اینفو طالع بینی ازدواج - مرد شهریور

طالع بینی ازدواج بر اساس ماه تولد و جنسیت

 آتش عشق مرد متولد شهريور ماه بسيار كم شعله ، اما جاودانه و با حرارت است . او با عشق هاي رويايي و اشك هاي سوزان و آه هاي جانسوز ميانه اي ندارد و اگر با چنين مردي ازدواج مي كنيد ، بايد صبر ايوب داشته باشيد . اگر شما از آن زن هايي هستيد كه تشنه عشق هاي شاعرانه هستند ، توصيه مي كنيم كه دور مرد متولد شهريور را خط بكشيد ، چون در غير اين صورت وضع آدم گرسنه اي را دارد كه بر سر خوان نعمت نشسته باشد اما غذا ها همه به بشقاب چسبيده باشند . سعي در برقرار كردن يك رابطه عشقانه خيلي رويايي با مرد متولد شهريور چنان قلب شما را جريحه دار خواهد ساخت كه جراحت آن تا پايان عمر هم التيام پيدا نخواهد كرد . زندگي اين مرد به طور دربست بر پايه امور مادي و كارهاي عملي قرار دارد تا جايي كه به طور مطلق با عشق هاي رمانتيك و روياهاي طلايي بيگانه است . براي وارد كردن او به جرگه عشاق بايد كوشش زيادي بكار برده شود . او نه تنها كسي نيست كه گيتارش را بردارد و پايين پنجره اتاق شما آواز هاي عاشقانه بخواند بلكه شما براي شنيدن يك كلمه عاشقانه از زبان او هم بايد صبر ايوب داشته باشيد . راستش اين است كه اين مرد از دوران کودکی خود با عشق سروكار پيدا مي كند منتها نه به آن مفهومي كه ما انتظار داريم . عشق واقعي او ، عشق به كار ، عشق به مسئوليت و عشق به ياري رساندن به درماندگان است و اين عشق چنان در او شديد است كه اگر موقعيتي براي ابراز آن پيدا نكند ، جدا دلگير مي شود و دلگير از اينكه چرا اين چنين بي مصرف باقي مانده است . عشق هايي كه به صورت احساسات رويايي ، جملات شورانگيز ، اشك هاي سوزان و آه هاي جانسوز به وي عرضه بشوند به تنها در او كوچكترين تاثيري نمي گذارد ، بلكه در اغلب موارد آنچنان موجب وحشت وي مي گردند كه اگر دو تا پا دارد ،‌ دو پای دیگر نیز قرض مي كند تا خود را از آنچه كه آن را يك مهلكه مي پندارد ،

نجات دهد اما اگر شما بتوانيد همين مرد را در شرايط مناسبي قرار بدهيد ، مشاهده خواهيد كرد كه چطور قلب سنگش ذره ذره نرم مي شود . هيچ شكي نيست كه قلب او نيز راهي براي ورود عشق دارد ، منتها اين راه نه تنها يك شاهراه نيست ، بلكه اغلب اوقات راه مخفي و پر پيچ و خمي است كه بكار بردن شيوه هاي رايج عاشقانه به طور حتم شما را به دروازه ورودي آن رهنمون نمي كند . همچنان كه كمك گرفتن از رابطه جنسی و عشوه گري نيز مفيد نخواهد بود . مرد متولد شهريور در عشق بيشتر در جست و جوي كيفيت است و به همين دليل وقايع عاشقانه زندگي او از نظر كميت هرگز چشمگير نيست و تازه اغلب اين موارد محدود نيز به عاقبت غم انگيزي منتهي مي شوند . عكس العمل او به هنگام شكست در عشق به اين صورت است كه خود را به شديد ترين وجهي كه برايش امكان دارد ،‌ در كارش غرق مي كند ، از اجتماع كناره مي گيرد و از آن پس بيشتر از گذشته احتياط به خرج مي دهد . شما در روابط خود با مرد متولد شهريور خيلي زود متوجه مي شويد كه براي جلب نظر او بايد دوباره بيشتر فعاليت كنيد و دوباره بيشتر از دانش زنانه خود استفاده نماييد . زندگي اين شخص بر پايه صداقت استوار است و فقط به دلايل بسيار قوي و يا به خاطر يك زن فوق العاده ممكن است خط مشي خود را موقتا تغيير بدهد . مرد متولد شهريور ماه خيلي راحت تر از مرداني كه تحت تأثير صور فلكي ديگر هستند ، مي تواند مجرد زندگي كند و چون ذاتا به سرنوشت معتقد است اگر ديد كه با كسي رابطه عاشقانه پيدا نمي كند ، خيلي راحت آن را به پاي سرنوشت غير قابل تغيير خود مي نويسد و وضع خود را مي پذيرد و به همين دليل هم شمار بسياري از متولدين اين ماه را مي بينيد كه تا ميانسالي مجرد باقي مانده اند و شكايتي هم ندارند .

