اینفو طالع بینی ازدواج - مرد تیر

طالع بینی ازدواج بر اساس ماه تولد و جنسیت

مرد متولد تير بسيار اخمو و بد اخلاق ، تودار ، زن دوست ، همبازي بچه ها ، عاشق نقاشي و حسود و پول دوست مي باشد . اگر با يك مرد متولد تير ماه ازدواج كرديد ، در مايه جهيزيه خود يك چتر هم حتما ببريد ، زيرا در خانه شما يك روز هوا ابري است و يك روز باراني ، در آنجا شما هم مي خنديد و هم گريه مي كنيد . مرد متولد تير ماه تا آخر عمر بچه مادر خود باقي مي ماند و سعي مي كند همسرش مانند مادرش باشد . او بدون شك استاد است و مي تواند طولاني ترين مطالب را در كوتاهترين جملات بيان كند . حواسش هرگز پرت نمي شود و از پرچانگي بيزار است و به دلايل نبايد انتظار داشته باشيد كه در جلسات اول آشنايي با شما اسرار را برايتان بازگو كند. مرد متولد تير نه تنها هرگز به كساني كه نمي شناسد ، اعتماد نمي كند بلكه در زندگيش مطالبي وجود دارند كه هيچ وقت كسي به آن ها دست پيدا نخواهد كرد . شناخت چنین مردی مستلزم گذشت زمان است . چون او در برج سرطان متولد شده است ، ترش رويي و خرچنگ گونه ، و رفتار نا مهربانش به تدريج ممكن است به خوشرويي و خوش مشربي تبديل بشود ، و جالب آنكه اگر اين چنين شد ، ديري نمي گذرد كه شما مي توانيد صداي قهقه هاي او را هم بشنويد . وقتي شما مي خواهيد اوقات تلخ او را با حلقه كردن دست ها به دور گردنش بر طرف كنيد و زماني كه سعي مي كنيد اخم هاي به هم گره خورده اش را با نوازش كردن از هم باز كنيد ، بد بيني و سردي و نا مهرباني اش شما را تا حد دلخوري مي آزارد . در مجالس و ميهماني ها آنچنان با ادب و با نزاكت است كه شما به زحمت مي توانيد انتظار داشته باشيد حتي براي يك دور رقص دعوتتان كند . با وجود اينكه اصلا احساساتي نيست ولي در كار دل اهل عمل است .

طبيعي است كه شما مي خواهيد او را به بهترين وجه ممكن بشناسيد و با آنچه گفته شد ، ممكن است اين تصور برايتان به وجود بيايد كه او يك آدم دو شخصيتي است ، گر چه اين نظر ممكن است تا حدي درست باشد اما يادتان باشد كه او به شدت تحت تاثير ماه است و حركت بر رفتار و طرز فكرش اثر مي گذارد . از سوي ديگر به هنگام خوشحالي و سر حال بودن نيز چنان است كه موجب شادي همه اهل خانه مي شود.

يك چنين خصوصيات اخلاقي قطعا شما را مدام بر سر دوراهي نگاه مي دارد ، تا جايي كه اغلب اوقات نمي دانيد که چه عكس العملی از خود نشان دهید . اما با وجود اين يادتان باشد كه اين تنها شما نيستيد كه اين حالت را پيدا مي كنيد ، تمام اطرافيان او پيوسته نسبت به وي بر سر دو راهي قرار مي گيرند . گاهي اوقات نگاه سردش ، شما را از سرما به لرزه در مي آورد و چند روز بعد قلب گرمش شما را در جوار شعله هاي يك عشق سوزان قرار مي دهد ، حد متوسط او فقط وقتي است كه خطر از دست دادن چيزي تهديدش كند . او نيازمند به آن است كه هر روز ده ها بار به وي اطمينان بدهيد كه از آن او هستيد كه مي توانيد زير گوشش زمزمه كنيد و او را غرق اطمينان و آرامش سازيد .

به احتمال قوي او يكي از معتقدترين افراد روزگار به لزوم تامين آتيه است ، او اعم از اينكه در آمدش كم باشد يا زياد ، تمام روز را به اين فكر است كه چطور مي تواند آ‎ينده مالي و اقتصادي خودش ، شما و بچه هايتان را به بهترين وجه ممكن تامين كند . ارقام موجودي اش را در بانك مانند يك قرص مسكن قوي به اعصابش آرامش مي بخشد . كما اينكه پرداخت كرايه خانه ، قسط بدهي هم همين حالت را در وي ايجاد مي كند . متولد برج تير علاوه بر آنكه به علت تمايل به تامين آتيه دست به جمع آوري پول مي زند ، از لمس كردن پول و شمارش آن هم لذت مي برد . اگر يكي از والدينش متولد يكي از ماه هاي تابستان باشند ، نوعي تمايل به دستپاچگي و دلشوره در وي ديده مي شود كه به نحوي قابل تحسين آن را كنترل مي كند و به همين ترتيب اگر عوامل ارثي موجب بشوند كه آدم خوشرو وخوش مشربي باشد ، به شدت مانع از آن مي شود كه خوشرويي دائمي عادت وي بشود . قبل از آنكه بر سر سفره عقد بنشيند و نام خانوادگي يك مرد متولد تير را به عنوان شوهر قبول كنيد ، به اين نكته فوق العاده مهم توجه بنماييد كه او نسبت به امور مالي داراي عقايد و نظريات جالبي است ، مثلا او معتقد است وقتي يك مانتو با جنس خوب سالهاي سال خدمت مي كند ، چه دليلي دارد كه آدم پولش را براي خريد يك باراني معمولي كه فقط يك زمستان كار مي كند و بعد از مد و ريخت مي افتد ، دور بريزد ؟ به اين ترتيب ملاحظه مي كنيد كه او بيش از آنكه خسيس باشد ، حسابگر است . به نظر وي كيفيت جنس و صرفه جويي در يك طرف معادلات اقتصادي قرار دارند و پول در طرف ديگر . آيا شما زني هستيد كه بتوانيد اين نكات را در زندگي خود بكار ببريد؟

