اینفو

شخصیت شناسی متولدین هر ماه | بزرگترین ضعف های متولدین ماه های مختلف

فال و طالع بینی

شخصیت افراد با توجه به ماه تولد * نقاط ضعف افراد با توجه به ماه تولدشان * رفتار و اخلاق بد متولدین هر ماه * بزرگ ترین ضعف متولدین ماههای مختلف چیست؟

مواجه شدن با ضعف ها و قبول کردن شان کار ساده ای نیست. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، ما چشمان مان را روی ضعف های خود می بندیم در صورتی که بهتر است نگاه نقادانه تری به خودمان داشته و پس از شناسایی ضعف هایمان، در پی برطرف کردن آنها باشیم. با آگاهی از ضعف ها نقاط قوت مان را تقویت خواهیم کرد و فرد کامل تری هم برای خود و هم برای اطرافیان و جامعه مان خواهیم شد.

هر فردی ضعف هایی دارد که تا حدودی می توان آنها را از ماه تولد شناسایی کرد. در این مطلب ما بارزترین نقاط ضعف افراد را با توجه به ماه تولدشان برایتان آورده ایم. اگر دوست دارید بدانید که ضعف های شما چیست، با ما همراه باشید.

ضعف های متولدین فروردین ماه : رئیس بازی و تندمزاج

فروردینی ها در مقایسه با بقیه ماههای سال، افرادی مستقل و فعال هستند که به تنهایی از پس هر مشکلی بر می آیند. آنها دوست دارند مدیریت امور را به دست بگیرند، به همین دلیل در جایی که مدیر نیستند، ناامید و دلسرد خواهند شد. اگر چه به شدت مهربان اند اما وای به روزی که عصبانی شوند. آنها زبان تندی دارند و ممکن است که در عرض چند ثانیه از کوره در روند و همه چیز را فراموش کنند. دوست دارند که به سرعت تمام کارهایشان را پیش ببرند و اگر امور طبق برنامه آنها پیش نرود، با زبان تندشان بر دیگران می توپند. به همین دلیل به فروردینی ها پیشنهاد می شود که در این شرایط قبل از هر گونه اقدامی اول آبی به صورت شان بزنند و چند نفس عمیق بکشند، سپس عمل کنند.

 

ضعف های متولدین اردیبهشت ماه : سمج و لجباز

اردیبهشتی ها افراد به شدت لجبازی هستند. اگر تصمیمی بگیرند، هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند مانع از آن شود. آنها تا رسیدن به هدف شان دست از تلاش بر نمی دارند، حتی اگر به ضررشان تمام شود یا مطمئن باشند راهی که می روند اشتباه است. آنها عقاید خاص خود را دارند که تغییر آن تقریبا غیر ممکن است. در مکالمه های آنها «من» زیاد می شنوید به این علت که عقاید خودشان را بیش از هر چیز دیگری قبول دارند. پیشنهاد ما به اردیبهشتی ها این است که گاهی دست از لجبازی بردارند. سرسختی همیشه خوب نیست، گاهی باید رها کرد تا اتفاقات خوب بعدی رخ دهد.

 

ضعف های متولدین خرداد ماه : دو شخصیته و شایعه ساز

تقریبا همه می دانند که خردادی ها افرادی دو شخصیته هستند اما این موضوع برای آنها آزار دهنده نیست. همه ما دو جنبه سیاه و سفید داریم که طبیعی است اما این برای خردادی ها شدیدتر است. یک زمان عاشق یک نفر هستند و لحظه ای بعد از او فرار می کنند. بدترین قسمت این است که آنها تکلیف شان را با خود و رابطه ای که با دیگران دارید، نمی دانند. نه تنها دو شخصیته بلکه شایعه پراکنی نیز از دیگر خصوصیات نامطلوب متولدین این ماه است. آنها در محیط کار، محیط های دوستانه و … ساکت نمی نشینند و مدام در حال شایعه پراکنی هستند. بهترین درس برایشان این است که گاهی سکوت کنند.

 

ضعف های متولدین تیر ماه : بدبین و احساساتی

بدی متولدین تیر این است که مثبت اندیش نیستند. آنها از کاه کوه می سازند و غرق افکار منفی شان می شوند تا حدی که اعصاب خود و اطرافیان شان را خورد می کنند. اگر احساس کنند که چیزی سر جایش نیست، حتی اگر غیر این باشد، باور نمی کنند و به افکار منفی خود ادامه می دهند. آنها افراد احساساتی هستند و گاهی آنقدر غرق احساسات شان می شوند که دیگر هیچ چیزی را نمی بینند. این رفتارها تنها وقت آنها را تلف می کند، بی آنکه فایده ای برایشان داشته باشد. بنابراین پیشنهاد ما به تیری ها این است که دید مثبت تری به زندگی داشته باشند و از لحظه لحظه زندگی شان نهایت لذت را ببرند.

 

ضعف های متولدین مرداد ماه : حسود و متظاهر

مردادی ها افراد متظاهری هستند که دوست دارند تمام نگاه ها را به سمت خودشان جلب کنند. آنها از این که دیگران به آنها توجه یا دقت نکنند، به شدت دلگیر می شوند طوری که ساعت ها به علت آن می اندیشند. نه تنها تظاهر بلکه حسادت نیز از دیگر ویژگی های بد آنهاست. اگر دوستان، خانواده یا اطرافیان مردادی ها به دیگران بیش از آنها توجه کنند، ممکن است که حتی شاهد گریه آنها باشند. البته این گریه شاید از روی ناراحتی باشد اما بیشتر برای جلب توجه، احساس ناامنی و بی پناهی است.

 

ضعف های متولدین شهریور ماه : منتقد و سخت گیر

شهریوری ها افراد کمال گرایی هستند که دست از تلاش بر نمی دارند. آنها نه تنها برای خود بلکه برای دیگران هم بهترین ها را می خواهند. دوست دارند که جهانی بهتر بسازند و به همین دلیل همیشه مسئولیت های زیادی روی دوش شان است. از اشتباه به شدت فراری هستند و در صورت مرتکب شدن آن، خودشان را مدام سرزنش می کنند. توصیه ما به آنها این است که در صورت اشتباه کردن، به جای غصه خوردن و نقد منفی، از آن به عنوان راهی برای رشد و پیشرفت استفاده کنند.

 

 

ضعف های متولدین مهر ماه : مقید و دودل

متولدین ماه مهر همیشه بین دو راهی گیر افتاده اند. در این شرایط، نه تنها خود بلکه دیگران را نیز درگیر می کنند. فرقی نمی کند تصمیمی که می گیرند کوچک است یا بزرگ، در زمان تصمیم گیری نمی توانند ذهن شان را خالی کنند. آنها ترجیح می دهند که دیگران به جای آنها تصمیم بگیرند زیرا از استرسی که باید تحمل کنند نیز بیزارند. آنها دوست دارند که دنیا همیشه روی تعادل باشد به همین دلیل تا شرایط ذره ای تغییر می کند و قوانین طبق مرادشان نیست، گیج و دودل می شوند. اما برای پیشرفت گاهی باید انعطلاف پذیری بیشتری به خرج داد.

 

ضعف های متولدین آبان ماه : دمدمی مزاج و خسیس

هیچکس در خساست به پای آبانی ها نمی رسد. آنها نه تنها هنگام پول خرج کردن عقب می کشند بلکه به شدت هم دمدمی مزاج اند. بدین معنی که شما در مدت زمان کوتاهی رفتارهای مختلف و عجیب و غریبی را از آنها می بینید که این رفتار می تواند حسابی اطرافیان را آزرده کند یا حتی موجب سوتفاهم شود. به همین دلیل متولدین آبان باید بیشتر مراقب رفتارهایشان باشند، در غیر این صورت در مدت زمان کمی تمام دوستان شان را از دست خواهند داد.

 

ضعف های متولدین آذر ماه : بی تفاوت و پرمخاطره

آذری ها دوست ندارند که اخبار ناراحت کننده، جزییات یک رابطه عاطفی یا دردودل های عاشقانه دیگران را بشنوند. به همین دلیل همراه خوبی برای نوشیدن یک فنجان قهوه نخواهند بود. آذری ها تن به احساسات خود نمی دهند و دوست دارند که به دنبال راهی برای پیشرفت و حرکت باشند. آنها عاشق مسافرت هستند اما دوست ندارند که خیلی در مورد آن برنامه ریزی کنند. از یک جا نشستن و فکر کردن، بیزارند. آنچه برایشان اهمیت دارد تنها حرکت کردن به سمت جلوست که البته گاهی عواقبی را به دنبال دارد. پیشنهاد ما به شما آذری ها این است که به دلیل روحیه ماجراجویانه بالایی که دارید، قبل از جواب مثبت دادن به هر ماجراجویی، خوب خطرهای آن را در نظر بگیرید.

 

ضعف های متولدین دی ماه : محافظه کار و سردمزاج

متولدین دی افراد سردمزاجی هستند اما این بی تفاوتی نشانه بی اهمیت بودن آنها نیست. بلکه برعکس، آنها اهمیت زیادی برای اطرافیان شان قائل اند اما ترجیح می دهند که احساسات شان را کنترل کنند. به اعتقاد آنها هر چه رفتار بی تفاوت تری داشته باشی، در زندگی موفق تری. مطمئنا آنها زمان زیادی را صرف خودشناسی خود کرده اند تا به این نتیجه رسیدند اما این نتیجه همیشه کارساز نیست. آیا زندگی بدون احساس ممکن است؟ اگر چه دنبال کردن هدف اهمیت دارد اما خندیدن و گریه کردن است که ما را از ربات ها جدا می سازد.

 

ضعف های متولدین بهمن ماه : دمدمی مزاج و بی ثبات

بهمنی ها هر لحظه مشغول یک کارند، نمی توانند یک جا بند شوند. به عنوان مثال ایده های زیادی برای شروع مکالمه دارند اما پس از دقایقی صحبت تمام آنها را نیمه تمام رها می کنند و به سراغ موضوع بعدی می روند. آنها کمک به دیگران را دوست دارند اما ناگهان در اواسط راهی که در پیش گرفته اند، جا می زنند، به این دلیل که به سادگی ذهن شان آشفته می شود و دچار گیجی می شوند. اگر یک بهمنی هستید و گاهی از هدف تان متوقف شدید، نگران نشوید، طبیعی است اما یادتان باشد که تنها با سخت کوشی و پافشاری است که به اهداف متن خواهید رسید. هیچگاه مسیری که روزی آغاز کردید را فراموش نکنید.

 

ضعف های متولدین اسفند ماه : احساساتی و عاشق پیشه

اسفندی ها افرادی هستند که از ظاهر عبور می کنند و در عمق غرق می شوند. آنها در هر چیزی نشانه ای می یابند اما گاهی عکس العمل های لازم را دریافت نمی کنند. آنها درد و رنج های دیگران را درک می کنند اما از این که نمی توانند آن را بیان کنند و کار مفیدی انجام دهند، به شدت ناراحت می شوند و غصه می خورند. برای یک زندگی بهتر، متولدین این ماه باید توجه بیشتری به خودشان کنند، در غیر این صورت روزی می رسد که زندگی خودشان را فدای دیگران کرده اند.

 

با عادت بد متولدین هر ماه آشنا شوید

فال و طالع بینی

همانطور که می دانید هیچ فردی کامل نیست. اگر چه متولدین ماههای مختلف خصوصیات خوب زیادی دارند اما در کنار همه آنها، عادات بدی نیز دارند که در اینجا به بارزترین شان اشاره کرده ایم. اگر شما هم دوست دارید عادت بد متولدین هر ماه را بدانید، با ما همراه باشید.

 

عادات بد متولدین فروردین ماه

فروردینی ها افراد مستقلی هستند و دوست دارند که مدام از خود و توانایی هایشان حرف بزنند. آنها منم منم های زیادی دارند که گاهی غیر قابل تحمل است. البته این واقعا اشتباه آنها نیست، آنها دوست دارند که آنچه در سرشان می گذرد را بیان کنند تا دیگران بشنوند و به وقت اش آنها را به افرادی دیگری انتقال دهند. فروردینی ها دوست دارند که مورد ستایش دیگران قرار گیرند.

عادات بد متولدین اردیبهشت ماه

افرادی که در این ماه به دنیا آمده اند، افراد تنبل و بی انگیزه ای هستند که دوست دارند مدام روی کاناپه یا تخت شان دراز بکشند و استراحت کنند. اردیبهشتی ها همچنین یکی از لجبازترین افراد هستند که حتی دوست ندارند خودشان را تغییر دهند.

عادات بد متولدین خرداد ماه

بدترین عادت خردادی ها این است که نمی توان خیلی روی حرف شان حساب کرد. در واقع آنها غیر قابل پیش بینی هستند. آنها برای کارهایشان برنامه می چینند اما در لحظه آخر تمام شان را کنسل می کنند. بنابراین خیلی نمی توان به آنها اعتماد کرد.

عادات بد متولدین تیر ماه

متولدین ماه تیر افراد احساساتی هستند، به همین دلیل تمام کارهایشان را محتاطانه انجام می دهند، از خرید لباس گرفته تا شروع کاری جدید. آنها همیشه به فردی در کنارشان احتیاج دارند تا مراقب شان باشد و امنیت کارشان را تضمین کند. آنها این نکته را نادیده می گیرند که بسیار باهوشند و می توانند به تنهایی نیز تصمیم بگیرند، فقط کافی است کمی اعتماد به نفس خود را بالا ببرند.

عادات بد متولدین مرداد ماه

مردادی ها شخصیت قدرتمندی دارند و مدام نظراتی که در سر دارند را با دیگران به اشتراک می گذارند، اما بدترین عادت شان جلب توجه است. به عنوان مثال آنها با صدای بلند در مکان های عمومی مانند رستوران یا کتابخانه می خندند که اصلا خوشایند نیست.

