اینفو اینفو

شخصیت شناسی از روی فرم بینی

شخصیت شناسی از روی فرم بینی

شخصیت شناسی از روی فرم بینی یکی دیگر از بخش های روانشناسی و شناخت ویژگی های افراد است که از این طریق و با در نظر گرفتن فرم و شکل بینی می توانید در مورد خود و دیگران بیشتر بدانید.
فال چیست ؟

فال چیست ؟

فال چیست ؟  به طور کلی فال ابزاری برای پیشگویی آینده به روش های فراطبیعی است و سالیان سال است که از آن در سراسر جهان استفاده می شود . خیلی ها معتقد هستند این ابزار یک خرافات است و عده ای دیگر نیز بسیار آن را قبول دارند که دلیل آن  نزدیک بودن نتیجه فال به اتفاقاتی بوده که در زندگی ان ها اتفاق افتاده است . اما در کل می توان گفت که نظریه و قانون علمی پشت این پیشگویی وجود نداشته و اکثر کسانی که آن را به عنوانی روشی کارساز و ارزشمند قبول دارند ، در اصل به آن ایمان دارند  .

فال ورق نعل اسب

فال ورق نعل اسب

این فال با هفت کارت انجام شده و برای سوال های مهم از ان استفاده می شود.برای انجام این فال احتیاج به کارت 
فال ورق رومانی

فال ورق رومانی

این فال با ۲۱ کارت و در سه ردیف هفت تایی انجام می شود شخصی که برایش فال گرفته می شود باید هفت کارت انتخاب کند که این هفت کارت به ترتیب از چپ به راست چیده شده و اولین ردیف افقی را تشکیل می دهند. هفت کارت بعدی ردیف دوم و اخرین هفت کارت ردیف سوم را می سازند.


شناخت شخصيت شما از تاريخ تولد شما

شناخت شخصيت شما از تاريخ تولد شما

روان شناسان شخصیتی براین عقیده اند که شماره تولد، شما را از آن چیزی که می خواهید باشید دور نمی کند، بلکه مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است. به مثال زیر توجه کنید :
پنیرمورد علاقه شما راجع به شخصیت شما

پنیرمورد علاقه شما راجع به شخصیت شما

پنیر ،یکی از لذیذ ترین غذاهاست که با تنوع خاص خود تقریبآ می تواند تمام سلیقه ها را راضی نگاه دارد ، اما در عین حال چیزهای دیگری نیز راجع به این افزودنی خوشمزه وجود دارد که احتمالآ شما چیزی درباره آن نمی دانید پنیر می تواندنکات بسیاری را در رابطه با خودتان به شما بگوید .

متولدین هر ماه در چه سنی ازدواج می کنند؟

متولدین هر ماه در چه سنی ازدواج می کنند؟

جدا از نظرات شخصی هر فرد در مورد ازدواج، متولدین ماههای مختلف با توجه به خصوصیات اخلاقی مشترکی که دارند، تا حدودی یکسان عمل می کنند. در این مطلب پیش بینی خود را در مورد زمان ازدواج و علایق متولدین ماههای مختلف سال، برایتان آورده ایم.


طرز خوابيدنتان چه چيزي هاي در مورد شخصيتتان مي گويد....

طرز خوابيدنتان چه چيزي هاي در مورد شخصيتتان مي گويد....

ریاست انجمن ارزیابی خواب انگلیس، پروفسور “کریس ایدزیکوسکی” در مورد ۶ نمونه از رایج ترین حالات خوابیدن تحقیق کرده است و به این نتیجه رسیده است که هر یک از آنها با یک کاراکتر شخصیتی منحصر به فرد در افراد مرتبط هستند.


Powered by Batflat.