اینفو طالع بینی خورشیدی متولدین بهمن

طالع بینی خورشیدی متولدین بهمن

طالع بینی خورشیدی متولدین بهمن ماه


ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی

جنبه‌ منفی شخصیت

توضیحات عمومی

بیماری‌های احتمالی

علاقمندی‌ها

بیزاری ها

مشکلات احتمالی

سیاره‌ حاكم‌ بر شما (اورانوس) است

حقایق‌ جالب‌ و شگفت‌انگیز دیگری راجع‌ به‌ ماه‌ تولد

رنگ محبوب و سنگ خوش یمن

نام‌ افراد مشهوری كه‌ در ماه‌ بهمن متولد شده‌اند  

 

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ کلی

مهربان‌، صمیمی‌ و انسان‌ دوست‌، درستکار، صادق‌، شریف‌، راستگو، رو‌راست‌ و وفادار، مبتکر اصیل‌ و خلاق‌، مستقل‌، بی‌نیاز، بدون‌ وابستگی‌، آزاد، عاقل‌، اندیشمند، متفکر و روشنفکر.
 

جنبه‌ منفی شخصیت

سرکش‌، نافرمان‌، لجوج‌، خود‌رأی‌، یک‌ دنده‌ و غیرقابل‌ پیش‌ بینی‌، سرد، بی‌هیجان‌، بی‌تفاوت‌ و خشک.
 

توضیحات عمومی

متولدین‌ بهمن‌ ماه‌، اساساً صاحب‌ شخصیتی‌ قوی‌ و جذاب‌ هستند. آنها به‌ دو گروه ‌اصلی‌ تقسیم‌ می‌شوند: گروه‌ اول‌، خجالتی‌، حساس‌، مهربان‌، با‌ملاحظه‌، صبور، شکیبا و کم‌رو و گروه‌ دیگر پر‌شور و شوق‌، شاد، سرزنده‌، پر نشاط و خود نما هستندکه‌ گاهی‌ اوقات‌ عمق‌ شخصیت‌ قوی‌ خویش‌ را زیر پوشش‌ بی‌‌خیالی‌ و بازیگوشی ‌پنهان‌ می‌سازند. ولی‌ هر دو گروه‌ با شیوه‌هائی‌ متفاوت‌ مصمم‌، با اراده‌ و مقتدر هستند و از عقیده‌ای‌ راسخ‌ برخوردارند، اگرچه‌ زمانی‌ که‌ به‌ دنبال‌ یافتن‌ حقیقت‌ هستند، علی‌رغم‌ تمام‌ صفات‌ بالا آنقدر صادق‌ هستند تا به‌ اشتباهشان‌ اعتراف‌ کرده‌ و نقطه ‌نظراتشان‌ را عوض‌ کنند، هر چند که‌ شدیداً به‌ آنها معتقد باشند. اگر با دیدن‌ شاهد و مدرک‌ به‌ صحت‌ چیزی‌ پی‌ ببرند و متقاعد شوند، به‌ سرعت‌ به‌ اشتباهات‌ خود معترف ‌می‌شوند. آنها از وسعت‌ و دامنه‌ دید خوبی‌ برخوردارند، در نتیجه‌ به‌ راحتی‌ قادرند هر دو جنبه‌ یک‌ بحث‌ را درک‌ کرده‌ و ببینند و بدون‌ آنکه‌ این‌ دست‌ و آن‌ دست‌ کنند، می‌فهمند حق‌ با چه‌ کسی‌ است‌. آنها به‌ خاطر دارا‌بودن‌ همین‌ خصوصیات‌ عوامل ‌گوناگون‌ و متفاوت‌ را تبدیل‌ به‌ یک‌ کل‌ می‌کنند و به‌ بررسی‌ آن‌ می‌پردازند. از این‌ رو منصف‌ و بی‌طرف‌ به‌ شمار می‌آیند و در شنیدن‌ نقطه‌ نظرات‌ دیگران‌ صبر و حوصله ‌به‌ خرج‌ می‌دهند. آنها می‌توانند صحت‌ و اعتبار یک‌ بحث‌ را ببینند، حتی‌ اگر خودشان‌ آن‌ را قبول‌ نداشته‌ باشند. در واقع‌ آنها تابع‌ این‌ توصیه‌ هستند، که‌ می‌گوید: نسبت‌ به‌ حقیقت‌ فکر بازی‌ داشته‌ باش‌ و به‌ منبع‌ آن‌ کاری‌ نداشته‌ باش‌ و آمادگی‌ یادگیری‌ را از هر کسی‌ دارند.