با توجه به آنچه گفته شد ، برايتان جالب خواهد بود اگر بدانيد كه برخلاف بيگانگي اش با امور عشقي در فريب دادن زن ها تبحر خاصي از خود نشان مي دهند . از سوي ديگر دقت شبيه به وسواس او در انتخاب زن موجب مي گردد كه خيلي كمتر از ديگران در زندگي زناشوئي دچار شكست بشود . البته هيچ قانوني صد در صد كليت ندارد و شما ممكن است مرد متولد شهريور را ببينيد كه در زندگي زناشويي شكست خورده است اما باور كنيد كه او استثناء است . شرم و حيا يكي ديگر از خصوصيات زندگي اوست و جمع شدن اين حس با تمايلي كه او به كسب در آمد هاي سرشار دارد ، گاهي اوقات وقايع جالبي را به وجود مي آورد .  او به هر نحوي كه برايش امكان داشته باشد ، مانع از آلوده شدن عشق خود مي گردد و در اين مورد اصلا براي وي فرقي نمي كند كه ديگران چه مي گويند . او   هرگز با يك نگاه عاشق نمي شود . در انتخاب معشوقه فوق العاده دقيق و خرده گير است ، همچنان كه در غذا خوردن ، مراقبت از خود ، حفظ سلامت و انجام وظيفه نيز چنين است . هرگز سعي نكنيد به او نارو بزنيد و يا دروغ بگوييد زيرا او كسي نيست كه اغماض كند . اگر موقعيت زمان و مكان وي را مجبور كند كه دندان روي جگر بگذارد و از خط مشي كه طبيعت براي او تعيين كرده است منحرف بشود ، يقين داشته باشيد كه خيلي سريع به راه اول خود باز مي گردد حتي اگر برايش به قيمت از دست دادن يك شغل خوب و يا يك ثروت بي كران تمام بشود . برانگيختن احساسات او كار دشواري است . او مي تواند سال هاي سال بدون اينكه قلبش براي كسي بتپد ، زندگي كند .  مرد متولد شهريور گاهی اوقات نظم زندگي خود را كنار مي گذارد و به قول معروف پر هياهو مي شود تا بدین  وسيله  از قابليت خود در انجام امور مختلف اطمينان حاصل كند . اگر بر حسب اتفاق موقعي با او بر خورد كرديد كه يك چنين دوره اي را مي گذراند ، مطمئن باشيد كه اين حالت گذرا است و او به محض آنكه به مقصود رسيد ، دوباره شيوه سابق و طبيعي زندگي خود را در پيش مي گيرد .