عادات بد متولدین شهریور ماه

به نظر شما عات بد شهریوری ها چیست؟ آنها کمالگرا هستند. متولدین این ماه دوست دارند که کامل ترین باشند. اگر کاری را آغاز کنند، تمام تلاش شان را می کنند تا آن را به بهترین نحو ممکن به اتمام رسانند، به همین دلیل مدام با دوستان و خانواده یا حتی شریک زندگی شان درگیری دارند. این افراد دیگران را به دلیل بی توجهی سرزنش می کنند. در یک جمله شهریوری ها افراد پرتوقعی هستند.

  

عادات بد متولدین مهر ماه

همانطور که از نامش پیداست، مهری ها افراد با مهر و محبتی هستند، اگر چه گاهی بداخلاق می شوند. از عادات بد آنها می توان به روابط اجتماعی بیش از حدشان اشاره کرد. آنها به هر جایی که قدم می گذارند، دوستان جدیدی پیدا می کنند و حتی با افرادی که اصلا نمی شناسند، سر صحبت را باز می کنند. بدتر از آن تمام روز را در مورد زندگی دوستان شان صحبت خواهد کرد که اصلا برای دیگران جذاب نیست.

عادات بد متولدین آبان ماه

آبانی ها افراد رکی هستند. اگر در جمع کسی اشتباهی را مرتکب شود، برای اصلاح آن درنگ نمی کنند. اگر چه آنها بی ادب نیستند اما نمی توانند اشتباهات دیگران را بپذیرند. پس موقع صحبت کردن با یک آبانی، مراقب باشید.

عادات بد متولدین آذر ماه

متولدین آذر را می توان فیلسوف نامید. آنها دوست دارند که مدام از ذهن شان کار بکشند و در فضاهای مختلف کشف و اکتشاف کنند. آذری ها از بحث کردن لذت می برند، به همین دلیل شاید که از همنشینی زیاد با آنها لذت کافی را نبرید.

عادات بد متولدین دی ماه

از آنجا که متولدین ماه دی افراد با دانشی هستند، مدام دیگران را به دلیل کمبود اطلاعات سرزنش می کنند. این افراد از نظر دیگران افراد بی ادبی هستند که فقط خودشان را می بینند. در بحث های گروهی، اگر حرف شان را متوجه نشوید یا آنطور که آنها انتظار دارند رفتار نکنید، عصبانیت آنها را بر خواهید انگیخت.

عادات بد متولدین بهمن ماه

بهمنی ها افراد منحصر بفردی هستند اما از آنجا که هر کسی کامل نیست، آنها نیز رفتارهای بد خود را دارند. شاید بتوان گفت که بدترین عادت آنها این است که نمی توانند از دنیای خیالی خود بیرون آیند. آنها به شدت خیالپردازند به حدی که به دنیای واقعی توجه زیادی نمی کنند و همین موضوع موجب ناراحتی و عصابیت اطرافیان شان می شود.

عادات بد متولدین اسفند ماه

اسفندی ها یکی از صادق ترین، خاکی ترین و مورد اعتمادترین افراد می باشند. آنها در پیدا کردن دوست مهارت بالایی دارند اما اشکال آنها این است که نمی توانند زمان شان را به خوبی برنامه ریزی کنند. به بیان دیگر، آنها همیشه زمان کم می آورند. اگر با اسفند ماهی ها قرار ملاقات دارید، مطمئن باشید که دیر به سر قرار می رسند.

 

طنز جالب طالع بینی مردان بر اساس شغل • طالع بینی همسران مردان شاغل

فال و طالع بینی

طنز طالع بینی مردان در هر یک از مشاغل

آیا می دانید طالع بینی شغل مردها چیست ؟ رفتار همسر هر مردی بر اساس شغلش چیه ؟ در این مطلب بخش سرگرمی طالع بینی مردان در هر شغل های را برایتان بازگو میکنیم.

البته می دانید که گرفتن فال و طالع بینی یکی از سرگرمی های مفرح حوزه اینترنت است و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است .

 

طنز جالب طالع بینی مردان شاغل

طالع بینی مردان کارمند : زنتون داعم به روابط با همکاران مونث شما مشکوکه و روی اعصابشن تا جایی که بعضی وقتا بی مورد تماس میگیره و دنبال سر نخه

طالع بینی آقایان مغازه دار : همسرتون داعم به مشتریای مونث و خاصتون ویا کارگرای مونث فروشگاهتون یا اطرافتون فکر میکنه تاجایی که بعضی وقتا سرزده میاد مغازه

طالع بینی مردان معلم : همسرتون داعما به فکر شاگردای مونثی هست که برای نمره ممکنه هرکاری بکنن براهمین داعم گوشی و سایلتون درحال چک شدنه

طالع بینی مردهای راننده : همسر شما داعم تو فکر مسافرای مونثی هست که از تو آینه عقب نگاتون میکنن و ممکنه دلتونو ببرن.

برای همین همیشه سعی میکنن با آرایش خوشگل جلوه کنن و معمولا موقع تماسای تلفنیتون گوشاشونو تیز میکنن

طالع بینی مردان بخر بفروش : همسر شما داعم تو فکر مشتریای مونثی هست که ممکنه هم پولتونو بزنن هم مختونو.

پس بنابر این سعی میکنن همیشه جیبتونو خالی کنن برای همینه که رفت و آمدهاتون زیر سواله همیشه

طالع بینی آقایان نونوا: همسر شما داعم به فکر مشتریای مونث زیبا و سمج و پولدار هست برای همین داعم درحال نفرین و ناله و نق نق اند چون دیگه چاره ای ندارن

طالع بینی مردان بنا و بساز بفروش: شما کلا از خونه فراری اید و همسراتون رو از خانواده ساواکی هاگرفتید باز خواست با شکنجه روحیو فحش و دعوا طبیعیه
طالع بینی مردان دکتر و پرستار :همسرشما داعم به بیمارای مونث شما فکر میکنه و برای خودش خیال بافی میکنه و با یه جرقه شروع به تیکه انداختن میکنه.

برای همین بعضی وقتا دعوای شدید هست و حسابا و حقوقتون همیشه در حال تحلیل عمیقه

 

طالع بینی مردان بر اساس شغل , طالع بینی شغل مردان

 

طنز جالب طالع بینی مردان شاغل

طالع بینی مردان کارگرشهرداری: همسر شما همیشه نگران شبکاریاتونه که نکنه زن دوم دارین برای همین همش تو فکره و بچه هارو اذیت میکنه

طالع بینی مردان کارگر کارخونه یا شرکت: همسر شما همش میخواد از زبونتون حرف بکشه که آیا زنی هم اونجا کار میکنه یا نه ؟

طالع بینی مردهای نقاش و هنرمند: هنرمندان همسران مشکوک تری دارند و فک میکنن شوق و ذوقتون حتما یه دلیل عاشقانه جدیدی داشته برای همین همیشه ایراد میگیرن و دخالت میکنن

طالع بینی آقایان عکاس و فیلم بردار: شما کلا کامپیوتراتون زیر ذره بینه و همیشه همسراتون به بهونه کمک کردن و علاقه داشتن وارد کاراتون میشن تا خیالشون راحت بشه

طالع بینی مردهایی با شغل نظامی: شما از نظر همسرتون تو فکر فکو فامیل و درو همسایه اید و ممکنه مورد شک قرار بگیرید.

برای همین همیشه نگاهتون به دیگران و نوع برخوردتون به خانم ها زیر ذره بینه

طالع بینی مردان وکیل : از نظر همسرتون شما آدم زبون باز و ماهری هستید و موکلای مونث زیاد دارید ولی نمیتونید اونم گول بزنید

طالع بینی آقایان ورزشکار: همسرتون همیشه مشکوک به داشتن شما به چند دوست دختره برای همین ازتون فاصله نمیگیره و داعم مورد سوال جواب قرار میگیرید

طالع بینی مردان بازنشسته : همسرشما یه عمر تو فکر عشق قبلی شما که ممکنه بوده ،هست و همچنان خواهد بود.

و همیشه خودش رو نفر دوم یا وسط میدونه برای همین دیگه براش اهمیتی ندارید

طالع بینی مردان بازیگر : شما کلا باید طلاق بگیرید راهی نمونده

طالع بینی مردهای رستورانی و هتل دار و فست فوتی: همسرشما از مرحله شک رد شده و دیگه منتظر خیانت از طرف شما نشسته برای همین افسردگی حادگرفته

طالع بینی مرد کافی شاپر: داعما همسرتون یهویی خیالاتی میشه و دیگه تحمل نداره و باید شغلتونو تغییر بدین

طالع بینی مردان دزد: همسرتون نگران اینه که شب میری سرکار یه موقع خانومای مردم نگهت ندارن پیششون بمونی

طالع بینی مردان بیکار : همسرتون به این مشکوک هست که نکنه دوست داری بایکی دیگه زندگی کنی و خوشبختش کنی و نکنه منتظر موندی زنت طلاق بگیره تا بری دنبال خوشبختیات!

طالع بینی مردان با شغل آزاد : همه موارد بالا

 


حیوان سال 2020 – 1399 چیست؟ طالع بینی سال موش برای شما

فال و طالع بینی

حیوان سال ۹۹ موش است. این تقسیم بندی بر اساس طالع بینی چینی صورت می گیرد. موش ها باهوش، متفکر و موفق هستند و ترجیح می دهند یک زندگی آرام داشته باشند. موش ها علی رغم ظاهر کوچک و بی خطرشان یکی از موجوداتی هستند که انسان ها بیشترین جیغ ها را با دیدن آن ها زده اند. با این وجود بسیاری از شخصیت های کارتونی مورد علاقه ما به شکل موش بوده اند؛ از میکی ماوس گرفته تا جری و استوارت کوچولو.

این موجودات ریز جثه و البته موذی، سمبل دانایی، ذکاوت، کنجکاوی، سازماندهی و ویرانگری هستند. موش ها علیرغم جثه ریزشان توانایی های فوق العاده ای دارند که باور نکردنی است.

 

جهت دسترسی سریعتر به فال سال 99 خود روی ماه تولد کلیک کنید↓

 1. فال سال 99 برای متولدین فروردین
 2. فال سال 99 برای متولدین اردیبهشت
 3. فال سال 99 برای متولدین خرداد
 4. فال سال 99 برای متولدین تیر
 5. فال سال 99 برای متولدین مرداد
 6. فال سال 99 برای متولدین شهریور
 7. فال سال 99 برای متولدین مهر
 8. فال سال 99 برای متولدین آبان
 9. فال سال 99 برای متولدین آذر
 10. فال سال 99 برای متولدین دی
 11. فال سال 99 برای متولدین بهمن
 12. فال سال 99 برای متولدین اسفند

 

متولدین سالهای موش

1279، 1291، 1303، 1315، 1327، 1339، 1351، 1363، 1375، 1387، 1399 و ….

۱۹۲۴ ، ۱۹۳۶ ، ۱۹۴۸ ، ۱۹۶۰ ، ۱۹۷۲ ، ۱۹۸۴ ، ۱۹۹۶ ، ۲۰۰۸ ، ۲۰۲۰ ، ۲۰۳۲ و …

حیوان سال 99 خوشگذران،‌ گمراه کننده و خودخواه

 

طالع بینی حیوان سال ۲۰۲۰ و ۱۳۹۹

موش زیر نفوذ حالات جاذبه و تجاوز به دنیا آمده است. در نظر اول آرام و متعادل و شوخ جلوه می‌کند ولی مواظب باشید در زیر این چهره‌ آرام و صبور یک روحیه‌ مهاجم و نا‌آرام قرار گرفته است برای مدتی با موشی همخانه و یا همسفر شوید، آنوقت کاملاً به روحیه نا‌ آرام و مضطرب و انفجارات روحی بی‌موقع او پی خواهید برد.

او از ایجاد سر و صدا لذت خواهد برد. خیالبافی‌های موش که اغلب در زمینه نابود‌کردن و خراب‌کردن است گاهی منجر به سازندگی و خلق می‌شود از نظر عشقی و عاطفی موش عاشق میمون می‌شود ولی از اسب باید حذر کند و از گربه هم طبیعتاً به‌ همان دلایل معلوم جانور‌شناسی باید دوری کند.

 

حیوان سال 1399 موش است

 

شخصیت کلی متولدین سال موش

متولدین سال حیوان موش از روحیه پرخاشگرانه و تهاجمی برخوردارند و گاهی اوقات پر حرف و گزافه گو می شوند.

افرادی که در سال موش متولد می شوند، خوش بین و پرانرژی هستند و همه آنها را دوست دارند. آن‌ها نسبت به احساسات دیگران حساس هستند اما نسبت به عقاید دیگران لجوج و سرسخت هستند.

شخصیت آن‌ها مهربان است، اما به خاطر مهارت‌های ارتباطی ضعیف، کلمات آن‌ها ممکن است بی ادبانه به نظر برسد. از جنبه مالی و اقتصادی، آن‌ها دوست دارند صرفه‌جویی کنند و ممکن است خسیس باشند.

عشق و علاقه آن‌ها به پس انداز کردن و جمع کردن، می‌تواند باعث هدر رفتن پول و دارایی آنها در چیزهای غیر ضروری شود.

موش با ویژگی های جذابیت و خشونت زاده شده است و در نگاه اول، شوخ طبع و متعادل به نظر می رسد، اما فریب او را نخورید، چون خشونت و نا آرامید ر پس این چهره خونسرد پنهان است. اگر مدتی با او همنشین یا همسفر شوید، به پریشان حالی، عصبانیت و تند خویی او پی خواهید برد.

موش همیشه آشفته، ناراضی و گاهی عصبی است و همواره بنا را بر گله و شکایت می گذارد.

حیوان سال فعالیت گروهی را دوست دارد، اهل معاشرت و اجتماعی است؛ اما چون اغلب اطرافیانش اهل هیاهو و یاوه گویی هستند، دوستان کمی دارد. او موجودی تودار است، عادت به خودخوری دارد؛ لذا به کسی اعتماد نمی کند.