هر دو گروه‌، افرادی‌ انسان‌ دوست‌، بی‌‌شیله‌ پیله‌، صادق‌، بی‌ رودرواسی‌، جدی‌،خوش‌ مشرب‌، خوش‌‌اخلاق‌، خوش‌ برخورد، با محبت‌، مهربان‌، صمیمی‌، ظریف‌، فرهیخته‌، با فرهنگ‌، گاهی‌ آرمان‌‌گرا هستند، گرچه‌ این‌ صفت‌ آخر را با واقعیت‌ و منطق‌ تعدیل‌ می‌کنند. آنها تیزهوش‌، زیرک‌، فرز، فعال‌، با استقامت‌، با پشتکار، ثابت‌قدم‌، مصر و پیگیر هستند و بدون‌ آنکه‌ متکی‌ به‌ خود باشند، شخصیت‌ اصلی‌خودشان‌ را با اعتدال‌، دلیل‌ و منطق‌، شوخ‌‌طبعی‌ و گاهی‌ خشک‌ نشان‌ می‌دهند.


آنها تقریباً همیشه‌ باهوش‌، موجز، مطمئن‌، خالص‌، پاک‌ و منطقی‌ هستند. بسیاری‌ از آنها به‌ شدت‌ خلاق‌ با قدرت‌ تخیل‌ قوی‌ و از نظر جسمانی‌ شهودی‌ هستند و به‌ آینده ‌وقوف‌ دارند. آنها دارای‌ روحی‌ بزرگ‌ و ماورای‌ بشری‌ هستند. اگرچه‌ این‌ استعداد و توانائی‌ معنوی‌ و فیلسوفی‌ متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ می‌تواند گاهی‌ خطرناک‌ باشد و آنها را به‌سمت‌ برج‌ عاج‌ و عالم‌ رؤیا سوق‌ دهد، تا جائی‌ که‌ اندیشه‌های‌ انتزاعی‌ را در سربپرورانند و گیج‌ و سر در گم‌ شوند و ارتباطشان‌ با زندگی‌ قطع‌ شود. از سوی‌ دیگر این‌صفات‌ می‌توانند به‌ آنها کمک‌ کنند تا به‌ آرمان‌های‌ نوع‌ دوستانه‌ خود و پروژه‌های‌علمی‌ برای‌ تحقق‌ بخشیدن‌ به‌ رؤیاهای‌ انسان‌ها برسند و به‌ حال‌ جهانیان‌ مفید واقع‌شوند. هنگامی‌ که‌ کار یا عامل‌ خاصی‌ از این‌ خصیصه‌ الهام‌‌بخش‌ آنها می‌شود، آنها قادرند آن‌ چنان‌ ایثار و از خود گذشتگی‌ از خود نشان‌ دهند که‌ از پا بیفتند یا حتی‌ به‌سلامتی‌ شان‌ آسیب‌ برسانند.


هر دو گروه‌ نیاز دارند تا گهگاهی‌ از انسان‌ها و دنیا کناره‌گیری‌ کنند و به‌ جای‌ خلوتی ‌پناه‌ ببرند و در این‌ زمان‌ تبدیل‌ به‌ افرادی‌ گوشه‌گیر و منزوی‌ می‌شوند. آنها از این‌فرصت‌ها برای‌ تعمق‌ و عبادت‌ استفاده‌ می‌کنند. آنها در دوستی‌ نیز به‌ شدت‌ مستقل‌ و بی‌نیاز هستند. در حالی‌ که‌ بیشتر اوقات‌ از پیروی‌ جمع‌ گریزان‌ هستند، از مداخلات ‌دیگران‌ نیز بیزارند، حتی‌ اگر از روی‌ دلسوزی‌ باشد و تنها آن‌ دخالت‌ها را با زبان‌خاص‌ خودشان‌ می‌پذیرند. آنها معمولاً علاقه‌ خاصی‌ به‌ نمایش‌ به‌ خصوص‌ تئاتر و موسیقی‌ دارند و در تمام‌ هنرها به‌ خصوص‌ تئاتر از استعداد خوبی‌ برخوردارند.


متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ علیرغم‌ دارا بودن‌ ذهنی‌ باز و جذاب‌ و با اینکه‌ همیشه‌ مایل‌ به‌ همکاری‌ هستند و برون‌‌گرا محسوب‌ می‌شوند و مایلند همیشه‌ به‌ هم‌ نوعان‌ خود کمک‌ کنند، به‌ راحتی‌ با هر کسی‌ دوست‌ نمی‌شوند. حتی‌ گاهی‌ اوقات‌ اطرافیان ‌احساس‌ می‌کنند که‌ آنها در حال‌ فخر‌فروشی‌ و پز‌دادن‌ هستند و به‌ اصطلاح‌ خودشان‌ را می‌گیرند، در حالی‌ که‌ اصلاً چنین‌ نیست‌، در واقع‌ آنها زحمت‌ کمی‌ به‌ خود می‌دهند تا با اطرافیان‌ گرم‌ بگیرند و دوست‌ شوند. به‌ خصوص‌ اگر از کسی‌ خوششان‌ نیاید، اصلاً تظاهر نمی‌کنند و به‌ سمت‌ او نمی‌روند. آنها به‌ راحتی‌ خودشان‌ را وقف‌ دیگران ‌نمی‌کنند. شاید به‌ این‌ دلیل‌ باشد که‌ آنها طبیعت‌ و ذات‌ انسان‌ها را بیش‌ از حد خوب‌ می‌دانند و قضاوت‌ در مورد آن‌ را کار درستی‌ نمی‌یابند، و در نتیجه‌ بیشتر اوقات‌ سرد و بی‌روح‌ به‌ نظر می‌آیند. ولی‌ زمانی که‌ به‌ نتیجه‌ می‌رسند که‌ شخصی‌ ارزش‌ دوستی‌ یاعشق‌ و محبت‌ آنها را دارد، تبدیل‌ به‌ عشاق‌ یا دوستانی‌ سفت‌ و سخت‌ و چسبنده ‌شده‌ و آنها را از نظر فکری‌ و ذهنی‌ هیپنوتیزم‌ می‌کنند. آنها آماده‌اند تا همه‌ چیزشان‌ را برای‌ همسرانشان‌ فدا کنند و تا آخر عمر به‌ آنها وفادار می‌مانند.


اگرچه‌، گاهی‌ اوقات‌ از نظر عاطفی‌ و احساسی‌ به‌ شدت‌ سرخورده‌ می‌شوند چون‌ آرمان‌های‌ بالای‌ خاص‌ خودشان‌ را در نظر دارند و در نتیجه‌ بیشتر از حد معقول‌ ازدیگران‌ متوقع‌ می‌شوند. اگر کسی‌ آنها را گول‌ بزند و سرشان‌ کلاه‌ بگذارد، خشم‌ و عصبانیت‌شان‌ وحشتناک‌ خواهد بود. اگر شخصی‌ توی‌ ذوق‌ آنها بزند و ناامیدشان‌ کند، هرگز او را نمی‌بخشند.


متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ اگر رهبری‌ و هدایت‌ بخشی‌ را عهده‌ دار باشند، در کارهای‌ گروهی‌عالی‌ عمل‌ می‌کنند. به‌ طبیعت‌ علاقمندند و به‌ شدت‌ به‌ علم‌ و دانش‌‌اندوزی‌ اصرار می‌ورزند، به‌ همین‌ دلیل‌ نیز می‌توانند دانشمندان‌، فضانوردان‌، مورخان‌ و تاریخ‌نویسانی‌ موفق‌ از کار در آیند. همچنین‌ در هر کاری‌ که‌ در ارتباط با صنایع‌ برقی‌ و رادیوئی‌ باشد مثل‌ پرتو نگاری‌، الکترونیک‌، عکاسی‌ و کارهای‌ فنی‌ مثل‌ هوا نوردی ‌گوی‌ سبقت‌ را از همه‌ می‌ربایند. آنها در هر حرفه‌ انسانی‌ و هنری‌ در حال‌ پیشرفت‌ و ترقی‌ مثل‌ کارهای‌ خیریه‌ و بهزیستی‌، تدریس‌، نویسندگی‌ به‌ خصوص‌ (شعر) و اجرای‌ برنامه‌ از رادیو و تلویزیون‌ موفق‌ هستند. همچنین‌ عده‌ای‌ از آنها به‌ عنوان ‌موسیقی‌‌دان‌ و هنرپیشه‌ کمدی‌ (توانائی‌ تقلید خوبی‌ دارند) عالی‌ عمل‌ می‌کنند. تعدادی‌ از متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ که‌ دارای‌ علم‌ غیب‌ و قدرت‌ فرا‌روانی‌ هستند، از استعداد شفا بخشیدن‌ به‌ خصوص‌ به‌ بیماران‌ روحی‌ و روانی‌ برخوردارند.


