اینفو طالع بینی ازدواج - مرد مهر

طالع بینی ازدواج بر اساس ماه تولد و جنسیت

از ويژگيهاي مرد متولد مهر ماه مي توان به انصاف ،‌ تعادل رفتاری ، زن پرستی ، خوش سليقگی و گاهي تنبلی و بي اعتنایی نسبت به زندگي اشاره نمود . اگر شوهر متولد مهر ماه داريد ، هميشه به سر و وضع خود برسيد ، خانه را تميز و مرتب نگه داريد و در محيط آرام خانه سر و صدا راه نيندازيد و حتما در يكي دو اتاق پرده آبي رنگ آويزان كنيد . اگر شوهر شما متولد مهر است ،‌ مي توانيد به خود بباليد كه هوشمند ترين مشاورين جهان را در جوار خود داريد ، او مناسب ترين و منطقي ترين راه حل ها را براي مسائل شما پيدا مي كند ،‌ اما اين حرف مفهومش اين نيست كه به خواسته هاي كودكانه شما نيز جواب مثبت بدهد ، در يك چنين مواردي او راه چاره خوبي عرضه مي دارد . مرد متولد مهر ممكن است دمدمي مزاج باشد و عادت او به استدلال و منطق چنان شديد و هميشگي است كه گاهي واقعا آدم را ديوانه مي كند ، او حتي در امور عاشقانه نيز از منطق و دليل پيروي مي كند . با وجود اين بايد به اطلاع برسانم كه لازم است سخت مراقب خود باشيد زيرا به تجربه ثابت شده است كه دختري كه در دام عشق يك چنين مردي افتاده است ،‌ ديگر هرگز نتوانسته خود را خلاص كند که علت آن این است که براي اينكه اگر بخواهيد او را ترك كنيد ، چنان با دليل و منطق غلط بودن اين فكر را به شما ثابت مي كند كه نه تنها در لحظاتي كه مقابل او نشسته ايد و به حرف هايش گوش مي دهيد ،‌ خود را محكوم احساس مي كنيد بلكه ذكاوت و هوشمندي او در دلايلي كه عرضه مي كند ، چنان نرمش ، احساسات و خونگرمي از خود نشان مي دهد كه شما طبيعت دمدمي او را كه گاهي سخت موجب ناراحتي مي گردد ،‌ به كلي فراموش مي كنيد . او خيلي راحت مي تواند قلب و نظر شما را به سوي خود جلب كند .

در كشمكش و مبارزه با متولد مرد مهر ماه اكثر اوقات شما بازنده هستيد ، اما اين باختن با شكست خوردن از زمين تا آسمان فرق دارد زيرا ديري نمي گذرد كه مي بينيد آرزوهايتان آرزوهاي او و خواسته هايتان خواسته هاي او است و در دنيا هيچ چيز بيشتر از خوشحال كردن او برايتان ارزش ندارد . تنها زناني كه قلبي از سنگ دارند ، مي توانند در مقابل لبخندهاي يك مرد متولد مهر مقاومت كنند ، آن هم به شرطي كه علاوه بر يك چنين قلبي ، اراده اي از فولاد آبديده داشته باشند . زناني كه عاشق يك مرد متولد مهر هستند ، هيچكدام نمي توانند بگويند " نمي دانم چرا دوستش دارم" ، از سوي ديگر گاهي اوقات وضع به كلي تغيير پيدا مي كند و شما براي وادار كردن او به كارهايي نظير جواب دادن به تلفني كه پنج دقيقه است زنگ مي زند و يا بلند شدن از روي مبل و روشن كردن چراغ اتاق بايد فرياد بزنيد ، دستش را بگيريد و بكشيد . به اين ترتيب به هيچ وجه انتظار اين را نداشته باشيد كه او سالي 365 روز و هر روز هم 24 ساعت نقش يك عاشق را ايفا كند .