افزون بر این ها،‌موش نیک بخت و فرصت طلب است و همواره از همه چیز و همه کس به نفع خود استفاده می کند. او پدر و مادر، دوستان و نزدیکان،‌دارای خود و دیگران و حتی جذابیت فوق العاده اش را برای رسیدن به اهداف خود وسیله قرار می دهد.

موش نمی تواند میل به قمار بازی و پرخوری را در خود مهار کند؛ ولی البته وجود این حالات را انکار می کند. هر چند سرزنده به نظر می رسد؛ ولی در این ترس به سر می برد که روزهای پیری اش را چگونه باید بگذراند. با وجود این که همیشه در زمان حال زندگی می کند،‌ برای دوران کهنسالی خود خیال هایی دارد.

خانم موش ها نیز معمولا به ذخیره سازی بیش از حدّ مواد غذایی می پردازند؛ هر چند به دلیل پرخوری، تمام آنها را خیلی زود مصرف می کنند. همیشه می توان آنها را در تقّلا برای خرید کالاهای تجملی و غیر ضروری به امید سود بردن، دید.

حیوان سال اغلب خیالباف و گاه خلاق است. او در عیب جویی سر آمد همه است و دیگران دوست دارند به نصایحش گوش فرا دهند اما با زیاده روی او، از این میل و رغبت کاسته می شود. حتی بعضی موش ها چنان فریفته این اشتیاق شنوندگان می شوند که در نهایت همه چیز را نابود می کنند.

موش گاهی بی چشم و رو و پست؛‌ ولی در عین حال راستگوست. او هر کاری را تا پایان دنبال می کند؛ حتی اگر بداند که شکست خواهد خورد و پایانی تلخ در انتظار اوست.

موش صرف نظر از این که به چه کاری بپردازد – ترجیح می دهد به جای تکیه بر فعالیت جسمانی با فکر و زیرکی خود امرار معاش کند. او دوست دارد از حاصل زحمات دیگران استفاده کند، نه دسترنج خود؛ بی درنگ خرج می کند و اگر به کسی پول قرض بدهد، بدش نمی آید سود آن را بگیرد.

چهره منفی و شیطانی موش به صورت یک شیاد، مفت خور، نزول خوار و شاید هم صاحب بنگاه کار گشایی تصویر می شود. تن پروری و علاقه به زندگی راحت و بی دردسر برای بعضی موش ها مایه پشت گرمی است، شاید به همین دلیل، آنان در تجارت و سیاست موفق هستند! در عین حال،‌ موش توانایی آن را دارد که یک رشته هنری را با موفقیت پیگیری کند. او بیشتر می کوشد تا اندیشه اش را به کار گیرد تا این که به کار های بدنی بپردازد.

با این که موش موجودی سود جوست ؛ ولی به وقتش بسیار احساساتی می شود . اگر عاشق کسی باشد- حتی اگر این عشق دو جانبه نباشد- دین و دنیا را به نگاهی می بازد و به راحتی عنان اختیار خود را به دست دل می سپارد و چه بسا کارش به قمار، باده نوشی ،کفر، دنیا پرستی و عاشق پیشگی بکشد.

حیوان سال دوران کودکی شاد و راحتی دارد؛ ولی در جوانی، به رغم آسودگی نسبی، ممکن است زندگی پر ماجرا و پر دردسری داشته باشد و حتی دچار ضرر و زیان مالی و شکست در عشق شود؛ اما در دوران سالخوردگی زندگی راحت و آرامی مطابق با آرزویش خواهد داشت.

فصل تولد نیز در چند و چون سرنوشت موش تاثیر بسزایی دارد. موش متولد تابستان خوش اقبال تر است؛ زیرا در تابستان انبارها پر از آذوقه اند؛ اما موش متولد زمستان باید برای یافتن غذا، تا آخر عمر تقلا کند و خطرات احتمالی این کار را نیز به جان بخرد که زندگی انسانی به صورت زندانی شدن یا مرگ ناگهانی نمود پیدا می کند.

 

شخصیت متولدین ماههای مختلف حیوان سال

فروردین موش به تله افتاده! او بسیار ستیزه جو و تند خوست.
اردیبهشت موش افسونگر و جذاب!
خرداد موش شکست ناپذیر! او از هر تله ای فرار می کند.
تیر موش خیالباف! قصرهایی که او در آسمان ساخته ولخرج بودنش را ثابت می کند.
مرداد موش عجیب و غریب! او با خود در کشمکش است. باید بیشتر مواظب باشد!
شهریور موش آزمایشگاهی! او سرانجام راه خود را در پیچ و خم های زندگی پیدا خواهد کرد.
مهر موش صلح جو! حالت تهاجمی او تعدیل شده است.
آبان موش خطرناک! او هر چه را که سر راهش قرار گیرد، نابود می کند!
آذر موش اخمو و عبوس! مشکل می توان او را به دام انداخت.
دی موش فعال! او در هر کاری، حتی صرفه جویی، موفق است.
بهمن موش روشنفکر! نویسنده ای توانا و با نفوذ.
اسفند موش خلاق! او از عهده هر کاری حتی اگر اشتباه باشد، بر می آید.

 

رابطه عاطفی زنان متولد سال موش

زنانی که در سال موش متولد شده‌اند، زنان سنتی هستند. آن‌ها عاشق حفظ چیزهای سازمان‌یافته هستند و برای خانواده ارزش زیادی قائل هستند. آن‌ها از همه چیز مراقبت می کنند و دیگر نیازی نیست که همسرش نگران او باشد. خارج از خانه، آن‌ها فردی با مسئولیت هستند.

با موش عشق دو موش به یک دیگر، با ظرافت خاصی همراه است. چه رابطه عاشقانه ای! به این ترتیب، دیگران باید ماست ها را کیسه کنند
با گاو از این بهتر نمی شود! خوشبختی و لذت کامل و البته بدون مزاحم! موش در صلح و آرامش زندگی خواهد کرد.
با ببر بد نیست، البته با وقتی که موش به ببر اجازه پرداختن به ماجراجویی هایش را بدهد، در این صورت، این دو هیچ مشکلی با هم نخواهند داشت.
با خرگوش موش دائماً در معرض خطر خواهد بود، زیرا گربه دوست دارد به اصل و ذات خود بازگردد و مشکل می تواند وسوسه نابود کردن موش را نادیده بگیرد.
با اژدها خوب است. موش ممکن است به درد اژدها بخورد و اژدها این را می پذیرد.
با مار در یک کلام، این ارتباط، بازی با دم شیر است، اما موش کورکورانه عاشق مار می شود!
با اسب نه! مشکلات عاطفی زیادی ایجاد می شود. این رابطه پایان خوشی نخواهد داشت.
با بز به امتحانش نمی ارزد! حس کنجکاوی شما بلای جانتان خواهد شد.
با میمون یکی از بهترین رابطه هاست. خانم موش، آقای میمون را پرسش می کند. زندگی شادی در انتظار آنهاست.
با خروس این رابطه به شکست می انجامد و هر دو سیه روز خواهند شد.
با سگ چرا که نه؟ موش می تواند کمی عقلانیت و واقع گرایی به دنیای خیالی و آرمان گرایانه سگ ارزانی دارد.
با خوک خوب است. به شرط آن که موش پرخاشگری نکند، زیرا خوک طرفدار خشونت نیست.

 

رابطه های عاطفی مردان متولد حیوان سال

مردانی که در سال موش متولد شده‌اند، باهوش هستند و به سرعت با محیط‌ های جدید سازگار می‌شوند. آن‌ها با بهره‌گیری از فرصت‌ها، بسیار توانا هستند. با این حال، آن‌ها گاهی اوقات شهامت انجام این کار را ندارند. اگرچه آن‌ها ایده‌های خوبی دارند، اما ممکن است برای موقعیت‌های رهبری و مدیریتی مناسب نباشند.

با موش عشق دو موش به یک دیگر، با ظرافت خاصی همراه است. چه رابطه عاشقانه ای! به این ترتیب، دیگران باید ماست ها را کیسه کنند
با گاو زوج خوبی هستند. خانم گاو گاهی ادای مردها را در می آورد، اما صادق، وفادار و واقع بین است و موش را خوشبخت خواهد کرد
با ببر آینده ای ندارد. خانم ببر مدام خواب زندگی شیرین را می بیند و موش بیچاره برای جلب رضایت او، خود را به هر دری می زند
با خرگوش اگر چه خانم گربه موجود آرامی است، اما همیشه در اندیشه خوردن موش است. موشی که سرش بوی قرمه سبزی ندهد، از این رابطه حذر می کند
با اژدها چرا که نه؟ خانم اژدها عاشق ستایش شدن است و هیچ کس بهتر از موش نمی تواند این نیاز او را برآورده کند
با مار خانم مار گاه بی وفا می شود، اما خوشحال است. در عوض آقای موش خشنود نخواهد بود
با اسب نتیجه آن، هیجانات روحی، خشم، دلخوری ها و طلاق خواهد بود. این راه به صفحه حوادث روزنامه ها ختم می شود و در حقیقت باید از آن دوری کرد
با بز اگر موش پولدار باشد، بز راضی خواهد بود، اما موش از این که آزادی و اختیارش سلب شده، ناراحت خواهد بود
با میمون میمون در کنار موش زندگی شادی خواهد داشت و خوشبخت خواهد شد. موش عاشق میمون می شود و تمام اشتباهات او را نادیده می گیرد
با خروس بد نیست. موش عاشق پیشه است و خانم خروس به رغم ولخرجی هایش، صفات بارزی دارد
با سگ رابطه جالبی است. اگر آقای موش کمتر در خانه بماند، کارها به خوبی پیش می رود، در غیر این صورت، خانم سگ مرتب به او غر می زند
با خوک خوب است. هر دو روشنفکر و در زندگی بی باک هستند. این دو در کنار هم خوشبخت خواهند شد

 

رابطه های دوستانه متولدین سال موش

با موش خوب است، اما هیچ یک از آنان نمی تواند در برابر وسوسه و توطئه چینی دیگری پایدار کند.
با گاو بد است. آنها چیز زیادی برای گفتن به یک دیگر ندارند
با ببر حرفش را هم نزنید! ببر ایده آلیست و موش گرایشاتی کاملاً مادی دارد.
با خرگوش هیهات! نظر گربه درباره موش برو و برگرد ندارد و مطمئناً به هیچ وجه دوستانه نیست.
با اژدها امکان پذیر است، این دو، قدر یک دیگر را می دانند و موش به آن فکر نمی کند که در پرتو درخشندگی اژدها خودنمایی کند.
با مار بدک نیست! هر دو حرف های زیادی برای گفتن به یک دیگر دارند که آکنده از غیبت و شایعه پراکنی است.
با اسب حرفش را هم نزنید! آنها با یک دیگر سازش نمی کنند.
با بز این دوستی ناپایدار مانند برق گذراست.
با میمون بله، اما همیشه به خرج موش.
با خروس دوستی این دو در حد آشنایی و بسیار سطحی خواهد بود.
با سگ نه، اهداف موش برای سگ بی ارزش است.
با خوک دو دوست خوب که از بودن در کنار هم لذت می برند و خوشحالند. پرخاشگری موش بر خوک تاثیر نمی گذارد.

 

رابطه شغلی متولدین حیوان سال 

با موش هیچ کدام حاضر نمی شوند خطر سرمایه گذاری را به جان بخرد. عاقبت یا به دام رباخوران می افتند و یا ورشکسته و زندانی می شوند.
با گاو گاو شم تجارت ندارد. او فقط فرمان می دهد، اما فکر می کند کار اصلی را انجام داده است.
با ببر موش اگر چه منفعت طلب است، ولی خوشبختانه راستگو و باوفاست،‌در غیر این صورت، ببر میدان را خالی می کرد!
با خرگوش سر و کار پیدا کردن با گربه، به ویژه برای موش، هولناک است.
با اژدها تا زمانی که اژدها رئیس باشد، کارها به خوبی پیش خواهد رفت.
با مار آوای دهل شنیدن از دور خوش است!
با اسب شراکت این دو امکان پذیر نیست. آنها علاقه ای به هم ندارند و برای آزار یکدیگر دست به هر کاری می زنند.
با بز بز می تواند دیدگاه ها و نظرات هنری خود را با موش در میان بگذارد، اما آیا موش راه استفاده از آنها را می داند؟
با میمون بله، اما موش باید جلوی خودش را بگیرد و کورکورانه میمون را تحسین نکند.
با خروس ورشکستگی. این دو شرکای تجاری خوبی نیستند.
با سگ اگر چه سگ واقع بین است، ولی در مقایسه با موش پول دوست و آرمانگرا محسوب می شود.
با خوک موش می کوشد با نیرنگ، سر خوک کلاه بگذارد، اما در امور تجاری بخت همیشه با خوک یار است.

 

رابطه والدین متولد حیوان سال و فرزندان متولد سال های زیر 

موش اندکی درگیری و بگو مگو خواهند داشت، اما در نهایت، با یک دیگر خوب کنار می آیند.
گاو خوب است. گاو به حرف ها و نصایح موش توجه می کند.
ببر موش پدر نمی تواند برای بچه ببر مفید باشد.
خرگوش موش ها از بچه گربه خود می ترسند و حق هم دارند!
اژدها موش پدر و مادر مقهور اژدها می شوند و اژدها با فخر بر آنها منت می گذارد.
مار مار با دلربایی و مهربانی هر کاری را که دوست داشته باشد، انجام می دهد.
اسب اسب از خانواده گریزان است و در جوانی خانه را ترک می کند، زیرا پدر و مادرش به شدت باعث اذیت و آزار او می شوند.
بز وای! … اما موش پدر همیشه دیدگاه های دختر خود را درک می کند.
میمون موش ها بچه میمون ها را بیش از حد دوست دارند و لوس باز می آورند، به خصوص اگر بچه پسر و مادر موش باشد.
خروس بحث و جدل های زیادی پیش خواهد آمد، اما عاقبت، با هم کنار می آیند. خروس بچه بسیار خوبی است.
سگ هرگز به درک کامل نمی رسند، زیرا هیچ وجه مشترکی با هم ندارند. با این همه سگ، طبق معمول وظایفش را انجام خواهد داد.
خوک آنها با هم ساخت و پاخت می کنند، به خصوص پدر موش و دختر خوک. خشونت موش کمی تقلیل می یابد.

