوش خوششان نمي آيد ، از شما استقبال مي كند و احترام بيشتري برايتان قائل خواهد شد و همين موجب نزديكي بيشتر شما و او خواهد شد .

مشهور است كه متولد اين ماه دوستان قديم را به خاطر دوستان جديد فراموش مي كند ، اما بدانيد كه او اين كار را به اين علت انجام نمي دهد كه قلب ندارد و قدر دوستي را نمي شناسد . بلكه اين طبيعت اوست كه در هر لحظه به آن شخص و يا چيزي توجه داشته باشد كه در آن موقع با حالت روحي و تمايل باطني اش تناسب دارد . بسياري از مردان متولد اين ماه چند بار ازدواج مي كنند ، و اغلب اين ازدواج ها را در سنيني انجام مي دهند كه هنوز جوان هستند . طبيعي است كه اين قاعده كليت ندارد اما اگر مرد خرداد دو زن نداشته باشد ، از خيلي چيزهاي ديگر دو تا دارد ، مثلا دو تا اتومبيل ، دو تا آپارتمان ، دوتا شغل ، دو تا ليسانس يا دكترا ، دو تا حيوان خانگي ، دو تا ريش تراش ، دو تا سر گرمي ، دو تا هدف و... او واقعا دو نفر است .

متولد جوزا كسي است كه به رد و بدل كردن اخبار و اطلاعات و عرضه كردن ايده هاي نو علاقمند است و قابليت عجيبي براي كسب اخبار و شايعات و مبادله كردن آنها دارد . او از يك طرف مرد جذاب خوش صحبتي است و از طرف ديگر تشنه معاشرت و گفت گو است و به همين جهت مورد توجه زنان قرار مي گيرد و در مجالس و محافل هم او و هم زن ها با او گرم مي گيرند و به همين جهت همسر مرد متولد خرداد نبايد از تيپ حسود و تنگ نظر باشد زيرا در اين صورت بسيار رنج مي برد . اما چون مردي صميمي و منصف است ، عدالت و انصاف كمتر به او و اجازه مي دهد كه به همسرش خيانت کند . او قادر است كه مطالب خود را بدون پرخاش و با زباني نرم و ملايم به فرزندان خود حالي كند و چون از روي شوق و ذوق با بچه ها حرف مي زند و بازي مي كند ، لذا فرزندانش قبل از رفتن به مدرسه داراي اطلاعات و آمادگي كافي هستند و از روشنايي ذهن و فكر برخوردار مي باشند . روابط پدر متولد خرداد و فرزندانش صميمي و دوستانه است و آنها به سهولت اسرار دل خود را نزد پدر فاش مي كنند . البته اين حسن روابط گاهي هم موجب آسان گيري و لوس شدن بچه ها مي شود كه بايد از توسعه آن جلوگيري كرد و پدر خرداد ماه گاهي هم بايد از جذبه پدرانه و در مقام رياست خانواده بودن استفاده كند و اجازه ندهد كه بچه ها هميشه او را پدري دل رحم و بخشنده و نرم و ملايم تلقي كنند . نكته مهم ديگر كه بايد در مورد مرد متولد خرداد در نظر گرفت ،‌ قولي هاي گاه به گاه اوست ، چون داراي قوه تخيل بسيار و روياي فراوان و طبعي تنوع پرست و حادثه جوست .

او مدتها قبل از آنكه بخواهد و يا بتواند عشق خود را از راه جسماني ظاهر سازد ، نيازمند به آن است كه از نظر تخيلات و ايده آل ها ارضا شده باشد . شايد انجام اين كار غير مقدور به نظر برسد ، ولي به هر صورت آن تنها راهي است كه قلب شما و قلب او را به هم وصل مي كند . ضمنا شما بايد به تكيه كلام معروف او توجه مخصوص داشته باشيد . اين تكيه كلام اين است :  اگر من عاشق تو بودم ، مي توانستيم ، يا اگر من عاشق بودم ، ممكن بود . اينها جملاتي است كه شما ممكن است از دهان او به دفعات مختلف بشنويد . جملاتي كه گاهي اوقات خودش هم نمي تواند تمامشان كند . در اغلب اين موارد شما مي توانيد با خيال راحت اين اگرها را از ابتداي جملات او حذف كنيد زيرا در نود درصد مواقع منظور او از به كار بردن اين كلمه حالت نفي دادن به جمله نيست . او اين كار را بر حسب عادت و به عنوان يك اقدام غير عادي احتياطي انجام مي دهد . مرد متولد خرداد از شنيدن انتقاد از رفتار عاشقانه اش چنان بيزار است كه  زندگي چند ساله اش را به اين خار بر هم مي زند .

بازگشت به صفحه قبل


Powered by Batflat.