دو كلمه عشق و مهر مترادف هم هستند و اين امر نه تنها از نظر لغوي ، بلكه از نظر نجومي و حتي آماري نيز صادق است . بر طبق برخي اساطير باستان ، ماه هفتم سال را به آن جهت مهر مي نامند كه عشق در آن به وجود آمده و راه خود را به دل تمام موجودات عالم باز كرده است . در عمل ثابت شده كه مرد متولد مهر اگر بخواهد به دل دختري راه باز كند ، چنان اين كار را طبيعي و بدون زحمت انجام مي دهد كه موجب حيرت مي گردد ، اما پس از اين مرحله ، دوره سرگرداني او شروع مي شود ، تعادل كفه هاي ترازو به هم مي خورد و اين دو دلي شديد در وي به وجود مي آيد كه از اين پيروزي خود چگونه بايد بهره برداري كند ، عشق فرشته اي دارد و شيطان نيز از جمله فرشتگان بوده است و درست به همين دليل هم هست كه فرشته عشق هرگز صد در صد ملكوتي نيست و باز به همين دليل هم هست كه مرد متولد مهر پس از به دست آوردن دل يك دختر بر سر يك دو راهي قرار مي گيرد و از خود مي پرسد كه آيا بايد فقط چند صباحي او را نگاه دارم يا اينكه از وي تقاضاي ازدواج كنم و يا هيچكدام ؟ اين حالت چندان دوام نمي آورد و كفه ترازو خيلي زود با كمك وزنه هاي منطق و استدلال تعادل خود را به دست مي آورند و تكليف روشن مي شود . علاقه او به زن قبل از نود سالگي از بين نمي رود ، اين امر را حمل بر هوس بازي او نكنيد ، او ممكن است صميمانه و با تمام وجود عاشق زن خود باشد و حتي فكر بي وفايي يا خيانت هم از مخيله اش عبور نكند ، اما اين موضوع دليل آن نمي شود كه در مجالس و ميهماني ها خيلي زودتر و بهتر از ديگران زنان هوس انگيز را تشخيص ندهد . از طرف ديگر مرد متولد مهر خيلي زودتر از هم سن و سال هاي خود به وجود جنس مخالف پي مي برد تا جايي كه بر طبق آمار موجود پسران متولد مهر ، 18 ماه زودتر از پسران ديگر به سن بلوغ مي رسند . بروز يك چنين بلوغ زودرسي ، همراه با ورزيرگي ذاتي و طبيعي او در امور عشقي و قدرت بي نظيري كه در جلب نظر زن ها دارد ، بالطبع موجب مي گردد كه زندگي اش از جريانات عاشقانه باشد . كسي كه در ماه مهر متولد شده باشد ، به هيچ صورت مايل به رنجاندن ديگران نيست و اگر مشاهده مي كنيد كه گاهي تا پاي رنجش خاطر با ديگران به بحث و جدل مي پردازد ، حتم داشته باشيد كه از عواقب آن به كلي غافل است . او هرگز نمي خواهد از كلمه نه استفاده كند در حالي كه نميداند در بسياري از موارد گفتن اين كلمه به مراتب بهتر از كج دار و مريض رفتار كردن است . تمايل شديد و غير قابل اجتناب او از دست به دست كردن و سبك و سنگين كردن امور گاه موجب پيدايش كدورت مي گردد ،‌ در حالي كه او اگر فقط احساس كند كه عواطف كسي را جريحه دار كرده است و يا حتي اگر پس از سالها پي ببرد كه عشق كسي را ناديده گرفته به شدت آرزده خاطر و دلگير مي شود . در نظر گرفتن انصاف يكي ديگر از اعتقادات ذاتي و عميق مرد متولد مهر ماه است . او بي انصافي و جنايت را در يك رديف قرار مي دهد .

براي او فقط توجه به حقايق مهم است . به نظر او زندگي افرادي نظير متولدين فروردين و اسفند كه صد در صد تابع احساسات خويش مي باشند ، فاقد صافي و خلوص واقعي مي باشد . براي وي دلایل رواني صد در صد قانع كننده نيستند و نمي توان براي انجام يك قضاوت صحيح و بدون عيب و نقص به آن استناد کرد ، به همين ترتيب اگر حساست به خرج بدهيد ، برداشت و استنباط او اين خواهد بود كه بايد از پول هاي صرفه جويي شده براي خريد لباس هاي زيباتر و زيادتر استفاده بكنيد ، بي برنامه بودن را آشفتگي مي داند ، و از بي بند و باري متنفر است .

در نتيجه هر موضوع غير متعادل و نا هماهنگ روي قضاوت نهايي او تأثير مي گذارد . يكي ديگر از ويژگي هاي ذاتي مرد متولد مهر قابل اعتماد بودن اوست که باعث می شود شما بتوانيد به طور درست و كامل به او اعتماد بكنيد ، گاهی نیز پیش می آید از اينكه مي بينيد نمي تواند احساسات دروني شما را چنانكه مايل هستيد درك كند ، ممكن است دلخور بشويد . توجه داشته باشيد كه قصور او در اين مورد به هيچ صورتي جنبه عمد و يا بي توجهي ندارد ، او واقعا نمي خواهد كه موجبات رنجش شما را فراهم بياورد ، ‌منتها به طور طبيعي قادر به درك نيازهاي عاطفي ابراز نشده هيچكس نيست . عاشق پيشگي و تبحر او در به دست آوردن دل زن ها و قابليت فراوان او در علاقه مند كردن ايشان به خود الزاما مفهومش اين نيست كه مي تواند رابطه اي مستقيم با تمام عوالم رويايي ايشان داشته باشد . شما با هيجان تمام نزد او مي رويد تا بگوييد چطور فلاني احساسات شما را جريحه دار كرده است و اميدوار هستيد كه حداكثر همدردي ممكن را از وي مشاهده كنيد ، در حالي كه به محض آنكه حرف هايتان تمام شد ، از شما مي پرسد :  مگر با او چه كرديد كه شما را رنجانيده است ؟ و سپس با دقت و مو شكافي تقصيرات و گناهان شما و او را در معرض سنجش قرار مي دهد و هيچ ابايي هم نخواهد داشت كه در اين امر جانب شما را رها كند و جانب او را بگيرد . شما مي توانيد فرياد بزنيد و اعتراض كنيد ، ‌اما مطمئن باشيد كه هيچ يك از اين اعمال نمي تواند او را حتي براي يك سانتيمتر هم از جاده عدل و انصاف و يك قضاوت صحيح و بي طرفانه منحرف سازد . عدم قابليت او در درك عواطف ، ‌احساسات و نيازهاي باطني جنس مخالف چه یک فرد غریبه باشد و چه یک فرد از اعضای خانواده ، اغلب اوقات برايش دردسرهايي درست مي كند . براي اغلب زن ها باور كردن اين مطلب مشكل است كه مردي كه اين چنين منطقي و با انصاف است و با ديدي اين چنين وسيع و همه جانبه به امور محتلف جهان مي نگرد ، از درك نيازهاي باطني ديگران اين چنين عاجز است ، ‌در حالي كه طبيعت او اين چنين است .