 

ماه خوش شانسی متولدین سال موش : مارس، سپتامبر و نوامبر.

ماه بدشانسی متولدین سال موش : آوریل، جولای و اکتبر.

 

متولدین سال موش با متولدین کدام سال سازگارترند؟

بیشترین سازگاری موش با متولدین سالهای گاو، اژدها، میمون است.

زوج‌هایی که از موش و اژدها تشکیل شده‌اند قادر به درک بهتر یکدیگر و لذت بردن از موفقیت با هم خواهند بود.

موش و گاو مکمل یکدیگر در کار و زندگی هستند.

میمون ها و موش ها با خوشحالی زندگی می کنند.

کم‌ترین سازگاری موش با متولدین سالهای اسب، بز و خرگوش است.

از نظر روابط عاطفی و احساسی ، بهتر است موش با کسی که در سال اژدها به دنیا آمده رابطه برقرار کند؛ در این صورت قدرت و آرامش اژدها با زیرکی موش به خوبی سازگار می شود. گاو نیز می تواند برای موش یار خوبی باشد. او در کنار گاو احساس امنیت می کند و اطمینان خاطر کافی را به دست می آورد.

میمون موش را افسون می کند؛ حتی اگر موش آمادگی و توان پذیرش این حالت را نداشته باشد. آقای موش با ناامیدی و دیوانه وار عاشق خانم میمون می شود. خانم میمون نیز از شیفتگی و آشفتگی موش لذت می برد.

موش حتماً باید از اسب حذر کند؛ زیرا اسب استقلال طلب و کله شق است و نمی تواند روحیه سود جویانه موش را تحمل کند. خدا آن روز را نیاورد که آقای موش با خانم اسب آتش ازدواج کند! جای شکرش باقی است نماد اسب آتشین هر شصت سال یک بار تکرار می شود ( سال های 1258 و 1345 ) و همین امر، امکان بروز خطر را کاهش می دهد. موش باید از گربه نیز دوری کند. دلیل آن هم واضح است.

 

مشاهیر متولد سال موش

شکسپیر ، راسین، جرج ساند، تولستوی، دوفو، ژول ورن، دوده، کاترین منسفلد، شارلوت برونته، آنتوان دوسنت اگزوپری و اوژن یونسکو، موزارت، لویی آرمسترانگ و شوالیه موریس ، وینستون چرچیل، پابلو کازالس ( نقاش معروف )، هانری تولوزلوترک، هیملر و انوخ پاول

 

شغل های مناسب متولدین سال موش

به دلیل استقلال و قدرت تخیل آن‌ها، متولدین سال موش برای مشاغل خلاق مناسب هستند. این‌ها شامل نویسندگان، ویراستاران و هنرمندان می‌شوند. با این حال، اگر آن‌ها به یک تیم ملحق شوند، خلاقیت آن‌ها ممکن است کاهش یابد. هم چنین موش‌ها به جزئیات ظریف توجه می‌کنند. آن‌ها برای مشاغل فنی مانند مهندسی و معماری مناسب هستند.

آن‌ها هوشیار هستند، اما فاقد شجاعت هستند. این باعث می‌شود که آن‌ها به عنوان افسران پلیس، کارآفرینان یا دیگر رهبران و موقعیت‌های سیاسی نامناسب باشند. اگرچه موش‌ها تصمیمات مالی خوبی می‌گیرند، باید مراقب باشند که با یک دوست صمیمی سرمایه‌گذاری نکنند. این کار نه تنها باعث مشکلات مالی می‌شود بلکه بر دوستی نیز تاثیر می‌گذارد.

مغازه دار، سمسار، فروشنده دوره گرد، حسابدار، کارمند رسمی ( عالی رتبه یا جزء )، مدیر تبلیغات، روزنامه نگار، تاجر ( یا شاید: ) موسیقیدان، نقاش، نویسنده ( یا حتی: ) صاحب بنگاه کارگشایی، رباخوار،‌کلاه بردار و منتقد

 


فال سال 99 برای متولدین ماه


 

♈ فال سال 99 برای متولدین فروردین :

شما امسال به سمت چیز بزرگی خواهید رفت. این به دلیل مشتری به همراه زحل و عطارد است که در آخرین علامت زمین ، در خانه ی دهم قرار دارند. این تراز و موقعیت ، نشانگر این است که شما به چیزهای عظیمی ، به ویژه در سطح شغلی دست پیدا خواهید کرد. اما این همچنین حاکی از آن است که تلاش و پشتکار مداوم یک کار ضروری است ، برای رسیدن به چنین مکانی که بتوانید از همه این سیارات و مکانهای آنها بهره مند شوید.

عامل دیگری که ممکن است نقش عمده ای داشته باشد صبر و همچنین کنترل خلق و خوی شما است که می تواند باعث شگفتی در پرونده شما شود. یک میل شدید به همراه یک ترکیب خوب مطمئناً می تواند در رسیدن به چیزی به شما کمک کند. علاوه بر این ، این را هم بخاطر بسپارید که نباید از حیله گری استفاده کرد یا کسی را فریب داد تا پول و سود بیشتری کسب کنید.

سلامت باید در این سال محور اصلی شما باشد. سیاره زحل در یازدهم ماه اردیبهشت به حالت عطف می رود و این بدان معنی است که شما باید در مواقع بعدی از خطرات ناخواسته خودداری کنید. شما باید در مورد دیدگاه ها ، پیشنهادات افراد متبحر پذیراتر باشید. برای متولدین فروردین  ، امسال نیز در نوسان ثروت است. شما باید مطمئن باشید که سرگرمی خلاقانه و یا تفریحی را در هر ورزش به دلخواه خود نگه دارید تا خود را فعال ، تازه و سالم نگه دارید. همچنین اطمینان حاصل کنید که امسال معاینات منظم انجام می دهید تا از هر نوع عدم اطمینان در مورد سلامتی خود کاسته شود.عنوان کسی که همیشه در کنار آمدن با شرایط تنش زا آماده است ، شما قادر خواهید بود همه را در خانه خوشحال کنید و همچنین یک محیط صلح آمیز را حفظ کنید. مهارت ارتباطی شما بزرگترین سرمایه شماست. به طور صحیح از آن استفاده کنید و خانواده شما منتظر گذراندن زمان بیشتر با شما هستند. خانواده شما قدرت شما هستند ، بنابراین به این نکته توجه کنید که به اندازه وقت خود را به آنها اختصاص می دهید و کار را در اولویت قرار نمی دهید. این دوره اخبار خوبی برای شما و خانواده شما است!


♉فال سال 99 برای متولدین اردیبهشت :

امسال به نظر می رسد که برای متولدین اردیبهشت ، زحل به نشانه خاص خود از برج عقرب قرار گرفته است. با این حال ، به نظر می رسد که مشتری و عطارد در موقعیت نهم کمی ضعیف هستند ، جای نگرانی نیست. در عوض ، به نظر می رسد که قرار گرفتن سیاره ها به نفع شماست ، زیرا به نظر می رسد با جهش و مرزها پیشرفت می کنند.  به نظر می رسد سفر به روی کارتها باشد زیرا ممکن است شما را به سمت بازدید از یک مکان مذهبی سوق دهد. این می تواند به شما کمک کند تا به خدا نزدیکتر باشید و در مورد بسیاری از موارد تجدید نظر کنید تا چشم اندازی جدید به شما نشان دهد. از آنجا که به نظر می رسد مشغول افکار خود هستید ، یک سفر ساده می تواند به شما کمک کند تا آرام شوید.

کار شما ممکن است اولویت داشته باشد ، اما به یاد داشته باشید که استراحت به همان اندازه کار مهم است.  یک سفر مسافرتی می تواند به شما کمک کند تا ایده های جدید تری داشته باشید و با استرس مبارزه کنید. از آنجا که به نظر می رسد سفر روی کارت های شما نوشته شده است ،به مکان هایی بروید که سبز و تمیز هستند زیرا هوای تازه برای شما خوب خواهد بود.

حوالی 29 خرداد ، مریخ وارد برج فروردین می شود و به نظر می رسد که شما هیچ کنترلی بر امور ندارید. توصیه می شود تصمیم گیری های مهم در مورد امور مالی یا حتی شغلی را به تعویق بیندازید. مهارت تصمیم گیری شما مورد آزمایش قرار می گیرد و بنابراین سعی کنید تعهد مهمی نداشته باشید. فعلاً به تصمیمات راحت بچسبید زیرا آنها به حالت منفی برنمی گردند.


♊فال سال 99 برای متولدین خرداد :

از 23 تیر به بعد برای متولدین خرداد، کیوان در حال حرکت در موقعیت نهم خواهد بود. در این دوره ، آرامش و رضایت خاطر پیدا خواهید کرد. تمام تلاشهایی که از ابتدای سال انجام داده اید شروع به برداشت منافع به دلخواه شما خواهد کرد. در عین حال ، تمایلات معنوی شما در حال عمیق تر و جدی تر شدن است. کمی مراقبه و تمرین به شما کمک می کند تا مسیری طولانی طی کنید! علاوه بر این ، یوگا می تواند بسیاری از مسائل سلامتی را نیز درمان کند. بنابراین ، همیشه خوب است که به طور منظم مقداری یوگا تمرین کنید. هرچه مشتری شروع به حرکت در خانه هشتم می کند ، بر خانه دوم نیز تأثیر می گذارد. امسال هجوم ثروت خواهید داشت. از گرفتن هر نوع وام خودداری کنید.

به نظر می رسد مسائل خانوادگی در حال از بین رفتن است. سعی کنید با کمی دقت و مهربانی به چنین شرایطی پاسخ دهید. خانواده شما باید ستون قدرت شما باشند ، بنابراین ، به او توجه کنید که گرما و هارمونی در هر زمان غالب است. حدود 4 اردیبهشت ، زهره وارد نشانه شما می شود و باعث خوشبختی و رضایت می شود. همچنین به نظر می رسد یک گزاره خوشحال و امیدوارکننده باشد زیرا شما قادر خواهید بود هوشمندانه ارزش تجاری چیزها را قضاوت کنید. درک مفاهیم شما نیز در این مدت تقویت می شود.

از پیوند بسیار خوبی با محبوب خود لذت خواهید برد. با این حال ،  به شما توصیه می شود که به شریک زندگی خود نیز فضا بدهید و احساسات خود را بر آن تحمیل نکنید. اعتماد نقش مهمی در روابط شما بازی می کند. دانش آموزان ممکن است شاهد فراز و نشیب هایی باشند. با این حال ، آنها در نهایت در تحصیلات خود برتر خواهند بود. در طول نیمه دوم سال ، شما به احتمال زیاد از بیماری های فصلی و مشکلات جزئ از پیوند بسیار خوبی با محبوب خود لذت خواهید برد.  با این حال ، به شما توصیه می شود که به شریک زندگی خود نیز فضا بدهید و احساسات خود را بر آن تحمیل نکنید. اعتماد نقش مهمی در روابط شما بازی می کند. دانش آموزان ممکن است شاهد فراز و نشیب هایی باشند. با این حال ، آنها در نهایت در تحصیلات خود برتر خواهند بود. در طول نیمه دوم سال ، شما به احتمال زیاد از بیماری های فصلی و مشکلات جزئی معده رنج می برید. با این حال ، شما به زودی بهبودی موفقیت آمیز خواهید داشت.


♋فال سال 99 برای متولدین تیر :

از آنجایی که زحل و یک مشتری ضعیف به همراه عطارد در خانه هفتم قرار دارند ، برخی تغییرات اساسی را در زندگی شما نشان می دهد. با حرکت سه سیاره بزرگ ، به نظر می رسد چالش های زیادی را با خود به همراه آورده است. همانطور که چالش های جدیدتر به وجود می آیند ، قدم بردارید و یاد بگیرید که بر آنها غلبه کنید. هر چقدر هم که به نظر برسد سخت است ، خود را متقاعد کنید که می توانید به آن برسید. اگر می خواهید از این مرحله خارج شوید ، قدرت و اراده ضروری است.

شما نیز باید در ساخت عزت نفس خود پیشرفت کنید. ارزشهای شما بیشتر از همه برای شما مهم است. این همان چیزی است که شما را در همه زمان ها پایه و اساس نگه می دارد. در هر زمان از آنچه به آن اعتقاد دارید پیروی کنید و خود را بالا نگه دارید. در محل کار ، ممکن است خود را با کار تحت فشار قرار دهید ، اما هیچ چیزی که کمی صبر و سخت کوشی نتواند آن را حل کند ، وجود ندارد. و اگر خود را به درستی پیدا نکردید ، همیشه می توانید از یک فرد ارشد یا یک همکار کمک بگیرید. شما باید برای آینده پس انداز کنید.بسیاری از موارد وجود دارد که شما و شریک زندگی تان ممکن است اختلافاتی داشته باشید. با این حال ، هر بار ، هر دو نفر شما قادر خواهید بود مشکلات خود را بر طرف کنید و اجازه ندهید که زیاده روی کنید. ارتباط در هر رابطه ضروری است. اگر اراده ای برای حل مشکلات و کنار هم بودن وجود داشته باشد ، هیچ مسئله ای به اندازه کافی بزرگ نخواهد بود. مریخ وارد برج فروردین خواهد شد و این بدان معناست که زمان در حال تغییر است و ممکن است مجبور شوید با استرس زیادی از کار کنار بیایید. ممکن است رئیستان درخواست تکمیل زود هنگام پروژه ها را نیز داشته باشید. حتی ممکن است مجبور شوید شبها بنشینید و کارهای معلق خود را تمام کنید. این مرحله مهارت های عملکردی شما را به چالش می کشد.