از میان‌ عیوب‌ و نقطه‌ ضعف‌های‌ آنها می‌توان‌ به‌ عادات‌ و رفتار عجیب‌ و غریب‌ توأم ‌با تعصب‌ و افراط، خودسری‌، نافرمانی‌، سرکشی‌، دمدمی‌ بودن‌، سردی‌، بی‌اعتنائی‌، تمایل‌ افراطی‌ به‌ گوشه‌گیری‌ و انزوا و دوری‌ از زندگی‌ و اجتماع‌، گرایش‌ شدید به‌ جزم‌اندیشی‌ و اصرار به‌ خرج‌‌دادن‌ روی‌ نقطه‌ نظراتشان‌ اشاره‌ کرد. متولدین‌ بهمن‌ ماه ‌می‌توانند تهدیدی‌ بزرگ‌ برای‌ افرادی‌ باشند که‌ دشمن‌ بشریت‌ محسوب‌ می‌شوند و در نتیجه‌ موهبتی‌ برای‌ انسان‌ها به‌ شمار می‌آیند. شرایط، اوضاع‌ و احوال‌ و وضع‌ زندگی‌، به‌ عنوان‌ مثال‌، تضاد و مخالفت‌ مداوم‌ نسبت‌ به‌ عاملی‌ که‌ عزیزش‌ می‌دارند، ممکن‌است‌ باعث‌ انحطاط فکر و ذهن‌ بازشان‌ شود، یعنی‌ همان‌ خصوصیتی‌ که‌ جالب‌ترین‌ و خوشایندترین‌ خصیصه‌ بارز متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ محسوب‌ می‌شود. آنها می‌توانند گهگاهی‌ در امر انسجام‌ کمبود داشته‌ باشند، عهد و پیمان‌ بشکنند، پنهان‌‌کاری‌ و مکر به‌ خرج‌ دهند و خشم‌ و غضب‌، بیزاری‌، گستاخی‌ و یا بدتر سکوت‌ تهدیدآمیز آنها می‌تواند به‌ صورت‌ فوران‌ شدید عصبانیت‌ بروز داده‌ شود و اینها همگی‌ بخشی‌ از جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ محسوب‌ می‌شوند. همچنین‌ این‌ ویژگی‌های ‌منفی‌ می‌توانند به‌ صورت‌ یک‌ انزجار مستمر و مدام‌ نسبت‌ به‌ دشمنان‌ مشخص‌ شوندو در نهایت‌ به‌ شکل‌ مردم‌ گریزی‌ در آیند.
 

بیماری‌های احتمالی

از آنجائی‌ که‌ صورت‌ فلکی‌ دلو روی‌ پاها از زانوان‌ گرفته‌ تا قوزک‌ (مچ‌) پا روی‌ گردش‌خون‌ حکومت‌ می‌کند، متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ مستعد ابتلا به‌ انواع‌ بیماری‌های‌ پا و زانو، به‌ خصوص‌ گرفتگی‌ عضلات‌ و همچنین‌ مشکلات‌ عصبی‌ ناشی‌ از انقباض‌ عضلانی‌، نفخ‌، زکام‌، اسهال‌، آب‌ آوردگی‌، ورم‌، گواتر و روان‌ آشفتگی‌ هستند، در نتیجه‌ باید به‌شدت‌ مراقب‌ نحوه‌ تغذیه‌ خود باشند.
 

علاقمندی‌ها

جنگیدن‌ و از جان‌ مایه‌ گذاشتن‌ در راه‌ هدف‌ و رفاه‌، فکر کردن‌ و برنامه‌ریزی‌ برای‌ آینده‌، گهگاهی‌ اندیشیدن‌ به‌ گذشته‌، دوستان‌ و هم‌ نشین‌های‌ خوب‌ و با وفا، تفریح‌ و سرگرمی‌.
 

بیزاری‌ها

عهد و پیمان‌های‌ واهی‌، تنهائی‌ بیش‌ از حد، یکنواختی‌، سرمشق‌گیری‌، ایده‌آلیستی‌.
 

مشکلات‌ احتمالی

هر کسی ویژگی‌ها و خصوصیات‌ منحصر به‌ فردی دارد و زمانی که‌ این‌ خصلت‌ها سرکوب‌ و یا فرو‌خورده‌ شوند، یا برآورده‌ نشوند، باعث‌ بروز مشکلاتی می‌شوند. توصیه‌ ما این‌ است‌ که‌ این‌ پیشنهادات‌ را به‌ کار ببندید و از مواجهه‌ شدن با نتایج‌ عالی آن شگفت‌زده‌ شوید:


ـ مشکل‌: تنهای‌ تنها شده‌اید، در حالی‌ که‌ قبلاً دوستان‌ حقیقتاً از وجود شما لذت‌ می‌بردند.