بر طبق يك قانون طبيعي يك انسان حتي مانند سنگدلي يك مرد متولد شهريور نمي تواند براي هميشه نسبت به عواطف بشري بي تفاوت باقي بماند و اولين عكس العمل او در مقابل عشق نيز اين است كه تا بنا گوش سرخ مي شود . وقتي پرده هاي دل او به ارتعاش در آمد ، ابتدا با تمام قدرت سعي مي كند آن را از ديگران پنهان بدارد ، اما انگيزه او در اين كار بي حاصل فقط شرم و حياي ذاتي و طبيعي اوست . خيلي طبيعي است كه موضوع عشق چيزي نيست كه يك نفر بتواند آن را براي هميشه از ديگران مخفي نگاه دارد ، اما در روزهاي اول با مهارت تمام ، خود را نسبت به آن بي تفاوت نشان مي دهد . اصولا اين شخص در نقش بازي كردن مهارت دارد ، مثلا اگر از يك ميهاماني خوشش نيايد ، چنان ماهرانه خود را به بيماري مي زند كه اين امر حتي نزديكترين اطرافيان او را نيز به اشتباه مي اندازد . به هر حال در مورد عشق ، حتي پس از اينكه مطمئن شديد شما را دوست دارد و حتي پس از اينكه اين جمله را از دهان او هم شنيديد ، انتظار نداشته باشيد كه نقش يك عاشق بي قرار و سينه چاك را ايفا كند چون براي يك چنين مردي بين ابراز عشق و درخواست ازدواج راه طولاني وجود دارد ، راهي كه در طي آن مي خواهد واقعا اطمينان حاصل كند كه شما درست همان زني هستيد كه به دنبال آن مي گشته است . اما از سوي ديگر وقتي تصميم خود را گرفت ، مي توانيد يقين داشته باشيد كه تصميم او حقيقي و قاطع است . آتش عشق در دل او كم شعله اما جاودانه است و هرگز اتفاق نمي افتد كه به قول معروف در شعله هاي جانسوز آن به يكباره خاكستر بشود . به اين ترتيب گرماي مطبوع و دلپذير اين عشق ساليان دراز كانون خانوادگي شما را گرم نگاه خواهد داشت . يكي ديگر از امتيازات مرد متولد شهريور در امور عشقي صبر بي پايان اوست . او اگر لازم باشد ،‌ سال هاي سال صبر مي كند و باز اگر لازم باشد هزاران كوه و دره را زير پا مي گذارد تا به وصال آن كسي كه او را از هر جهت مناسب زندگي با خود تشحيص داده است برسد . در چنين مواردي شما از وي فداكاري هايي مي بينيد كه به راستي تعجب آورند . به اين ترتيب ملاحظه مي كنيد كه اشكال عمده فقط در روشن كردن آتش عشق در سينه اوست و اگر اين كار صورت گرفت، ديگر تقريبا محال است كه كسي بتواند آن را خاموش كند پس از آن كه او را تصاحب كرديد ، ديگر هيچ وقت كاري نخواهد كرد كه موجب برانگيخته شدن حس حسادت شما بشود .

مرد متولد شهریور دارای قدرت بسیاری در حل و فصل مسائل مالي ، خانوادگي ، اجتماعي و غيره است که این قدرت در تحمل ناراحتي هاي جسمي و روحي نيز خارق العاده است اما براي اين كار لازم است مطمئن باشد كه شما از صميم قلب پشتيبان او هستيد و يا در جبهه مخالف وي قرار نداريد . اگر به علتي قلب شما شكست و يا از موضوعي به شدت ناراحت شديد ، هيچ كس صميمانه تر از او به كمك شما نخواهد شتافت و هيچ كس به اندازه او در اين كار تحمل خرج نخواهد داد. در چنين مواردي او سعي نخواهد كرد كه به واسطه راه ماديات ،‌ مثلا خرج كردن بي حساب و يا فرستادن شما به يك مسافرت خارج ، درد هايتان را تسكين بدهد و یه یک راه عقلانی و درست و درمان می پندارد . او با تمام وجود خويش و از ته دل با شما همدردي نشان خواهد داد تا جايي كه شما احساس خواهيد كرد نيمي از بار غم ها را او به دوش گرفته است . مرد متولد شهريور به كوچك ترين چيزهايي كه مورد علاقه همسرش است توجه نشان مي دهد و راجع آنها فكر مي كند و از آنجا كه حافظه قوي دارد كمتر احتمال آن مي رود كه تاريخ وقايع مخصوص را مثل روز تولد شما يا روز عروسي تان را فراموش كند ، اما اين را هم بدانيد كه اهميت اين وقايع به خصوص براي او هرگز به اندازه شما نخواهد بود . مردي كه در اين ماه متولد شده است ، حسود نيست ، اما در اين مورد نيز مثل عشق اگر آتشي در دلش روشن شد خيلي دير ممكن است خاموش شود .

اگر او نسبت به گرم گرفتن شما با مردان ديگر عكس العمل حسادت آميز نشان نمي دهد و هميشه شما را در اين كار قدري آزاد مي گذارد دليل آن نمي شود كه فكر كنيد هيچ چيز را نمي بيند يا درک نمي كند . همسر يك مرد متولد شهريور اگر بخواهد از اين حالت او سو استفاده كند به قول معروف پاي خود را از گليم بسيار وسيعي كه برايش پهن شده است ، بيرون بگذارد ، بدون شك يك شب كه به منزل مراجعت كرد ، طلاقنامه خود را خواهد ديد كه پشت درب نصب شده است . مرد متولد شهريور اصولا انسان وفاداري است و از بر هم خوردن كانون خانوادگي خود به شدت نفرت دارد اما اگر ديد كه شما ديگر آن زن سابق ، آن زني كه از هر نظر مطابق ميل او بوديد ،‌ نيستيد ، آن وقت حتي يك لحظه هم براي بريدن تمام رشته هاي علایق خود با شما ترديد نمي كند و اين كار را چنان با خونسردي انجام مي دهد كه شما به حق شك مي كنيد كه آيا او هرگز دوستتان داشته است يا نه ؟ در جوال سئوال شما بايد گفت كه او شما را از صميم قلب و با تمام وجود خويش دوست داشته است زيرا در غير اين صورت هرگز نمي توانستيد همسر وي بشويد ، اما در زندگي اين مرد جر و بحث و بگو مگو اصلا جايي ندارد ، وقتي شما ديگر زن دلخواه او نبوديد ، مثل يك دست لباسي كه پاره شده باشد ، كنار گذاشته مي شويد .