♌فال سال 99 برای متولدین مرداد :

در آغاز سال ، خورشید ، که پادشاهی زودیاک است ، به نظر می رسد حاکم بر نشان شما باشد. اتحادیه سیارات بزرگ در خانه ششم قرار گرفته است. این بدان معنی است که می توان تغییرات عمده ای را انتظار داشت. اما در کنار تغییرات ، چالش های جدیدتری نیز به وجود آورید. چالش ها می تواند از نظر مالی یا در جبهه کار باشد. آرام باشید و سعی کنید بر موارد غیرضروری تأکید نکنید. ذهن صلح آمیز به شما کمک می کند تا طی این مرحله بجنگید. اما برای این کار ، شما باید محدودیت های خود را بپذیرید و سپس تلاش کنید تا خود را بهتر کنید. به نظر می رسد سال برای شما خوب است و هیچ چیز مهمی وجود ندارد که نگران آن باشید.

از 5 شهریور به بعد ، ممکن است در مورد املاکی که در اختیار دارید ، با مشکلاتی روبرو شوید. هرگونه معاملات املاک و مستغلات را که در این مرحله به سر می برند نادیده بگیرید. از اواسط آبان به بعد ، همه چیز شروع به حل و فصل می کند. همچنین ، در این مرحله ، شما می توانید کلیه معاملات باقیمانده املاک را ببندید و مسائل مربوط به آن را حل کنید. قبل از تصمیم گیری های عجولانه به آن زمان مناسب و یک فکر مناسب را اختصاص دهید. فروش بهبود می یابد ، پروژه ها مورد استقبال قرار می گیرند و همه چیز مطابق برنامه ریزی پیش می رود.برای کسانی که مایل به شروع برنامه ریزی برای عروسی هستند و یا مایل به پیشنهاد برای شخصی هستند ، زمان نزدیک تر نمی تواند وجود داشته باشد. سعی کنید کاری بزرگ و در عین حال ساده انجام دهید. گل سرخ یک راه عالی برای رفتن است. اگر همه چیز در مکانی کامل باشد، در هنگام پیشنهاد اطمینان بیشتری خواهید داشت. همانطور که مشتری نسبت به خانه دوم چشم دوخته است ، تأثیر مثبت آن را نشان می دهد. حضور مشتری باید از منافع شما محافظت کند و همچنین به چشم اندازهای شما از نظر مالی کمک کند. تمام هزینه های شخصی ، روال و حادثه ای شما باید بدون هیچ زحمتی اداره شود. پس انداز و سرمایه گذاری خود را افزایش دهید.

هنگامی که کیوان در خانه هفتم حرکت می کند ، که در جهت مخالف آن قرار دارد ، ایده های نوآورانه در ذهن شما شکل می گیرد. در عین حال ، در صورت عدم توجه مناسب ، حتی ممکن است موانع ظاهر شود. اگر اتفاق می افتد که با شریک تجارت خود را اداره می کنید ، بهتر است در مورد همه برنامه ها بحث کنید و سپس ادامه دهید. ارتباط را کاملاً واضح و روشن کنید.


♍فال سال 99 برای متولدین شهریور :

با مطالعه مواضع سیاره ای شما ، می توان گفت که سال 99 اخبار بسیار خوبی برای شما به همراه دارد. از نظر شخصیت شما تحول بزرگی پیش بینی شده است. نیروهای مترقی در حال جذابیت خود هستند و می توانند شما را بر روی انگشتان خود نگه دارند. از اواسط سال ، به نظر می رسد افراد در شغلی که دارند زمان سودمندی را به دست می آورند.

برای تقویت چشم انداز خود از این زمان حمایتی خوب استفاده کنید. به نظر می رسد تاجران و زنان بیشترین سود را از این زمان به دست می آورند. به نظر می رسد معاملات و سرمایه گذاری های جدید در حال افزایش است. برای کارمندان ، این به نظر می رسد زمان طلایی برای درخشیدن است. اگر شروع به ابراز عقاید و به اشتراک گذاری ایده ها کردید ، پس خواهید فهمید که همه افراد در کار تحت تأثیر شما هستند.  همچنین ممکن است شما بتوانید یک افزایش صعودی غیر منتظره را بدست آورید. اما هر کاری که می خواهید انجام دهید ، تمام آن را در نیمه اول سال بگذاریدخوب است که برای خود پول خرج کنید ، اما با فکر پیش بروید زیرا ممکن است کل درآمد خود را صرف چیزهایی کنید که شاید آنقدرها که فکر می کنید مهم نیستند. پس از اجرای تبعیض ، متوجه خواهید شد که چقدر می توانید برای آینده پس انداز کنید. هر ماه هزینه های کمتری را برای هزینه هایی که پیش بینی نشده اند ، نگه دارید. هر ماه کمی صرفه جویی کنید و آن را برای آینده نگه دارید. به نظر می رسد کسانی که مشاغل خود را اداره می کنند در مکانی شاد هستند!

معاملات سودآور تمایل دارند راه خود را به سمت آستان شما بیابند و هیچ چیز برای نگرانی در این مورد وجود ندارد. معاملات عمده سود عمده ای را به همراه دارد. به نظر می رسد امسال برای شما بسیار سخاوتمندانه باشد.

اکنون تمام آنچه لازم است این است که شما بتوانید شهرت خود را به عنوان یک فرد تجاری صادق و قابل اعتماد تقویت کنید. هدف از تهیه محصولات با کیفیت و عرضه عمده آن است. این ممکن است به بازار کمک کند تا متوجه شود که رقابت جدید و غیرقابل پیروزی در لیگ وجود دارد.  مراحل به شما در بهبود چشم انداز خود کمک می کند تا مورد توجه واقع شوید. همیشه با یک هدف پیش بروید که مشتریان پادشاه شما هستند و تجارت شما این است که آنها را راضی کنید. وقتی بتوانید آن پیام را بچسبانید ، هیچ چیز نمی تواند در راه شما باشد.


♎ سال 99 برای متولدین مهر :

حضور سیارات بزرگ مانند مشتری ، عطارد و کیوان در خانه چهارم نشانگر این است که یک تغییر عمده در این امر اتفاق می افتد. بنابراین ، برای سوار شدن به قطار موفقیت آماده شوید. هر چیزی که تا به حال در رویای خود را دیده اید ممکن است به واقعیت بیفتد. سخت کوشی و استعداد شما مکانهایی را به خود اختصاص می دهد. از نظر مالی همه چیز خوب به نظر می رسد.  با این حال ، به شما یادآوری می شود که هیچ چیز با سخت کوشی مقایسه نمی کند. شما برای رسیدن به نتایج مطلوب باید سخت تلاش کنید زیرا تنها با تلاش و پشتکار می توان به چیزهای عالی در زندگی دست یافت.

از آنجا که زحل در خانه دهم قرار دارد و تأثیر عمده ای بر روی خورشید دارد ، ممکن است امسال با چند چالش روبرو شوید. این چالش ها فقط شخصیت شما را سنگین می کند و شما را برای زندگی بهتر در پیش رو آماده می کند. شما باید چالش ها را بپذیرید و خود را به کار سخت تر سوق دهید. هرچه سخت تر باشید ، سفر راحت تر خواهد بود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مثبت بمانید. این اتفاق بسیار خوبی برای حرفه شما و سایر موارد در زندگی خواهد بود.افرادی که در هر نوع مشاغل درگیر هستند ، رشد عمده ای به دست می آورند. در کل ، افراد وابسته به مشاغل سال خوبی را پشت سر خواهند گذاشت. نه تنها از نظر سودآوری بلکه با توجه به رشد کلی مشاغل.

همه افراد هدف گرا افزایش پایدار در درآمد خود را پیدا می کنند. امسال چندین منبع درآمد ایجاد می شود. فرصت سرمایه گذاری نیز وجود خواهد داشت. پیش بروید و از آن بسیار خوب استفاده کنید. با این حال ، فقط به دلیل اینکه امور عالی به نظر می رسند ، نباید برنامه ریزی را فراموش کنید. مشخص کردن بودجه سالانه خود و تلاش برای صرفه جویی بیشتر و بیشتر در هر ماه ، باید هدف اصلی شما باقی بماند.


♏فال سال 99 برای متولدین آبان :

سیاره حاکم نشانه شما؛ مریخ ، در چنین وضعیتی قرار دارد که رشد و پیشرفت شغلی و مالی را برای کسانی که متعلق به نشان هستند ، به دست می آورد. در اینجا ، دو سیاره مهم؛ زحل و مشتری به همراه عطارد با علائم زمین مطابقت دارند. زحل به عنوان یک سیاره جداگانه و نهمین خانه است که نشان دهنده ثروت است.  موقعیت زحل نشان می دهد که در امور روزمره مانند عبور از یک جاده باید بسیار محتاط باشید. در حالی که از طرف دیگر ، مشتری در حفظ منافع خود از قسمت های بعدی در سال در پیمانکار گذر می کند. سفر کاری برای یک مدیر اجرایی یا فروشنده در آینده نزدیک اتفاق می افتد.

حرکت زحل و مشتری ثابت می کند که حامی شماست و همچنین برای شما سودمند است. به نظر می رسد یک بازه زمانی از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه تولیدی و مترقی است. جبهه شغلی ممکن است در اواسط سال شکوفا شود اما امید خود را از دست نمی دهد.  کار مداوم ممکن است نتایج مطلوب را بدست آورد.زحل با حرکت در خانه چهارم وارد آکواریوم می شود. انتقال زحل یک جنبه مستقیم نسبت به خانه دهم دارد. این انتقال جبهه چالش برانگیز را به همراه می آورد ، چنین حرکتی سیارات می تواند منجر به فعالیت های مثمر ثمر شود. در این مدت هیچ ضرر و زیان مالی مشاهده نشده است.


♐فال سال 99 برای متولدین آذر :

قرار گرفتن سیارات در ابتدای سال نقش اساسی در رشد کلی یک فرد در طول سال دارد. مشتری ، زحل و عطارد وارد برج آذر خواهند شد. با این حال ، مشتری با ورود به برج اصلی در آغاز سال تضعیف می شود. تمام سیارات در خانه دوم با امور مالی و روابط در ارتباط است. حضور زحل در اینجا برای ایجاد خرد و آرامش در زندگی یک فرد است. از آنجا که سیارات در خانه دوم هستند که به امور مالی مربوط می شود ، کیوان به فرد اجازه می دهد تا در سال جاری از خرد خود در امور مالی استفاده کند. به احتمال زیاد شما شاهد افزایش جریان پول نقدینگی هستید. بنابراین ، شما می توانید بیشتر از حد معمول پس انداز کنید.

امسال شما باید به خانواده خود و موارد مربوط به آن توجه کنید . افزایش زمان ، منابع و توجه به روابط شما سودمند خواهد بود. مشتری تضعیف شده در این مرحله چشم به خانه ششم و دهم نشان دارد. تأثیر مشتری در خانه دهم مستقیماً با چشم اندازهای رونق در جبهه شغلی ارتباط دارد. افرادی باید امسال شاهد رشد و فرصت باشند. این به دلیل قرار گرفتن سیارات اتفاق می افتد. از طرف دیگر ، اشخاص تجار احتمالاً با یک شرکت معتبر و یا مشتری مشهور معامله سودآوری خواهند کرد.سلامتی شما امسال بهتر است و از ابتدای سال ، شما شاهد نیروهای مولد و مترقی در اطراف خود خواهید بود. انگیزه خود را حفظ کنید و با صداقت کار کنید.  جنبش دیگری از سیارات در اینجا مشاهده می شود که ناهید از طریق خانه هفتم وارد خرداد می شود. این جنبش ممکن است ایده آل نباشد زیرا می تواند باعث ایجاد اصطکاک در رابطه با شریک زندگی یا تجارت شما شود.صبور بودن کلید موفقیت است و باید در این مرحله کاملاً صبور باشید.


♑فال سال 99 برای متولدین دی :

مطابق با طالع بینی، موقعیت های سیاره ای در ابتدای سال به نفع شما بازی می کنند. حاکم نشانه شما؛ به نظر می رسد کیوان با عطارد و یک مشتری ضعیف مطابقت دارد. همه آنها در خانه اول نشان شما جمع می شوند. در اینجا می توان گفت که موقعیت دو سیاره به نفع شماست زیرا آنها نشان دهنده رشد بالاتر هستند. صبر و شکیبایی شما تقویت شده است و احتمالاً با یک دایره اجتماعی که قبلاً احساس راحتی نکرده اید ، درگیر خواهید شد.

این زمان ایده آل است که محدودیت های خود را فشار داده و به دنبال اهداف تعیین شده در زمینه های شغلی و همچنین مالی باشید. اگر شما قصد سرمایه گذاری داشتید ، اکنون زمان آن رسیده است. برای همه اینها ، شما باید برای دستیابی به سطح مشخصی از پیشرفت در زندگی امسال ، شبانه روز کار کنید.

اگر در شغل کارگری هستید ، احتمالاً اگر سخت کار کنید نامه ارتقاء یا پاداش سنگین خود را دریافت خواهید کرد. تغییر مشخصات کار یا پروژه فعلی شما در حال حاضر توصیه نمی شود. برای دستیابی به موفقیت مطلوب در زندگی ، ده برابر کارایی خود را بهبود بخشید. در کنار شغل خود ، با نهایت مراقبت از سلامتی خود مراقبت کنید. سلامتی ، خانواده ، فرزندان و دوستان شما به توجه شما احتیاج دارند ، بنابراین ، مطابق با یافته های اخترشناسی در طالع بینی 1399، به نگرانی ها و شکایات آنها توجه کنید .به افراد متاهل توصیه می شود که امسال با احتیاط عمل کنند. ممکن است شما به طور مداوم تحت فشار برای این یا آن قرار بگیرید. اگر مسائل افزایش یابد ،با نزدیک شدن سال به پایان ، ثبات و بهبود شیوه زندگی ، ادامه کار با همسرتان را آسانتر می کند!