ـ راه‌ حل‌: باید مردم‌ را به‌ همان‌ شکلی‌ که‌ هستند بپذیرید و بیش‌ از حد به‌ دنبال ‌یافتن‌ عیوب‌ و نقطه‌ ضعف‌های‌ آنها نباشید، بدین‌ ترتیب‌ انسانیت‌ خود را نشان‌ داده‌اید و مشکلتان‌ حل‌ می‌شود.


ـ مشکل‌: به‌ نظر می‌رسد که‌ هر گاه‌ پای‌ عشق‌ به‌ میان‌ می‌آید، سر رشته‌ امور از دستتان‌ خارج‌ می‌شود.
ـ راه‌ حل‌: سعی‌ کنید که‌ حالت‌ تدافعی‌ خود را کنار گذاشته‌، تا احساسات‌ و عواطفتان‌ سرکوب‌ نشوند و بتوانید همانی‌ باشید که‌ قبلاً بودید.


ـ مشکل‌: همواره‌ به‌ نظر می‌رسد که‌ در محل‌ کار فرصت‌ ارتقاء و یا پیشرفت‌ را از دست‌ می‌دهید.


ـ راه‌ حل‌: لازم‌ است‌ که‌ بهره‌گیری‌ از جنبه‌ مثبت‌ شخصی‌تان‌ را در کارهای‌ گروهی و تلاش‌های‌ دسته‌ جمعی‌ را یاد بگیرید، این‌ را بدانید که‌ با در پیش‌ گرفتن‌ روش‌های‌ انزواطلبی‌ و گوشه‌گیری‌ به‌ هیچ‌ کجا نمی‌رسید.


ـ مشکل‌: به‌ نظر می‌رسد که‌ بیش‌ از حد معمول‌ از نظر جسمانی‌ بیمار می‌شوید.


ـ راه‌ حل‌: شما به‌ واسطه‌ فرو‌خوردن‌ و سرکوب‌ احساسات‌ و عواطفتان‌ بی‌قراری ‌و نا‌آرامی‌ را عمیقا به‌ درون‌ وجودتان‌ سوق‌ می‌دهید و به‌ همین‌ دلیل‌ مستعد ابتلا به‌ انواع‌ بیماری‌های‌ جسمانی‌ می‌شوید. در نتیجه‌ لازم‌ است‌ که‌ با سنجیدگی‌ و ظرافت ‌احساساتتان‌ را ابراز نمائید.
 

سیاره‌ حاکم‌ بر شما (اورانوس) است

۱. فاصله‌ متوسط اورانوس‌ از خورشید: ۲۱۸۱۹
۲. دور و گردش‌ نجومی‌ از کانون‌ (برحسب‌ سال‌): ۸۴۰۱
۳. شعاع‌ استوایی‌ (برحسب‌ کیلومتر): ۲۵۵۵۹
۴. شعاع‌ قطبی‌ (برحسب‌ کیلومتر): ۲۴۹۷۳
۵. دور گردش‌ و دوران‌ جرم‌ (برحسب‌ ساعت‌): ۲۴:۱۷
۶. انحناء خط استوا نسبت‌ به‌ کانون‌ (برحسب‌ درجه‌): ۹۷/۹۲
۷. تعداد ماهواره‌های‌ مشاهده‌ شده: ۱۵
 

حقایق‌ جالب‌ و شگفت‌انگیز دیگری راجع‌ به‌ ماه‌ تولد

نشانه‌ای‌ که‌ در ارتباط با ماه‌ تولد شماست‌، یک‌ انسان‌ دلو به‌ دست‌ است‌ که‌ نماد تغذیه ‌زمین‌ با انرژی‌های‌ خاص‌ و ماورای‌ طبیعی‌ می‌باشد. گفته‌ می‌شود که‌ یکی‌ از اولین ‌انسان‌های‌ دلو به‌ دست‌ (زئوس) خدای‌ یونانیان‌ در اساطیر بوده‌ است‌.
 

رنگ محبوب و سنگ خوش یمن

۱. رنگ‌ محبوب‌ و خوش‌ یمن‌ متولدین‌ بهمن ماه‌ (آبی‌ فیروزه‌ای) است‌.
۲. سنگ ماه متولد بهمن : آماتیس
 

نام‌ افراد مشهوری که‌ در ماه‌ بهمن متولد شده‌اند

۱. چارلز داروین‌
۲. توماس‌ آلوا ادیسون‌
۳. آبراهام‌ لینکن‌
۴. فرانکلین‌ دلانو روزولت‌
۵. چارلز دیکنز
۶. ولفگنگ‌ آمادئوس‌ موزارت بازگشت به صفحه قبل

Powered by Batflat.