استعداد هاي هنري زيادي هم در وي نهفته است ، در كارهايي مثل نقاشي و مجسمه سازي و قالب گيري زبردستي زيادي از خويشتن نشان مي دهد . اگر او كاملا تحت تاثير صورت فلكي سرطان باشد ، علاقه اي به لباس هاي اسپورت از خود نشان نمي دهد و عاشق لباس هاي شيك و تجملي است . او به خياط خود اهميت زيادي مي دهد و هميشه سعي مي كند كه بهترين خياط ها را نسبت به بودجه اش انتخاب كند . پارچه هايي را هم كه انتخاب مي كند ، هميشه از رنگ هاي سنگين هستند  اصولا او كسي است كه به هنگام مواجه شدن با گرفتاري هاي مالي صورت خود را با سيلي سرخ نگاه مي دارد و مطمئن است كه سر انجام روزي گرفتاري بر طرف مي گردد و اگر امروز پول ندارد ، فردا مسلما پولدار خواهد بود . البته او هميشه غرق در نعمت و ثروت نيست اما آمار نشان مي دهد كه تعداد بيكاران متولد ماه تير نسبت به متولدين ماههاي ديگر خيلي كم تر اند .

شما نبايد خيلي سخت بگيريد زيرا وابستگي هاي مرد متولد تيرماه به مادرش آنچنان شديد است كه هيچ بعيد نيست قرار خودش را براي رفتن به سينما با شما به هم بزند زيرا مي خواهد مادرش را مثلا به زيارت ببرد . بررسي نشان داده مرد متولد تيري كه با مادرش رابطه عاطفي نزديك ندارد ، يا فوق العاده حسود است و در تمام دوران كودكي از اينكه مي ديده مادرش به پدرش بيش از او توجه داشته ، رنچ مي برده است و يا اينكه اين مادر ، مادر حقيقي او نيست و وي هميشه از اين ناراحت بوده كه چرا زن ديگري بايد جاي مادر حقيقي اش را بگيرد . به هر صورت همانطور كه گفته شد ، رابطه اغلب متولدين اين ماه با مادرشان بسيار صميمي و نزديك است .

كتمان كردن حقيقت و يا ناديده گرفتن آن دردي را دوا نخواهد كرد . اگر شما واقعا شوهر متولد تير ماه خود را دوست داريد ، بايد به اين واقعيت تن بدهيد كه هرگز نخواهيد توانست فكر مادر را از سر او بيرون كنيد و به اين ترتيب بهترين روشي كه مي توانيد پيش بگيرد ، اين است كه سعي كنيد با رقيبي كه سالهاي سال قبل از شما در زندگي او بوده است ، كنار بياييد و نسبت به وي رفتاري داشته باشيد كه خودش داوطلبانه خود را از شوهرتان دور نگاه دارد و بگذارد كه شما سهم بيشتري از وي داشته باشيد . طبيعي است اجراي يك چنين نقشه اي در مورد بسياري از مادر شوهر ها كار ساده اي نيست و اينجا است كه مي توانيد هوش و درايت خود را مورد آزمايش قرار دهيد و ببينيد تا چه اندازه قادر به باز كردن گره هاي زندگي هستيد .

موسيقي ، شعرهاي زيبا ، انواع گل ها ،‌ لباس هاي زيبا ، عطرهاي خوش بو ، كلمات خوش آيند ،‌ نوازش هاي دلچسب همه و همه سلاح هاي برنده است كه شما مي توانيد براي در هم شكستن مقاومت ضعيفش در مقابل احساسات بكار ببريد . در اين پيكار نيز نبايد فراموش كنيد . براي او چند غذاي خوشمزه و عالي بپزيد . عكس بچه ها را از توي مجلات ببريد و در بياوريد و به در و ديوار اتاقتان بچسبانيد تا ثابت كنيد كه بچه دوست هستيد . او را مثل يك بچه تر و خشك كنيد و ببينيد كه چطور زود به مقصود مي رسيد . اگر برايتان امكان دارد يكي از آن گردنبندهاي زنان روستايي شرقي را كه از سكه هاي پول درست شده اند ، پيدا كنيد و بخريد . يك چنين گردنبندي تاثير بسیاری روي او مي گذارد . هفته ديگر كد بانوي منزل او خواهيد بود ، ولي خيلي دقت كنيد كه تغييراتي كه در اين خانه مي دهيد ، شامل دور ريختن فلان كلاه كهنه و يا فلان سرپايي نشود . آنچه در اين خانه سالها از عمرشان گذشته باشد سرمايه هستند . در بين آنچه كه به عنوان جهيزيه به منزل او مي بريد ، حتما يك چتر هم قرار بدهيد زيرا برخي از شب ها هوا باراني خواهد بود اما اين هواي ابري و دانه هاي بارن كه اشك چشم شما خواهند بود ، خيلي سريعتر از آنكه تصورش را مي كنيد ، زير نور آفتاب عشق تبديل به يك هواي واقعا فرح انگيز ميگردد .

بازگشت به صفحه قبل


Powered by Batflat.