آغاز سال ، گرما و هارمونی عظیمی را در روابط به ویژه در مورد خانواده شما به ارمغان می آورد. شما ممکن است  بخواهید مطمئن شوید که در مورد هیچ مشاجره ای با یکی از اعضای خانواده تجاوز نمی کنید. در صورت وجود از عزیزان به خصوص خواهر و برادرهای کوچکتر خود مراقبت کنید. زحل در خانه ی دهم حرکت می کند که مستقیماً با چرخه کارما یا حرفه ای در ارتباط است.


♒فال سال 99 برای متولدین بهمن :

به نظر می رسد امسال پر از ماجراها و چالش ها باشد. حاکم علامت شما ، کیوان ، در برج دوازدهم نشانه شما ، به همراه مشتری و عطارد حکمرانی می کند.  پیش بینی می شود که این موقعیت یابی امسال برای علائم شما مشکل باشد. می تواند خوشبختی شدید یا چالش های شدید را در راه شما به ارمغان آورد. ممکن است امسال احساس فشار در جبهه شغلی یا مالی داشته باشید و پیشرفت شما کندتر از حد انتظار باشد.

در مورد هزینه های شخصی و پس اندازهایی که طبق محاسبات شما انجام نمی شود ، یک بررسی مؤثر داشته باشید. همچنین ، سرمایه گذاری های مخاطره آمیز در این دوره ایده آل نیست.

ممکن است امسال سرمایه گذاری های مخاطره آمیز انجام دهید. افزایش ورودی پول شما ممکن است غرایز شما را به سمت یک حرکت خوب محاسبه شده در تجارت سوق دهد. خانه پنجم مستقیماً با سودهای مالی و پیشرفت در جبهه شغلی در ارتباط است. با توجه به این حرکت موقعیتی و سیاره ای ، سودهای مالی بر قدرت موقعیت شغلی و اقتصادی فعلی خود افزوده است.آغاز سال شاید بهترین حالت زندگی زناشویی شما نباشد. سازش ممکن است به نفع شما کار کند. همچنین ممکن است در رفع برخی مشکلات موجود به شما کمک کند. کسانی که ازدواج کرده اند مقابله با مسائل رو به رشد را دشوار می کنند.  از این رو توصیه می شود که صبور باشید ، آرام باشید و مسائل را برطرف کنید بدون ایجاد هیچ گونه اختلال در روابط. به یاد داشته باشید عصبانیت فقط وضعیت را بدتر می کند. صبر کلید اصلی ازدواج موفق است.

تأثیر مریخ به دلیل حرکت در خانه یازدهم می تواند اثبات کننده باشد  و این بدان معنی است که شما ممکن است شاهد لحظه های پرشور و ناگهانی در روابط خود باشید. با این حال ، درست وقتی زندگی متاهل شما مرتب شده به نظر می رسد ، زندگی خانوادگی شما مختل می شود. بچه های کوچک شما ممکن است شما را اذیت کنند.


♓فال سال 99 برای متولدین اسفند :

موفقیت شما در سال جاری به حرکت سیارات بستگی دارد. پیش بینی شده است که حرکت عطارد به دهمین نشانه در ابتدای سال نشان می دهد که امسال باید سودهای پولی بیشتری دریافت کنید. البته ، شما باید فوراً به فرصتهایی که در رابطه با امور مالی یا شغلی پیش می آید پاسخ دهید. از دست دادن این فرصت ها ممکن است به نفع شما نباشد و می تواند شما را به ضرر غیرمنتظره سوق دهد.

پیش بینی می شود که امسال ممکن است رابطه جدیدی برقرار کنید. به احتمال زیاد به دلیل ورود این روابط جدید ، منافع خود را در رابطه با امور مالی یا شغل تقویت خواهید کرد. هیچ هزینه بزرگی که در سال جاری توسط شما انجام نمی شود. به احتمال زیاد برای آینده پس انداز خواهید کرد.

حرکت کیوان به خانه دوازدهم نشانگر هزینه های آینده است. بنابراین ، توصیه می شود برای جلوگیری از هر نوع هزینه اضافی ، پیش هزینه های خود را به خوبی برنامه ریزی کنید. از استفاده از پس انداز خود جلوگیری کنید و هدف خود را برای پس انداز بیشتر کنید. امور مالی خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که در طولانی مدت آنها سودمند باشند15 خرداد ، زهره از طریق خانه چهارم وارد برج جوزا می شود. این جنبش نشان می دهد که شما باید موارد سختگیرانه ای را در امور شخصی خود نگه دارید. با این وجود ، سیارات که در نمودار تولد شما نقش داشته اند ، در مورد زندگی شما در این سال حرف های زیادی برای گفتن دارند. ممکن است با خانواده خود با مشکلاتی روبرو شوید. توصیه می شود با نهایت صبر و حوصله هر موقعیتی را برطرف کنید. با هدف حفظ صلح و هماهنگی در خانواده. امسال حاکی از نوسانات در امور مالی است.

موقعیت یابی سیاره ای در آغاز سال در مورد سودهای مالی به نفع شما کار می کند. دو سیاره اصلی از خانه یازدهم امسال برای شما بسیار مفید است. شرایط و موقعیت هایی ممکن است ایجاد شود که مبلغ بدی را خرج کنید. اما از هزینه های ناخواسته خودداری کنید و لیستی از هزینه های مورد انتظار تهیه کنید. این به شما کمک می کند تا از بودجه خود پیروی کنید و اوضاع را معکوس کنید.

 

لحظه تحویل سال 1399 در ایران و چند کشور همسایه

بر اساس تقویم سال ۹۹ لحظه تحویل سال آینده، ساعت ۷ و ۱۹ دقیقه و ۳۷ ثانیه

روز جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹ هجری شمسی

مطابق ۲۵ رجب ۱۴۴۱ هجری قمری

و ۲۰ مارس ۲۰۲۰ میلادی

زمان تحویل سال در کشور افغانستان

Friday ، March 20th 2020 ، 8:00:00 am

زمان تحویل سال در کشور تاجیکستان

Friday ، March 20th 2020 ، 8:30:00 am

لحظه تحویل سال در کشور عراق

Friday ، March 20th 2020 ، 6:30:00 am

لحظه تحویل سال در کشور آذربایجان

Friday ، March 20th 2020 ، 7:30:00 am

زمان تحویل سال در کشور بحرین

Friday ، March 20th 2020 ، 7:00:00 am

لحظه تحویل سال در کشور ترکیه

Friday ، March 20th 2020 ، 5:30:00 am

لحظه تحویل سال در کشور ترکمنستان

Friday ، March 20th 2020 ، 8:30:00 am

نماد حیوان سال ۱۳۹۹موش است.

سال ۱۳۹۹ کبیسه است.


فال ماهانه » طالع بینی آبان (پیش بینی اتفاقات این ماه)

فال و طالع بینی

♈ فال و طالع بینی ماهانه متولدین فروردین

می خواهی ،تمام آدمهای منفی زندگیت را ببخشی و با نیکی کردن آنها را به دوست تبدیل کنی. خرید وسایل جدید را به زودی شروع می کنی. می خواهی مسایل مالی را با دید دیگری نگاه کنی، اما اهل حساب و کتاب نیستی. اگر لازم است از کسی که بتواند مشاوره های خوبی به تو بدهد استفاده کن. هرگز برای دستیابی به اهدافت، قوانین را زیر پا نگذاشته ای و هر جایی می روی این حسن اخلاقت زبان زد خاص و عام است.

افراد زیر دستت را مورد تحسین قرار بده، پس از مدتی خواهی دید که کارآیی آنها بهتر خواهد شد. نیازهای ویژه اطرافیان و خانواده ات را درک کن. در این ماه ،با استرس و عصبانیت برخورد نکن، زیرا نگرش های مثبت خود را از دست می دهی و احساسات منفی بر تو غلبه خواهند کرد. پیش داوری ها را کنار بگذار. کارهای اداری پیش آمده، که احتیاج به زمان دارند.


♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

اختلافات و نگرانی هایی که شما در زندگی خودتان دارید نه اختصاصی است و نه عجیب است. همه افراد در خانواده های خودشان از این گرفتاری های کوچک و بزرگ دارند منتها شما باید بجای چکنم چکنم خودتان راهی برای خروج از بن بست پیدا کنید عصبانیت و دلسردی و بگو مگوهای مختلف با این و آن کار را بدتر می کند و (گره)ها را (کور)تر می سازد.

در روابط با دیگران شما در حال گذراندن یک (ماه عسل) شما تبدیل به (ماه زهرمار) نشود. با افراد خانواده خودتان تفاهم دارید ولی یکی از آنان بیشتر از همه مورد توجه و محبت شما واقع شده و بر عکس یکی دیگر که هم جنس او هست مورد نفرت شماست. در شناخت افراد سیاست و دقت کامل بخرج دهید. ماهی که شروع کرده اید برای اقدام به معاملات اقتصادی مناسب نیست. اگر به سفر می روید کاملا محتاط باشید


♊ فال ماهانه آبان متولدین خرداد

تخیلات را کنار بگذارید و با واقعیات رو‌ به ‌رو شوید. سعی کنید کارهایی را که به شکست منتهی شده را بررسی کنید و علل شکست آنها را بیابید و اگر قصد تکرار دوباره آنها را دارید سعی کنید اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نکنید. به احساسات خود توجه کنید. کسی در حال تحریک احساسات عاطفی شما است. این تحریک می‌‌تواند ایجاد ‌کننده روابطی باشد که شاید تا به حال به آن فکر هم نمی‌‌کردید ولی در هر حال برایتان خوشایند خواهد بود.

در محیط کار، حسن مسئولیت ‌پذیری شما باعث می‌‌شود که از طرف مدیران، مسئولیت‌های دیگری به شما داده شود، آنها را رد نکنید. تصمیم دارید چند روزی به سفر بروید. این کار را انجام دهید. زیرا در این سفر خبرهای خوشی به شما خواهد رسید و شاید در تصمیمی که داشتید تغییر ایجاد کند. کسی از دست شما دلخور است. هرچه این کدورت و دلخوری کهنه شود، بازگشت سخت‌تر می‌‌شود. پس سعی کنید این کدورت را برطرف کنید و دل او را به دست آورید. حتی اگر او اشتباه کرده است.


♋ فال و طالع بینی ماهانه متولدین تیر

تلاشهایتان موفقیت آمیز بوده و فداکاری شما در کارها باعث رشد هویت تان می شود. پر از ایده های جدید برای رشد شغلی خودتان هستید. یکسری سهل انگاری هم به دلیل شتاب در مکاتبات پیش می آید. مهارتهای اجرایی در این ماه فعال هستند. تصمیم گیری های حساس باید به درستی انجام شوند. زندگی زناشویی عادی است و باید از بی حوصلگی با شریک زندگی تان جلوگیری کنید. رضایت شخصی تان افزایش پیدا میکند و همزمان با آن زمان بیشتری را به چت و با هم بودن اختصاص می دهید.

سفرهای دور برای کسب تحصیلات عالی پیش بینی می شود. توسعه در امور خانواده پیش می آید. ظاهر فیزیکی و انرژی های شما رو به افزایش هستند. به این معنا که ممکن است کمی چاق شوید و دچار اضافه وزن شوید پس مراقب رژیم غذایی تان باشید. معاملات مالی برایتان سودآور خواهند بود و منافع آن را به پس انداز خود اضافه می کنید. این ماه سلامت جسمانی تان نیاز به مراقب ویژه دارد زیرا بیماری های معده و یا لغزش یا سقوط از ارتفاع پیش می آید.

 


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

این ماه به تمرکز بیشتری برای انجام کارها نیاز دارید و چالشهایی در پیرامون خود شاهد هستید. توجه به نیازهای خانواده و تعهدات تان برایتان شادی به ارمغان می آورد. زندگی زناشویی بطور طبیعی طی خواهد شد و باید از خودخواهی با در برخورد شریک زندگی تان جلوگیری کنید و با درک بهتر با او مدارا کنید. در این ماه نتایج آموزش و درس در سطح بالایی هستند هر چند ساعات مطالعه شما کاهش یافته و باید آن را با فرصت های تازه برای مطالعه جبران کرد. تعهدات شغلی به اوج می رسند و کمک های فوق العاده شما مورد قدردانی قرار می گیرند.

بهتر است شرایط یا تصمیم گیری های مافوق خودتان را بپذیرید و توضیح دادن درباره ضعف هایتان چیزی از ارزشتان کم نخواهد کرد و سعی کنید با زیر دستان روابط دوستانه تری داشته باشید. کمی احساس ناامنی دارید حتی زمانی که در مسیر واقعی موفقیت گام بر می دارید. تغییر الگوی ارتباطی در زمان تصمیم گیری را در پیش بگیرید و زمان بیشتری برای به سرانجام رساندن وظایف تان قبل از موعد مقرر در نظر بگیرید. ذاتا مشتاق به قبول کردن وظایف تازه هستید اما قبل از آن باید وظایف فعلی را به پایان برسانید. بهتر است بحث های چالش برانگیز را با شرکا یا کارکنان کنار بگذارید. وضعیت مالی این ماه برای شما روند طبیعی داشته و می توانید کسری هزینه های خود را تامین کنید.