مرد متولد شهريور پيوسته در جست و جوي زني است كه چه از نظر جسمي و چه از نظر فكري تميز باشد ، خوب بپوشد و از پيروان مدهاي عجيب و غريب نباشد . البته منظور ما اين نيست كه مثل مادر بزرگ و يا حتي مادر خود لباس بپوشيد اما مطمئن باشيد كه اگر طوري لباس پوشيديد كه موجب تعجب آدم هاي بين سي تا چهل ساله بگردد ،‌ يك قدم خيلي بلند خود را از او دور كرده ايد . براي او غير قابل تصور است كه يك زن روشنفكر و فهميده لباس هاي خيلي فانتزي به تن كند . رفتار دوستانه و محبت هاي او را حمل بر چيزي نكنيد ، او ممكن است در يك گردش جمعي اگر شما احساس سرما كرديد ، اولين كسي باشد كه كت خود را در بياورد و روي شانه شما بيندازد و يا اولين داوطلب براي رساندن شما به منزل باشد ، اما اگر شما صد در صد آن دختر دلخواه او نباشيد ،‌ هرگز آن جمله هيجان انگيز عزيزم با من ازدواج مي كني ؟ را نخواهيد شنيد .

از نظر پدر بودن هم او كسي نيست كه بچه دار شدن يكي از بزرگترين آرزوهاي زندگي وي باشد . احتمالا خود خواهي بخصوصي كه در نهاد او وجود دارد ، با مسئوليت ها و احساساتي كه يك مرد بايد در مقابل كودكان خود داشته باشد ، سازگار نيست و به همين دليل خانواده يك چنين مردي معمولا كوچك است و تعداد بچه ها از يكي دو تا تجاوز نمي كنند ، اما وقتي بچه هايي به دنيا آمدند ، مرد متولد شهريور دقيقا از آن ها مراقبت به عمل مي آورد و حتي يك لحظه هم مسئوليت هاي پدرانه خود را فراموش نمي كند . او ساعت ها وقت خود را صرف ياد دادن معلومات خويش به بچه ها مي كند و در اين مورد مخصوصا سعي دارد كه آنان را افرادي متكي به خود و با عزت نفس تربيت كند .

مرد متولد شهريور در منزل با روي باز به شما كمك مي كند تا كارهاي خانه را زودتر و راحت تر انجام بدهد . سرگرمي هاي مورد علاقه او موسيقي و مطالعه است و مي خواهد كه بچه هايش نيز در امور هنري صاحب نظر باشند و نسبت به اخلاقيات ، پاي بندي فراوان از خود نشان بدهند . رفتن به دانشگاه را براي كودكان خود صد در صد مي داند . بدون شك بچه هاي اين مرد از نظر محبتي كه به آن ها ابراز مي شود ، كمبود هايي خواهند داشت چون او در ابراز عشق و محبت پدرانه نيز جانب احتياط را نگاه مي دارد .

معطوف كردن فكر مرد متولد شهريور به يك موضوع كار سختي نيست در حالي كه نگاه داشتن او در يك چنين وضعي مشكل است . حال با در نظر گرفتن مطالبي كه درباره خصوصيات اخلاقي يك مرد متولد شهريور گفته شد ، اگر باز عشق او هستيد و مي خواهيد با وي ازدواج كنيد ، مي توانيد به يك آينده رضايت بخش اميدوار باشيد . شما صاحب شوهري خواهيد شد كه هوشياري و اطلاعات وسيع او از زندگي به شما امكان مي دهد تا مسائل و مشكلات زندگي را سريعا و به بهترين وجه ممكن حل و فصل نماييد .

بازگشت به صفحه قبل


Powered by Batflat.