در حقيقت بايد گفت كه تأثير صورت فلكي تراز بر متولدين اين ماه موجب نوعي دست و دلبازي مي باشد . مرد متولد مهر معتقد است كه پول را بايد خرج اموري كرد كه زيبايي يا شادماني به همراه داشته باشد . اگر مي خواهيد بر سر سفره عقد بنشينيد و براي زناشويي با او بله بگوييد ، لازم است كه براي زندگي در خانه اي كه سفره آن هميشه گسترده است و پذيرايي از ميهماناني كه تقريبا هميشه در منزل شما بسر خواهند برد ، قبلا خود را آماده كنيد . خانه چنین فردی ،‌ جز در طي روزهايي كه در لاك استراحت و تنبلي خود فرو مي رود ، مملو از ميهمان است و آن وقت همين آدم از رفتن به نقاطي كه عده زيادي در آن جمع هستند و سر و صداي زياد ، تعادل و احساسات او را به هم مي زند ، متنفر است . حضور در ميان جمعي كه ايشان را خوب نمي شناسد ، براي وي غير قابل تحمل است . از آن گذشته يك خاصيت ديگر نيز در او وجود دارد كه به فرار او از اجتماع كمك مي كند و آن اين است كه به هيچ وجه مايل به قرار گرفتن در محلي نيست كه مرتبا از ديگران تنه بخورد و تماس جسماني با سايرين پيدا كند .

نگذاريد بوي غذا تمام منزل را فرا بگيرد و اگر خواستيد در غذايي سير يا پياز به كار ببريد ، قبلا اسپري خوش بو کننده در اتاق ها بزنيد تا نكند بوي پياز و سير به مشام فوق العاده حساس او برسد  . زني كه نان را در ظرف مخصوص به سر سفره نمي آورد ، شيشه هاي شير و ظرفهاي غذا را توي ظرف شويي روي هم مي ريزد ، قوطي هاي ادويه را پس از برداشتن از قفسه در جايي مي گذارد كه جلوي چشم باشند ، خيلي زودتر از آنچه كه تصور مي كند ، ورقه طلاق را از دست شوهر مهر ماهی خود دريافت مي کند . نكته جالب در اين مورد اين است كه او خودش ممكن است حداكثر بي نظمي را در منزل داشته باشد ، اما به هيچ وجه نمي تواند يك خانه گرد گيري نشده ، بچه هاي كثيف و اسباب و اثاثيه در هم و برهم را تحمل كند .

اصلا براي متولدين مهر ماه ، فرقی نمی کند زن باشد یا مرد ، ‌جفت و همسر در مرحله اول اهميت و كودكان پس از او قرار مي گيرند . شما يقين داشته باشيد كه او آن گوشه دنجي را كه در قلب خود به شما اختصاص داده است ، نه تنها هرگز به كس ديگري واگذار نخواهد كرد ، بلكه حتي پنجره آن را هم به كسي نشان نخواهد داد تا نيم نگاهي به درون آن بيندازد و البته اين به شرط آن است كه شما خانه را تميز نگاه داريد ، هميشه مرتب و زيبا باشيد ، موهايتان آرايش كرده باشد و از آويزان كردن پرده آبي رنگ در اتاق ها خودداري نكرده باشيد . او رنگ آبي را خيلي دوست مي دارد و توصيه ديگر هم درباره مرد متولد مهر به شما اين است كه اگر شما عاشق يك چنين مردي هستيد و يقين داريد كه او هم شما را دوست دارد ، ‌هر چه دل تنگتان مي خواهد بگوييد و هر پيشنهادي داريد ، از جمله پيشنهاد ازدواج ، فورا آن را رو كنيد و مطمئن باشيد از اينكه شما پيشقدم شده ايد سخت خوشحال خواهد شد .

بازگشت به صفحه قبل


Powered by Batflat.