♍ فال و طاع بینی ماهانه متولدین شهریور

کسی ممکن است در اول ماه از شما درخواست اضافه کار یا کاری سخت داشته باشد که با مقاومت شما روبرو خواهد شد. البته این مقاومت تا زمانی ادامه پیدا میکند که شما مطمئن شوید که آن کار واقعی بوده و برای کمک باشد. با کامل شدن قرص ماه در ۸ م ماه باعث انرژی در شما خواهد شد که می توانید. روابط با یک نفر به سرعت بهبود پیدا میکند شاید شما هر دو یک چیز میخواستید اما به شکلی متفاوت بیان کرده و راهی متفاوت برای رسیدن به آن را انتخاب کرده بودید. خود را در آرامش نگه دارید و چیزها را آسان تر بگیرید. یکی از همکاران از روی حسادت برای شما نقشه های بزرگی با ظاهر جذاب آماده میکند. از دو هفته گذشته برخی از تاثیرات سیارات پرشور تر شده و مسائل اساسی با راه حلی خلاقانه و سرگرم کننده پیش می روند. تعجب نکنید اگر یک سری رویدادهای تصادفی در نیمه دوم این ماه برای شما خوش شانسی بیشمار به همراه


♎ طالع بینی ماهانه متولدین مهر

تلاشهایتان موفقیت آمیز بوده و فداکاری شما در کارها باعث رشد هویت تان می شود. پر از ایده های جدید برای رشد شغلی خودتان هستید. یکسری سهل انگاری هم به دلیل شتاب در مکاتبات پیش می آید. مهارتهای اجرایی در این ماه فعال هستند. تصمیم گیری های حساس باید به درستی انجام شوند. زندگی زناشویی عادی است و باید از بی حوصلگی با شریک زندگی تان جلوگیری کنید. رضایت شخصی تان افزایش پیدا میکند و همزمان با آن زمان بیشتری را به چت و با هم بودن اختصاص می دهید.

سفرهای دور برای کسب تحصیلات عالی پیش بینی می شود. توسعه در امور خانواده پیش می آید. ظاهر فیزیکی و انرژی های شما رو به افزایش هستند. به این معنا که ممکن است کمی چاق شوید و دچار اضافه وزن شوید پس مراقب رژیم غذایی تان باشید. معاملات مالی برایتان سودآور خواهند بود و منافع آن را به پس انداز خود اضافه می کنید. این ماه سلامت جسمانی تان نیاز به مراقب ویژه دارد زیرا بیماری های معده و یا لغزش یا سقوط از ارتفاع پیش می آید.


♏ فال ماهانه متولدین آبان

این ماه نقشی که شما در جهان بیرونی دارید باعث می‌شود بیشترین تمرکز خود را روی کار و وظیفه تان بگذارید چرا که خورشید وارد هشتمین خانه مسیر شغلی شما می‌شود اما شاید شما مایل نباشید که آزادی خود را از دست بدهید، حتی اگر بدانید که در قبال این کار موفقیت را به دست می‌آورید و در نهایت، شما مسئولیت خود را بر مستقل بودن ترجیح می‌دهید، حتی اگر از تصمیم خود راضی و خشنود نباشید.

دلخور و عصبانی ماندن شما فقط مشکلات را بیشتر می‌کند ؛ حتی اگر احساسات منفی خود را بیان کرده و اجازه دهید که این احساس در شما باقی بماند بعدا مجبور خواهید شد که این نفرت و آزردگی را در خود از بین ببرید. اگر سر موضوعی بر سر دو راهی قرار گرفته اید، به جای به این در و آن در زدن، به دلتان رجوع کنید. ندای قلب تان را بشنوید تا شما را به راه درست هدایت کند. در اواخر ماه دوستی خبری را به گوش تان می رساند که انتظارش را نداشته اید. این خبر زندگی شما را در مسیر جدیدی قرار خواهد داد، اما قبل از هر اقدامی از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

 


♐ طالع بینی ماهانه متولدین آذر

زمان، غنی ترین گنجینه هاست پس مراقب باشید زمان را از شما نگیرند یا آن را از دست ندهید. با صداقت به زندگی تان گرما ببخشید و سعی کنید اشتباهات گذشته را تکرار نکنید. اگر قصد سفر دارید، بهتر است آن را به بعد از انجام اموری که به شما محول شده موکول کنید. در حرفه خود ممتاز می شوید و موقعیت اقتصادی خوبی برایتان فراهم خواهد شد. در مورد اختلافات فامیلی یا اختلاف با دوستان نزدیک خود با سیاست رفتار کنید و همه پل های پشت سر خود را خراب نکنید. از اول بگویید نه، انتظار کار درستی نیست. بیشتر به فکر سلامتی تان باشید.

خلاقیت چیزی است که در این ماه باید به آن اهمیت زیادی دهید. هر کاری که دلتان را شاد می کند، انجام دهید. مهم نیست که دیگران در مورد شما چه فکر می کنید، آنچه اهمیت دارد تنها خودتان هستید. روی چیزی تمرکز کنید که برایتان اهمیت زیادی دارد و موجب پیشرفت تان در ماههای آتی می شوند. شکستن عادات و انجام تجربه های تازه می تواند تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد کند. بنابراین به جای فکر کردن های مدام، قدم های اول را بردارید. هر چه به سمت اواخر ماه نزدیک تر می شوید، صمیمیت بیشتری در رابطه عاطفی ایجاد می شود.


♑ فال ماه آبان متولدین دی

دوست عزیز به زودی خبرهای بسیار شگفت انگیزی خواهید داشت. مراقب نخستین گام های خود باشید. به کسانی اطمینان کنید که شایستگی اعتماد و مشورت را داشته باشند اما درمورد اطرافیان خود ریز بین و بدبین نباشید. دو ملاقات مهم خواهید داشت که یکی درمورد مسائل تحصیلی و شغلی است و دیگری درمورد زندگی آینده تان. کسی از شما دلخور بوده، اما پس از روشن شدن واقعیت از کرده خود پشیمان شد. او را بپذیرید. به او دروغ نگویید. او می خواهد اشتباهاتش را جبران کند. به او فرصت بدهید تا جبران کند.

اگرچه در محیط کار همه چیز بر وفق مرادتان است اما در خانه احساس خوشبختی بیشتری می کنید. شرایط خانه تان به گونه ای شده که دوست دارید زمان بیشتری را در خانه و در کنار خانواده تان بگذرانید. از این فرصت نهایت استفاده را بکنید. اگر می خواهید در کارتان پیشرفت داشته باشید باید افکارتان را متمرکز کنید. تغییرات، هر چند کوچک، نیاز به گذشت و فداکاری دارد. بنابراین از چیزهایی که در زندگی تان اهمیت چندانی ندارد، بگذرید و جا را برای اتفاقات خوب و بزرگ تر باز کنید. اگر در رابطه عاطفی تان تعادل نداشته باشید، از مسیر اصلی خارج خواهید شد. «نه» گفتن برایتان سخت شده است اما اگر نتوانید از خواسته های دلتان سخت بگویید، به ضرر خود و به تبع رابطه عاطفی تان تمام خواهد شد


♒ طالع بینی ماهانه متولدین بهمن

بعد از مدت‌ها تلاش مداوم، دیگر باید کمی به خود استراحت بدهید و کمی از آرامش موجود لذت ببرید. موقعیتی برایتان پیش خواهد آمد که مجبور به قضاوت در مورد موضوعی می‌‌شوید. سعی کنید این کار را به دور از هرگونه سوگیری و پشتیبانی انجام دهید. نتیجه این قضاوت اثرات روحی برای شما به دنبال خواهد داشت. با یک قضاوت درست، اثرات روحی مثبت را برای خود به ارمغان بیاورید. اتفاقاتی برای‌تان خواهد افتاد که سعی کنید در این اتفاقات، اعتماد به نفس خودتان را به بوته آزمایش بگذارید و آن را بسنجید.

توانایی‌های خود را بشناسید و از آنها استفاده کنید. با همین توانایی‌ها است که می‌‌توانید پله‌‌های ترقی را به سرعت طی کنید. اطرافیان بیش از گذشته به شما محبت خواهند کرد و این محبت را شما درک خواهید کرد. سعی در جبران این محبت‌ها داشته باشید. کسی به شما مراجعه می‌‌‌کند و از شما تقاضای کمک دارد. اگر توانایی کمک کردن به او را دارید به او کمک کنید ولی اگر این توانایی را در وجود خود نمی‌‌بینید او را با قول‌های بی‌‌خودی، دلگرم نکنید.


♓ فال و طالع بینی ماهانه متولدین اسفند

مطلبی فکر شما را به خود مشغول کرده و درباره آن صحبت می کنید. اگر می خواهید که همه موارد، به خوبی پیش برود و در انتهای کار، احساس شرمندگی نکنید، آرامش خود را حفظ کنید و امیدوار باشید. ممکن است در بین افراد خانواده، کشمکش هایی به وجود آید. این ارتباطی به شما ندارد ولی شما خواه ناخواه به این مسئله کشیده خواهید. پس با تدبیر عمل کنید و حساسیت بیش از حد نداشته باشید. اگر در قول و قرارهایی که با شریک عاطفی تان گذاشته بودید، مشکلاتی ایجاد شده است، روحیه خودتان را از دست ندهید. هنوز هم فرصت دارید که جلوی بدتر شدن اوضاع را بگیرید.

در این ماه مشکلات مالی تان از بین خواهد رفت و شما آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد. اخیرا کاری انجام داده اید که در این ماه نتیجه آن را می گیرید. شما بزرگ ترین قدم ها را برداشت اید و حال کافی است که کمی تلاش کنید تا همه چیز بر وفق مرادتان شود. در اواسط ماه سعی کنید که به زندگی عاطفی تان ثبات دهید. اگر احساس می کنید که رابطه شما لبه تیغ است، تمام تلاش تان را بکنید تا همه چیز به حالت عادی خود بازگردد. در اواخر ماه این فرصت برایتان فراهم می شود تا تغییراتی که باید را، هر چند ساده و کوچک، به زندگی تان بدهید. فقط حواس تان باشد که در هیچ کاری زیاده روی نکنید.


فال بوسه

فال و طالع بینی
 

دوست دارید بدانید که چطور احساسات گرم و سوزان معشوقه تان را ارضاء می کنید؟ فال در مورد سبک بوسیدن متولدین ماه های مختلف است. امیدواریم با خواندن این فال بتوانید با شخصیت معشوقتان بیشتر آشنا شوید و ببینیدکه لبهایتان چه سرنوشت عشقی برای شما رقم می زند!

 

برج حمل (فروردین)

بوسه های شما تند و سریع و بسیار پرحرارت هستند که نشانگر حس شهوتران و لذت طلب شماست، اما این احساس داغ و سوزان خیلی زود فروکش می کند.

 

 

برج ثور (اردیبهشت)

بوسه های شما با تعلل صورت می گیرد اما بوسه هایی ژرف و با احساس هستند که پی در پی می آیند و می آیند و…

 

برج جوزا (خرداد)

بوسه های شما با فوران خنده، لبخند و مسخره بازی قطع می شود.

 

برج سرطان (تیر)

بوسه های شما گرم و لطیف است، و دوست دارید تا ابد به آن ادامه دهید…

 

برج اسد (مرداد)

بوسه های شما وحشی و پراحساس، همراه با چنگ زدن و گاز گرفتن است. هیچگاه موقع بوسیدن از بروز احساسات خود جلوگیری نمی کنید و دوست دارید دیگران شما را به این خاطر تشویق کنند.

 

برج سنبله (شهریور)

بوسه های شما بسیار دقیق، ظریف و ماهرانه است و معشوقتان زمانی متوجه آن می شود که شما کارتان را تمام کرده اید

 

برج میزان (مهر)

آنقدر نگران وضعیت تنفستان هستید که نمی توانید خوب به بوسیدنتان بپردازید.

 

برج عقرب (آبان)

شما خیلی زود از بوسیدن می گذرید و به سراغ……چیزی می روید که پشت سر آن برسد.

 

برج قوس (آذر)

بوسه های شما غافلگیر کننده و خود به خودی هستند که باعث می شود معشوقتان بیشتر و بیشتر طلب کند.

 

برج جدی (دی)

بوسه های شما لحظه ی خلاص شدن و آزادی از استرسی است که در طول روز اسیرتان کرده است.

 

 

 برج دلو (بهمن)

بوسه های شما خیس و با کثیف کاری همراه است و هنگام بوسیدن چشمانتان را باز نگاه می دارید!

 

برج حوت (اسفند)

بوسه های شما رویایی، خیال انگیز، عاشقانه و ابدی است.

 


روش انجام فال تاروت 7 کارتی

فال و طالع بینی

فال تاروت

 

 

 برای انجام فال تاروت ابتدا باید کارت ها را با هم مخلوط کرده و سپس آنها را بر بزنید

 

برای انجام فال تاروت ابتدا باید کارت ها را با هم مخلوط کرده و سپس آنها را بر بزنید و این کار را تا زمانی که احساس کنید بر زدن کافیست ادامه دهید.

 

اگر برای شخص دیگری فال می گیرید از او بخواهید با دستانی که با آن مسلط نیست (یعنی اگر راست دست است با دست چپ و اگر چپ دست است با دست راست) کارت ها را کات نماید یعنی کارت ها را از وسط به دو قسمت تقسیم کرده و کارت های پایینی را بر روی کارت های بالایی قرار دهد.

 

چنانچه برای خودتان فال می گیرید این کار لازم نیست و تنها همان بر زدن کارت ها کافی می باشد.

 

بُر زدن کارت ها :

 بُر زدن به این معناست که کارت ها را باهم مخلوط کنید و یک کارت از میان کارت ها بکشید و روی کارت های بالایی بگذارید و این کار را چندین بار تکرار می کنید و توجه کنید که پشت کارت ها رو به شما باشد.

 

انتخاب کارت های تاروت همیشه باید پس از انجام یک مراسم کوچک انجام شود

 

انتخاب کارت های تاروت همیشه باید پس از انجام یک مراسم کوچک انجام شود، زمانی که برای دریافت پاسخ سوالتان یا پیشگویی به کارت های تاروت مراجعه می کنید به آن لحظه گرفتن فال حالت زیبایی از مراقبه بدهید.

 

کارت های تاروت را در پارچه زیبا و پررنگی قرار داده (از رنگ هایی مانند بنفش، قرمز یا لاجوردی استفاده کنید) و در درون جعبه ای نگهداری نمائید.

 

زمانی که خواستید فال بگیرید کارت ها را با آرامش از درون جعبه و سپس پارچه خارج کنید و آنها را بُر بزنید و پس از اینکه احساس کردید کارت ها کاملا" مخلوط شده اند آنها را بسته به نوع فال تان انتخاب کنید. در صورت تمایل و برای تمرکز قوی تر می توانید شمع و عودی نیز روشن کنید و به فضا رنگ و بویی خاص ببخشید.

 

همیشه از دست چپ تان که به بخش ناخودآگاه و شهودی مغزتان مرتبط است برای کشیدن کارت ها استفاده نمائید اما اگر چپ دست هستید با دست راستتان این کار را انجام دهید.

 

سوالاتی که از کارت های فال تاروت می شود در حقیقت سوالاتی است که از ناخودآگاه فرد پرسیده می شود و هر چقدر سوالات و نیت شفاف تر و مختصر تر باشد تاروت بهتر خواهد توانست معرفت ناشی از ضمیر ناخودآگاه فرد را انعکاس دهد.

 

قبل و در حین کشیدن کارت ها چشمان تان را ببندید و عمیق و آرام نفس بکشید، همینطور که دست های شما رو کارت ها حرکت میکند بصورت یک کانال عمل کرده و به کارتی که همزمان با انرژی شما هماهنگی دارد مرتبط می گردد، به دست خود اعتماد کنید و کارت را بکشید.

 

گاهی در حین بُر زدن کارت ها کارتی از دسته کارت ها بیرون پریده و روی زمین می افتد، به این گونه کارت ها که خودبخود ظاهر می شوند توجه نمائید زیرا اغلب پاسخ پرسش شما را در خود دارند.

 

برای تفسیر کارت ها از قدرت درک و فهم تان بهره بگیرید، کارت ها میتوانند برای اشخاص مختلف تعابیری متفاوت داشته باشند، تعبیر کارت ها را بخوانید اما در عین حال دقت کنید که حس تان را نیز دخالت دهید.

 

قبل از انتخاب و قرار دادن کارت ها باید نیت شما کاملا" روشن باشد و باید مشخص کنید که این فال به نیت مشاوره گرفته می شود و یا پیشگویی، در روش مشاوره اغلب کارت میانی نقش راهنمای اصلی را دارد و کارت های کناری ان اغلب نقش تقویتی را دارا می باشند.

 

فال تاروت ۷ کارتی

آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در صورتی که خواهان اطلاعات روشن تری هستید فال زیر به شما پیشنهاد می شود.

 

فال زیر یکی از رایج ترین انواع فال تاروت می باشد و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از گذشته، حال و آینده کاربرد دارد.

 

کارت اول : نشان دهنده گذشته و اتفاقاتی که بر نیت شما تاثیرگذارند.

کارت دوم : نشان دهنده وضعیت کنونی شما می باشد.

 

کارت سوم : نشان دهنده آینده ای که نزدیک است.

کارت چهارم : نشان دهنده افکار و دیدگاه شما نسبت به نیت تان است.

 

کارت پنجم : نشان دهنده شخصیت افرادی که به نیت شما مرتبط هستند.

کارت ششم : نشان دهنده اتفاقات مثبت یا منفی غیر منتظره در رابطه با نیت شما میباشد.

 

کارت هفتم : نشان دهنده جواب نهایی نیت شما می باشد.


آموزش گرفتن فال تاروت به صورت عملی

فال و طالع بینی

فال تاروت

 

فال تاروت چیست ؟

یک دسته کارت تاروت شامل ۷۸ کارت است که میتوانید خودتان نیز ان را درست نمایید.

نوع ، کیفیت ، اندازه کارتها اهمیت ندارد ، برای این کار میتوانید از ورق مقوای محکم استفاده نموده و ۷۸ عدد یک اندازه ببرید حالا کارت ها را نقاشی کرده و نام انرا در زیر ان بصورت فارسی یا لاتین بنویسید.

زمان انجام کار میتوانید در کارت ها تعمق کنید تا معنی دقیق کارت ها در ذهنتان بماند.

کارت های تاروت از ۲ گروه تشکیل میشوند : سری بزرگ شامل ۲۲ کارت و سری کوچک شامل ۵۶ کارت

سری بزرگ کارت ها به مسائل مهم و ریشه دار نیت مطرح شده میپردازد و سری کوچک کارت ها در تفسیر فال شما به مسائل کوچک و کم اهمیت تر میپردازد.

 

روش انجام فال تاروت

برای انجام فال تاروت ابتدا باید کارت ها را با هم مخلوط کرده و سپس انها را بر بزنید و این کار را تا زمانیکه احساس کنید بر زدن کافیست ادامه دهید.

اگر برای شخص دیگری فال میگیرید از او بخواهید با دستانی که با ان مسلط نیست ( یعنی اگر راست دست است با دست چپ و اگر چپ دست است با دست راست ) کارت ها را کات نماید یعنی کارت ها را از وسط به دو قسمت تقسیم کرده و کارت های پایینی را بر روی کارت های بالایی قرار دهد.

چنانچه برای خودتان فال میگیرید این کار لازم نیست و تنها همان بر زدن کارت ها کافی میباشد.

بُر زدن کارت ها : بُر زدن به این معناست که کارت ها را باهم مخلوط کنید و یک کارت از میان کارت ها بکشید و روی کارت های بالایی بگذارید و این کار را چندین بار تکرار میکنید و توجه کنید که پشت کارت ها رو به شما باشد.

 

مراحل انجام فال تاروت و نحوه انتخاب کارت ها

انتخاب کارت های تاروت همیشه باید پس از انجام یک مراسم کوچک انجام شود ، زمانی که برای دریافت پاسخ سوالتان یا پیشگویی به کارت های تاروت مراجعه میکنید به آن لحظه گرفتن فال حالت زیبایی از مراقبه بدهید.

کارت های تاروت را در پارچه زیبا و پررنگی قرار داده (از رنگ هایی مانند بنفش ، قرمز یا لاجوردی استفاده کنید) و در درون جعبه ای نگهداری نمائید.

زمانیکه خواستید فال بگیرید کارت ها را با آرامش از درون جعبه و سپس پارچه خارج کنید و انها را بُر بزنید و پس از اینکه احساس کردید کارت ها کاملا" مخلوط شده اند آنها را بسته به نوع فال تان انتخاب کنید.

در صورت تمایل و برای تمرکز قوی تر میتوانید شمع و عودی نیز روشن کنید و به فضا رنگ و بویی خاص ببخشید.

همیشه از دست چپ تان که به بخش ناخودآگاه و شهودی مغزتان مرتبط است برای کشیدن کارت ها استفاده نمائید اما اگر چپ دست هستید با دست راستتان این کار را انجام دهید.

سوالاتی که از کارت ها میشود در حقیقت سوالاتی است که از ناخودآگاه فرد پرسیده میشود و هر چقدر سوالات و نیت شفاف تر و مختصر تر باشد تاروت بهتر خواهد توانست معرفت ناشی از ضمیر ناخودآگاه فرد را انعکاس دهد.

قبل و در حین کشیدن کارت ها چشمان تان را ببندید و عمیق و آرام نفس بکشید ، همینطور که دست های شما رو کارت ها حرکت میکند بصورت یک کانال عمل کرده و به کارتی که همزمان با انرژی شما هماهنگی دارد مرتبط میگردد ، به دست خود اعتماد کنید و کارت را بکشید.

گاهی در حین بُر زدن کارت ها کارتی از دسته کارت ها بیرون پریده و روی زمین میافتد ، به اینگونه کارت ها که خودبخود ظاهر میشوند توجه نمائید زیرا اغلب پاسخ پرسش شما را در خود دارند.

برای تفسیر کارت ها از قدرت درک و فهم تان بهره بگیرید ، کارت ها میتوانند برای اشخاص مختلف تعابیری متفاوت داشته باشند ، تعبیر کارت ها را بخوانید اما در عین حال دقت کنید که حس تان را نیز دخالت دهید.

قبل از انتخاب و قرار دادن کارت ها باید نیت شما کاملا" روشن باشد و باید مشخص کنید که این فال به نیت مشاوره گرفته میشود و یا پیشگویی ، در روش مشاوره اغلب کارت میانی نقش راهنمای اصلی را دارد و کارت های کناری ان اغلب نقش تقویتی را دارا میباشند.

 

انواع فال تاروت

 

فال تاروت ۷ کارتی

آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در صورتیکه خواهان اطلاعات روشن تری هستید فال زیر به شما پیشنهاد میشود. فال زیر یکی از رایج ترین انواع فال تاروت میباشد و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از گذشته ، حال و آینده کاربرد دارد.

کارت اول : نشان دهنده گذشته و اتفاقاتی که بر نیت شما تاثیرگذارند.

کارت دوم : نشان دهنده وضعیت کنونی شما میباشد.

کارت سوم : نشان دهنده آینده ای که نزدیک است.

کارت چهارم : نشان دهنده افکار و دیدگاه شما نسبت به نیت تان است.

کارت پنجم : نشان دهنده شخصیت افرادی که به نیت شما مرتبط هستند.

کارت ششم : نشان دهنده اتفاقات مثبت یا منفی غیر منتظره در رابطه با نیت شما میباشد.

کارت هفتم : نشان دهنده جواب نهایی نیت شما میباشد.

 

فال تاروت ۵ کارتی

آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در صورتیکه خواهان اطلاعات روشن تری هستید فال زیر به شما پیشنهاد میشود. فال زیر یکی از رایج ترین انواع فال تاروت میباشد و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از گذشته ، حال و آینده کاربرد دارد.

کارت اول : نشان دهنده جنبه های مثبت سوال و نیت شما میباشد.

کارت دوم : موردی که مربوط به جنبه های منفی و مشکلات نیت شما میباشد.

کارت سوم : نشان دهنده وضعیت موضوع از نگاه و فکر شما میباشد.

کارت چهارم : نشان دهنده آینده ای که نزدیک است.

کارت پنجم : نشان دهنده آینده ای که دور است.

 

فال تاروت ۴ کارتی مالی

آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در صورتیکه خواهان اطلاعات روشن تری هستید فال زیر به شما پیشنهاد میشود.

فال زیر یکی از رایج ترین انواع فال تاروت میباشد و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از گذشته ، حال و آینده کاربرد دارد.

کارت اول : نشان دهنده موضوع نیت یا سوال شما میباشد.

کارت دوم : موردی که مربوط به وضعیت مالی شما میباشد.

کارت سوم : شخص یا موردی خارج از اراده شما که بر این وضعیت مالی تاثیر میگذارد.

کارت چهارم : جواب نیت و سوال شما در راطه با مسائل مالی میباشد.

 

فال تاروت ۴ کارتی عاطفی

آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در صورتیکه خواهان اطلاعات روشن تری هستید فال زیر به شما پیشنهاد میشود.

فال زیر یکی از رایج ترین انواع فال تاروت میباشد و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از گذشته ، حال و آینده کاربرد دارد.

کارت اول : نشان دهنده شخصیت و وضعیت فعلی شما میباشد.

کارت دوم : موردی که مربوط به شرح حال شخص مورد نظر شما میباشد.

کارت سوم : موردی خارج از اراده شما که بر وضعیت عاطفی شما تاثیر میگذارد.

کارت چهارم : جواب نیت شما در راطه با مسائل عاطفی میباشد.

 

فال تاروت ۳ کارتی

آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در صورتیکه خواهان اطلاعات روشن تری هستید فال زیر به شما پیشنهاد میشود.

فال زیر یکی از رایج ترین انواع فال تاروت میباشد و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از گذشته ، حال و آینده کار برد دارد.

در این فال کارت اول نماینده گذشته ، کارت دوم نماینده حال و کارت سوم نشان دهنده آینده فرد میباشد ، در این فال کارت وسطی یعنی کارت دوم نقش اصلی را دارد و بهترین توصیه و پیشگویی را انجام میدهد و کارت های کناری یعنی کارت های اول و سوم نقش تقویتی دارند.

کارت اول : نشان دهنده زمان گذشته و اتفاقات مربوط به نیت یا سوال فال گیرنده میباشد.

کارت دوم : نشان دهنده زمان حال و وضعیت فعلی نیت یا سوال فال گیرنده میباشد.

کارت سوم : نشان دهنده زمان آینده و نتیجه نیت یا سوال فال گیرنده میباشد. 

 

تخمین زمان با کارت تاروت

ابتدا کارت های سری بزرگ تاروت را جدا کنید و کنار بگذارید ، سپس کارت های کوچک تاروت را بُر بزنید و از روی دسته کارت هایی که بُر زده اید یک کارت بکشید.

این کارت نشان دهنده هفته و نوع کارت نشان دهنده فصل وقوع آن اتفاق میباشد ، بعنوان مثال اگر شما کارت ۳ شمشیر را انتخاب کردید به معنی وقوع اتفاق مورد نیت شما در هفته سوم فصل بهار است.

سری شمشیر : فصل بهار سری چوب دست یا عصا : فصل تابستان

سری جام : فصل پاییز سری سکه یا ستاره : فصل زمستان

کارت های شماره ۱ تا ۱۰ : هفته های اول تا دهم هر فصل را نشان میدهد

کارت نوجوان : هفته یازدهم

کارت دلاور : هفته دوازدهم

کارت ملکه : هفته سیزدهم

کارت پادشاه : هفته ای که در ان یک فصل به فصل بعدی تبدیل میشود.